(топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

(топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2017 10:06

Задължителна победа, иначе Европа през крив макарон! :roll:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
Кролик
Контакти:

Re: (топ6) Черно море - Локо Пд - 23.04/17.45

Мнениеот Кролик » 16 апр 2017 10:27

ogrizko написа:Задължителна победа, иначе Европа през крив макарон! :roll:

А какво бихме правили в Европа ? Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 16 апр 2017 11:10

Кролик написа:А какво бихме правили в Европа ? Успех Моряци !

Ами, предполагам ще се борим за спечелването на ЛЕ и да си гарантираме участие в Шампионска лига следващия сезон. Какво може да правим в някой турнир, освен да мечтаем да го спечелим :lol:

Трябва като Лестър да сложим едни лисици в емблемата и така с хитрост да се промъкваме между капките ...но засега май Дунав по-добре се справят, или поне последните 2 мача :oops:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 22:46

Кролик написа:
ogrizko написа:Задължителна победа, иначе Европа през крив макарон! :roll:

А какво бихме правили в Европа ? Успех Моряци !

Каквото сте правили до сега.
https://www.youtube.com/watch?v=hJdFMZK60-8
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

guglata
Контакти:

Мнениеот guglata » 16 апр 2017 23:26

За бай Ганьо не споменавай защото до скоро ви беше президент :mrgreen: .
Би трябвало да победим в този мач, защото се очертава да е една от последните възможности за три точки, трябва да използваме кризата в Локо Пд, но като знам какви специалисти сме да вадим отбори от кризи не мога да съм категоричен.
"Забелязали ли сте, че всеки който кара по-бавно от вас е идиот, а всеки който кара по-бързо е маниак?"

Потребителски аватар
damyanov1963

Мнениеот damyanov1963 » 16 апр 2017 23:34

guglata написа:За бай Ганьо не споменавай защото до скоро ви беше президент :mrgreen: .
Би трябвало да победим в този мач, защото се очертава да е една от последните възможности за три точки, трябва да използваме кризата в Локо Пд, но като знам какви специалисти сме да вадим отбори от кризи не мога да съм категоричен.

Да, ама ни заведе до 1/4 финал в ЛЕ, че и до групите на ШЛ ;) А и в Локо тази криза беше изкуствена. Сега всичко си зависи от вас.
Ако играете нахъсано, както с/у Левски, може и да постигнете нещо.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

ticha i vladislav
Контакти:

Мнениеот ticha i vladislav » 17 апр 2017 08:00

Писна ми от тази селска Каварна!
Черно море-първият шампион по футбол в България

Sole
Контакти:

Мнениеот Sole » 17 апр 2017 11:09

Зависи дали са решили да бият? Иначе номера с връщането на топката топката към вратаря,докато се даде възможност на противника да отбележи гол вече се изтърка! И точно по това се познава дали ще играят за победа или за загуба,т.е. с безкрайни подавания завършващи накрая с пас назад към вратаря. Колко гола вече получихме и колко точки загубихме след "игричката" с вратаря :!: Гонзо да ги стяга и всеки който върне топката назад към вратаря глоба 100лв 8-)

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Контакти:

Мнениеот Mathias_Coureur » 21 апр 2017 11:32

Победа за нас, освен ако съдията пак не ни отменя головете,които вкараме!
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ отбора си, когато ГУБИ, нямаш право да го ПОДКРЕПЯШ, когато ПОБЕЖДАВА!

ShooterMan
Контакти:

Мнениеот ShooterMan » 23 апр 2017 19:06

Мъка, мъка, мъка за черногледите! Черно Море ПАК Е 4-ти!!! Удряме Дунав и разликата става даже 4 точки! Дерзайте хаха. Иначе за мача - добре се включиха младите ни момчета, единия даже асистира - Минков. Пируло - твърдо пейка от следващия мач та до края. Бладжо - пълен статист, в компания на Пируло. Пореден мач в който ще си спомняме с УМИЛЕНИЕ за Пржемисъл Коварж! Сравнен със сегашното ни вратарско дередже беше като Касияс в най-силните му години, Оливер Кан, Мануел Нойер....беше повече от половин отбор, днес само от вратарски глупости и увисвания можеше да получим 2-3 гола, а този в края дето влезе беше без коментар, просто потрес. В защита пак си бяхме обичайните заподозрени с обичайните версии към съперника....Не знам за футболистите в атакуващ план, но имаме СПЕШНА нужда от централни защитници, ляв защитник и вратар, с такъв разграден двор отзад нищо добро не ни чака, особено пък в Европа, от задната петорка САМО Сукуп знае къде се намира...

PS: С такива драми се печелят медали, трофеи и ЕКТ визи. Когато станахме 3-ти в подобен мач в 90тата минута от пряк свободен удар Жоро трасира пътя до медалите, а ги спечели Какалов в 93 минута в Сливен :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Върни се в “Черно море”