10 кръг /Черно море - Етър/ 23.09 Събота 20.00ч.

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

sicilianecat
Контакти:

Re: 10 кръг /Черно море - Етър/ 23.09 Събота 20.00ч.

Мнениеот sicilianecat » 18 сеп 2017 18:10

Всичко може да очакваме, бях оптимист, но с тази яловост в атака, пак ще е някаква голяма мъка, носете си валерианите. Искахме мачове на осветление, но нашите май си представят, че играят срещу грандовете в Шампионска лига на лампи и треперят, Етър ще е припознат като Фиорентина от нашите футболери, за това по-добре да си играем през деня.
Кофтито е, че любимецът на Гонзо - Цветелинчо ще си изтърпи наказанието сега за Купата и отново ще ни къса нервите като бъде един от най-важните играчи на гостуващия отбор. Вярно е, че Кузма понякога прави фрапантни пропуски, но поне се опитва да участва в някоя и друга атака и да хвърли някой и друг пас, докато нашият таран, нашата девятка - гросмайсторът на картона, пак ще цели чайките, но топка няма да подаде. По-добре Сукуна в атака, нали уж е нападател, макар и странник(според Томаш).

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 18 сеп 2017 18:33

Уфффф, той Чунчука пък ще си изтърпи наказанието ...значи от 5:1 падаме на 2:1 с по 1 гол на Ж.И. и Сукуна :evil: :evil:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Marlboro
Контакти:

Мнениеот Marlboro » 23 сеп 2017 09:45

Днешния мач е чудесна възможност да добавим 3 точки към актива си.С оглед събитията,играта и резултатите от последния месец,с оглед и на програмата до края на полусезона,вярвам че футболистите ни този път ще изорат терена.Аз поне така бих направил,ако бях на тяхно място.

ticha i vladislav
Контакти:

Мнениеот ticha i vladislav » 23 сеп 2017 10:22

Аз ако бях на Луканов щях да търся градивен офанзивен халф.За толкова години помощник в Черно море не трудно да видиш,че отбора е имал успехи само когато сме имали чиста 10-ка в лицето на Кривия и Ернандес .Жоро Илиев,Божилов и Цветков няма с кого да играят,кой да ги свързва,липсва им човека с финта.Гонзо отричаше тази схема,той държеше на бързи крила,които да центрират и да влизат в наказателното поле,но ляво крило не можа да намери,а отдясно Захиров е доста лимитиран футболист макар и със силен удар.Как да играем нападателно само с дефанзивни халфове.Славия с една тапа Иван Минчев ни разцъка на Тича.Етър ще дойдат с преотстъпения от Тирето Никола Колев,значи просто трябва да се търси правилния човек за без пари.
Черно море-първият шампион по футбол в България

Потребителски аватар
rodman
Контакти:

Мнениеот rodman » 23 сеп 2017 18:11

К'вот било - било! Пременил съм се с фланелка, тръгвам към стадиона! Прав, ама много прав е колегата във форума с подпис "Ако не подкрепяш отбора когато губи, нямаш право да го подкрепяш когато печели" или нещо в този дух!!!
Доста спорих с приятели днес, решили че са "сърдити на отбора". Аз съм на 53 г., някак не ми прилича да се правя на сърдито дете. А много, ама много обичам Черно море!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

sandi74
Контакти:

Мнениеот sandi74 » 23 сеп 2017 19:16

Явно пак ще играете за 0:0.Етър още от началото са по-активния отбор,личи си че са с класа над вас.

sicilianecat
Контакти:

Мнениеот sicilianecat » 23 сеп 2017 19:30

sandi74 написа:Явно пак ще играете за 0:0.Етър още от началото са по-активния отбор,личи си че са с класа над вас.

Tака е. до тук се чувстваме като гостуващ отбор, явно не искат и Луканов за треньор :!:

sandi74
Контакти:

Мнениеот sandi74 » 23 сеп 2017 19:44

sicilianecat написа:
sandi74 написа:Явно пак ще играете за 0:0.Етър още от началото са по-активния отбор,личи си че са с класа над вас.

Tака е. до тук се чувстваме като гостуващ отбор, явно не искат и Луканов за треньор :!:

Глупости,просто толкова си могат.С тези играчи толкова.Нима си очаквал нещо повече от футболисти като Емо Михайлов-шушляка и опонента за поста му който прилича на хокеист?От изгонените поради некадърност от Берое Божилов и Зехиров?От бившата дълбока резерва на Верея Хасани.От нямащите абсолютно нищо общо с футбола дори в пошло слабия му български вариант Старокин и Огнянов или пък от освободения поради бездарност от дубъла на Лудогорец Чунчуков?Всичките изброени и за резерви в Б група не стават а оня който ги събра същите тези ментета и казваше че са най-добрите бг футбалери като видя на къде отиват нещата тихомълком си събра багажа и се изниза по терлици от Варна и сега сигурно се бие в гърдите че с тези футболни недоразумения няколко кръга е бил на първо място в класирането.

Потребителски аватар
Red32

Мнениеот Red32 » 23 сеп 2017 20:14

Пичове, гледам ви мача и се питам, Етър не е ли от по-големият град спрямо Литекс и отборът с по-големи традиции ;)

Върни се в “Черно море”