Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Модератори: гарфилд, paceto, Iceberg, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boys85
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот boys85 » 28 яну 2016 12:37

saract
Контакти:

Мнениеот saract » 28 яну 2016 13:30

Браво сериозен играч със сравтилено солиден стаж в Холандия.Ако е здрав ще направи впечатление.

Потребителски аватар
greenpeak
Контакти:

Мнениеот greenpeak » 28 яну 2016 15:25

Иван Маркович трябва да пристигне на Тича тази вечер

Сръбски халф ще изкара пробен период в тима на Черно море. Това е миналият през ЦСКА Иван Маркович. За армейците Маркович е записал 12 мача и реализирал два гола.
Играл е още за Цървена Звезда, Партизан, Земун, Корона (Келце) и ВВВ Венло. Висок е 185 см. и на 21 години. Играе на поста офанзивен полузащитник.

http://www.varna.utre.bg/2016/01/28/356 ... herno_more

http://uk.soccerway.com/players/ivan-markovi/193276/
МАЧОВЕТЕ НА МОРЯЦИТЕ: https://www.youtube.com/c/MrGreenpeak

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Мнениеот ogrizko » 28 яну 2016 17:17

егати майтапа с тоя холандо-камерунец ..........честно казано ако впечатленията ми трябва да ги добивам от видеото, по-добре да ме вземат мен в отбора да изпълнявам дузпи и пряк свободни и да вкарвам от чисти позиции веднъж на 10 мача като ми дойде удобно топката :shock: само дето то на нас дузпи почти не ни дават така че...... само 1 момент във видеото видях дето с 1 докосване отиграва топката ....ако играта му по принцип е такава може би ще е полезен с бързина на отиграванията си и т.н. ....но ако е изключение дано да има нещо друго впечатляващо в него :roll:
а пък и иван вълчанов ....да го махнат така от славия, сигурно има нещо ??
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
thisisthelife
Контакти:

Мнениеот thisisthelife » 28 яну 2016 20:47

ogrizko написа:егати майтапа с тоя холандо-камерунец ..........честно казано ако впечатленията ми трябва да ги добивам от видеото, по-добре да ме вземат мен в отбора да изпълнявам дузпи и пряк свободни и да вкарвам от чисти позиции веднъж на 10 мача като ми дойде удобно топката :shock: само дето то на нас дузпи почти не ни дават така че...... само 1 момент във видеото видях дето с 1 докосване отиграва топката ....ако играта му по принцип е такава може би ще е полезен с бързина на отиграванията си и т.н. ....но ако е изключение дано да има нещо друго впечатляващо в него :roll:
а пък и иван вълчанов ....да го махнат така от славия, сигурно има нещо ??

Той и Клок беше майтап - от втория отбор на Утрехт и после в Шотландия, където имаше 6 мача, а в момента е един от най-добрите ни играчи. Мюлдер и Грийн също се подвизаваха в холандски слабаци, но бяха сред най-добрите в Левски. За Мисиджан няма смисъл да говорим. Холандското първенство е на светлинни години пред нас. Смятай щом играчи от техните слаби отбори са звезди тук. Маркович беше един от добрите играчи на ЦСКА, но май се беше контузил и дръпна назад. Ако привлечем тези двамата не мисля, че ще сбъркаме. Вълчанов никога не ми е правил впечатление, но Венци не гони играчите си ей така..
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Готвача
Контакти:

Мнениеот Готвача » 29 яну 2016 01:04

boys85 написа:

Аз си мисля 1че ако е здраво негрото ще е нашият човек.Много хладнокръвен изпълнител на дузпи,което означава че ще спрат да свирят дузпи за нас. :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Контакти:

Мнениеот Готвача » 29 яну 2016 01:07

Абе уж нямаше да вземаме играчи,Кольо каза че сложенеца е последният,а сега взехме един от Славия и двама на проби.Не мога да си го обясня.Но не се оплаквам,това означава някаква цел.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
greenpeak
Контакти:

Мнениеот greenpeak » 29 яну 2016 14:22

Сръбският Неймар вече е на „Тича”, Вълчанов също
29 януари 2016 14:00 | Автор: Добри Атанасов

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1547733

Неймар :o :shock: ?!?! ....................... :mrgreen: :mrgreen:
МАЧОВЕТЕ НА МОРЯЦИТЕ: https://www.youtube.com/c/MrGreenpeak

ShooterMan
Контакти:

Мнениеот ShooterMan » 29 яну 2016 15:13

Тоя Маркович не е лош футболист и визитката му го показва. Само на 21 години е. Категорично го предпочитам пред онова.....НЕДОРАЗУМЕНИЕ Овертум. Само като му видях видеото и щях да се тръшна от смях - някаква колекция от дузпи и фалове ?! А го взимаме за офанзивен полузащитник, да подава, да гради игра, да бележи голове...Маркович е нашия човек за този пост, а това, че има и ръст е само бонус. Вълчанов също не е лош футболист....Абе и двамата са класи и класи над недоразумението Бурабия, от което пак казвам - беше истински бонус, че се отървахме, а на всичкото отгоре взехме и пари. Липсата на Марчин Бургхардт е по-скоро нещото, което трябва да ни притеснява ;) и то си личеше по цялата есен колко негативно ни се отразява това. Според мен с ЖОРО ИЛИЕВ, Маркович и Вълчанов огромната пробойна оставена от Ернандес и Марчин най-после ще бъде запълнена и ще бъде запълнена от КАЧЕСТВЕНИ полузащитници....Междудругото - хвала на негъра, че отишъл в Катар. Нямаше да преживея още един Бурабия, още един самозван тирнитопковец тука, да го налагаме до сабахлян, докато изпаднем :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Контакти:

Мнениеот violetovgeneral » 30 яну 2016 05:12

Готвача написа:Абе уж нямаше да вземаме играчи,Кольо каза че сложенеца е последният,а сега взехме един от Славия и двама на проби.Не мога да си го обясня.Но не се оплаквам,това означава някаква цел.

И аз се поуспокоих.Сега нещата ми изглеждат много по-добре.Пуска ли Йосков и нападател не ни трябва.ПО-ДОБРЕ,ако трансверите се осъществят,де!ВЪВ ВАРНА ИМА ЕДИН СТАДИОН...ЕМБЛЕМАТА НИ Е ПРЕКРАСНА!ИЗРАСНАЛ СЪМ С НЕЯ И СТАРИЯ МИ ШАЛ Е С НЕЯ!ДЪЩЕРЯ МИ СЕ РАДВА НА Ч.М.И ВИНАГИ МИ ДАВА ПЕТ,ПРЕДИ МАЧ!

Върни се в “Черно море”