Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4182
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот boys85 » 28 яну 2016 12:37

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NapbsEoYgXk[/youtube]

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот saract » 28 яну 2016 13:30

Браво сериозен играч със сравтилено солиден стаж в Холандия.Ако е здрав ще направи впечатление.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот greenpeak » 28 яну 2016 15:25

Иван Маркович трябва да пристигне на Тича тази вечер

Сръбски халф ще изкара пробен период в тима на Черно море. Това е миналият през ЦСКА Иван Маркович. За армейците Маркович е записал 12 мача и реализирал два гола.
Играл е още за Цървена Звезда, Партизан, Земун, Корона (Келце) и ВВВ Венло. Висок е 185 см. и на 21 години. Играе на поста офанзивен полузащитник.

http://www.varna.utre.bg/2016/01/28/356 ... herno_more



http://uk.soccerway.com/players/ivan-markovi/193276/

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5150
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот ogrizko » 28 яну 2016 17:17

егати майтапа с тоя холандо-камерунец ..........честно казано ако впечатленията ми трябва да ги добивам от видеото, по-добре да ме вземат мен в отбора да изпълнявам дузпи и пряк свободни и да вкарвам от чисти позиции веднъж на 10 мача като ми дойде удобно топката :shock: само дето то на нас дузпи почти не ни дават така че...... само 1 момент във видеото видях дето с 1 докосване отиграва топката ....ако играта му по принцип е такава може би ще е полезен с бързина на отиграванията си и т.н. ....но ако е изключение дано да има нещо друго впечатляващо в него :roll:
а пък и иван вълчанов ....да го махнат така от славия, сигурно има нещо ??
Изображение

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот thisisthelife » 28 яну 2016 20:47

ogrizko написа:егати майтапа с тоя холандо-камерунец ..........честно казано ако впечатленията ми трябва да ги добивам от видеото, по-добре да ме вземат мен в отбора да изпълнявам дузпи и пряк свободни и да вкарвам от чисти позиции веднъж на 10 мача като ми дойде удобно топката :shock: само дето то на нас дузпи почти не ни дават така че...... само 1 момент във видеото видях дето с 1 докосване отиграва топката ....ако играта му по принцип е такава може би ще е полезен с бързина на отиграванията си и т.н. ....но ако е изключение дано да има нещо друго впечатляващо в него :roll:
а пък и иван вълчанов ....да го махнат така от славия, сигурно има нещо ??

Той и Клок беше майтап - от втория отбор на Утрехт и после в Шотландия, където имаше 6 мача, а в момента е един от най-добрите ни играчи. Мюлдер и Грийн също се подвизаваха в холандски слабаци, но бяха сред най-добрите в Левски. За Мисиджан няма смисъл да говорим. Холандското първенство е на светлинни години пред нас. Смятай щом играчи от техните слаби отбори са звезди тук. Маркович беше един от добрите играчи на ЦСКА, но май се беше контузил и дръпна назад. Ако привлечем тези двамата не мисля, че ще сбъркаме. Вълчанов никога не ми е правил впечатление, но Венци не гони играчите си ей така..
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот Готвача » 29 яну 2016 01:04

boys85 написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=NapbsEoYgXk[/youtube]

Аз си мисля 1че ако е здраво негрото ще е нашият човек.Много хладнокръвен изпълнител на дузпи,което означава че ще спрат да свирят дузпи за нас. :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот Готвача » 29 яну 2016 01:07

Абе уж нямаше да вземаме играчи,Кольо каза че сложенеца е последният,а сега взехме един от Славия и двама на проби.Не мога да си го обясня.Но не се оплаквам,това означава някаква цел.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот greenpeak » 29 яну 2016 14:22

Сръбският Неймар вече е на „Тича”, Вълчанов също
29 януари 2016 14:00 | Автор: Добри Атанасов

http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=1547733



Неймар :o :shock: ?!?! ....................... :mrgreen: :mrgreen:

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот ShooterMan » 29 яну 2016 15:13

Тоя Маркович не е лош футболист и визитката му го показва. Само на 21 години е. Категорично го предпочитам пред онова.....НЕДОРАЗУМЕНИЕ Овертум. Само като му видях видеото и щях да се тръшна от смях - някаква колекция от дузпи и фалове ?! А го взимаме за офанзивен полузащитник, да подава, да гради игра, да бележи голове...Маркович е нашия човек за този пост, а това, че има и ръст е само бонус. Вълчанов също не е лош футболист....Абе и двамата са класи и класи над недоразумението Бурабия, от което пак казвам - беше истински бонус, че се отървахме, а на всичкото отгоре взехме и пари. Липсата на Марчин Бургхардт е по-скоро нещото, което трябва да ни притеснява ;) и то си личеше по цялата есен колко негативно ни се отразява това. Според мен с ЖОРО ИЛИЕВ, Маркович и Вълчанов огромната пробойна оставена от Ернандес и Марчин най-после ще бъде запълнена и ще бъде запълнена от КАЧЕСТВЕНИ полузащитници....Междудругото - хвала на негъра, че отишъл в Катар. Нямаше да преживея още един Бурабия, още един самозван тирнитопковец тука, да го налагаме до сабахлян, докато изпаднем :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Трансферна колекция зима-пролет 2015-2016

Мнениеот violetovgeneral » 30 яну 2016 05:12

Готвача написа:Абе уж нямаше да вземаме играчи,Кольо каза че сложенеца е последният,а сега взехме един от Славия и двама на проби.Не мога да си го обясня.Но не се оплаквам,това означава някаква цел.

И аз се поуспокоих.Сега нещата ми изглеждат много по-добре.Пуска ли Йосков и нападател не ни трябва.ПО-ДОБРЕ,ако трансверите се осъществят,де!ВЪВ ВАРНА ИМА ЕДИН СТАДИОН...ЕМБЛЕМАТА НИ Е ПРЕКРАСНА!ИЗРАСНАЛ СЪМ С НЕЯ И СТАРИЯ МИ ШАЛ Е С НЕЯ!ДЪЩЕРЯ МИ СЕ РАДВА НА Ч.М.И ВИНАГИ МИ ДАВА ПЕТ,ПРЕДИ МАЧ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта