Берое - Черно море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 963
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот KIL » 03 мар 2016 18:26

Браво, МОРЯЦИ! Въпреки всичко! Въпреки ТЪПАКОВ!
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: Берое - Черно море

Мнениеот sandi74 » 03 мар 2016 18:35

Кабаков доволно накичи и двата отбора с картони :mrgreen: :lol:

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6765
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот icko65 » 03 мар 2016 18:37

Единственото хубаво е точката.Бавни мудни и безидейни сме.Повече от два паса нямаме.Гол кога?Като ЦСКА след 10-ия мач.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 03 мар 2016 19:20

icko65 написа:Единственото хубаво е точката.Бавни мудни и безидейни сме.Повече от два паса нямаме.Гол кога?Като ЦСКА след 10-ия мач.

Поне сме на позициите си и в сравнение мача с Левски,стояхме много по-добре.Може Маркович да раздвижи в центъра,когато е готов.Очакваме Йосков!

Onq
Мнения: 1410
Регистриран на: 22 авг 2011 11:43

Re: Берое - Черно море

Мнениеот Onq » 03 мар 2016 19:22

Гол като пусне Йосков.Колкото и да не иска в неделя Китанов става на 21 и мачът с Монтана ще е първият на Йосков като титуляр.Ако го изкара в 20-та минута да му изсъхнат топките на Мастиката

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5149
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот ogrizko » 03 мар 2016 19:29

съдията е престъпник! имахме шансове и за нещо повече, ако не беше неадекватното съдийство :roll:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 03 мар 2016 19:32

Onq написа:Гол като пусне Йосков.Колкото и да не иска в неделя Китанов става на 21 и мачът с Монтана ще е първият на Йосков като титуляр.Ако го изкара в 20-та минута да му изсъхнат топките на Мастиката

ХАХАХАХАХАХ.Не забравяй,че за Мастиката опции за нападател-многооооо...

ShooterMan
Мнения: 7820
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот ShooterMan » 03 мар 2016 21:21

От краткия репортаж видях страхотни намеси на Жоро Китанов. Радвам се, че опроверга критиците си! След Жоро Илиев смятам, че именно у Жоро Китанов е духа на Черно Море, виждам бъдещ капитан! Иначе без да ми е меродавно мнението - смятам, че каквото и да е било сме се справили в защита, нещо, което ме радва. С Пламен Николов и Борислав Стойчев нещата са различни, поне не сме есенния разграден двор от олигофрени събрани за квартален мач....от защитата тръгва всичко, а и Берое не е никак слаб отбор, какво пък да говорим и в Стара Загора. Аз очаквах да паднем впрочем, виждам, че и съдията се е опитал да помага (никгоа не бях виждал ПО-БЕЗУМЕН И ТЕНДЕНЦИОЗЕН ЧК)....но го извади на Бакари.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот violetovgeneral » 03 мар 2016 21:32

ShooterMan написа:От краткия репортаж видях страхотни намеси на Жоро Китанов. Радвам се, че опроверга критиците си! След Жоро Илиев смятам, че именно у Жоро Китанов е духа на Черно Море, виждам бъдещ капитан! Иначе без да ми е меродавно мнението - смятам, че каквото и да е било сме се справили в защита, нещо, което ме радва. С Пламен Николов и Борислав Стойчев нещата са различни, поне не сме есенния разграден двор от олигофрени събрани за квартален мач....от защитата тръгва всичко, а и Берое не е никак слаб отбор, какво пък да говорим и в Стара Загора. Аз очаквах да паднем впрочем, виждам, че и съдията се е опитал да помага (никгоа не бях виждал ПО-БЕЗУМЕН И ТЕНДЕНЦИОЗЕН ЧК)....мръсното ченге смрадливо от злоба го извади на Бакари, помни синята подлога големия черен....ха-ха.

Защитата е звеното,което ми харесва най-много до този момент,какво обиграване и Николов и Стойчев си паснаха.Четири в защита ми се харесва и да не казвам,че те са точните.За мен това е отбора,освен Йосков и Неймара(сръбския),който не сме виждали в игра!

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Берое - Черно море

Мнениеот КироВарна » 04 мар 2016 01:24

Поредното съдийско престъпление срещу ЧЕРНО МОРЕ !!!Съгласен съм с Косьо Мегафона,че този не може да бъде наричан по друг начин освен Тъпаков!!!Развали мача!!!Не вярвам на големите си,красиви уши....когато слушам приказки за рестарт на родния футбол и за Висша лига!!!Нямаме материална база,защото най гордите клубове,разполагащи с нормален терен......нямат стадиони,отговарящи на съвременните изисквания за създаване на подобен продукт!!!В най добрия случай,една трибуна!!!Нямаме пазар,защото зрителите сме шепа хора!!!Няма да има,реклами защото интересът се намалява,вместо да расте!!!Но на всичко това,майната му!!!Да речем,че можем с гол ентусиазъм,да създадем пак,някакво подобие!!!Но и това няма да се получи,защото нямаме морал!!!Със същите ръководители,ли ще стане?Със същите съдии ли?Как може с хора като Сватбата,този въпросния Тъпаков,или Ники Йорданов....някой да си мисли,че може да направи "рестарт" и да спаси БГ футбола?Големи глупости,на големи таркалета!!!За пореден път съм отвратен от некадърник,който влиза в центъра на вниманието.....и прави всичко възможно съвсем да убие интереса към нашето родно подобие на футбол!!!Ако този не го накажат поне,за слабо съдийство......не знам какво да си мисля!!!Откровеното ми мнение е,че от него и флагче на корнера не става,камо ли съдия...но поне да го накажат,гадината долна!!!Не претендирам,че ощети нас!!!Той и Берое ощети,и българският футбол принизява.....заедно с огромна част от колегите си!!!И се питам само едно:Защо тези доказаните мръсници,постоянно се въртят и свирят важни и възлови мачове?Кой ги праща?Тези дето,ще правят Висшата лига ли?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта