КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Hietzing
Мнения: 61
Регистриран на: 10 авг 2014 19:45
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот Hietzing » 09 дек 2015 21:54

thisisthelife написа:Незабавно назначаване на Станислав Стоянов за старши треньор! Истински моряк, който да залага на наши кадри и да дава всичко за този отбор!


Дано да не е Станислав Стоянов, защото капацитетите и него ще емнат. Не мисля, че проблемът ни е Кольо Спасов, а безхаберното ръководство, което всъщност презира и клуба и публиката му. И заради което много качествени хора не стъпват на стадиона.

Така че мили анализатори, който и да вземете като треньор, нищо няма да се промени. Поне да покажем малко уважение към треньора, който постигна най-големите успехи в новата история на Черно море и който ни донесе толкова радост.

Честито на Берое, в мача днес показаха, че повече заслужават да продължат напред. Нашите играха мъжки, но доста неприятен футбол, с нищо градивно. Вината не е на Спасов. Напротив, с наличните възможности той постига максималното. Тука като гледам как някои хора го плюят, а преди няколко месеца се лигавеха с похвали за "Адмирала", ми се повръща

Само Черно море!
Черно море е Варна

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот thisisthelife » 09 дек 2015 21:57

Готвача написа:
thisisthelife написа:Незабавно назначаване на Станислав Стоянов за старши треньор! Истински моряк, който да залага на наши кадри и да дава всичко за този отбор!

Стънката е много готин,но е мек за тази работа .Тук трябва някой малоумник като Овчия.Поне ще разкопаят терена с такъв треньор.И без това играем футбол "ритай напред и нагоре",така че поне битка да има.Връщаме оня с кариерата и всичко е ОК.

Вуцов ще е правилен изобр, ако искаме да продължаваме със стила "боц напред". Да, ще има битка, ще разчитаме на мускули, но в крайна сметка ще гледаме същото, което гледаме сега. Стънката е правилният избор - доказан моряк, лоялен на клуба, отлично знае юношите ни и качествата им, ще е изцяло отдаден на каузата Черно Море!
Truth is hate for those that hate the truth.

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот bayern_munchen » 09 дек 2015 22:00

Такъв слаб вратар като Китанов, нямаше каквко друго да стане. Той нямаше вярна реакция при дузпите, да тръгнеш да хващаш дузпа и да ти се търкули зад гърба, то срамна работа. Чанович ти донесе Купата, класи над Китанов, за какво го мъкнеш бе, колко мача опропасти това вратарче и в първенството, то вече нямам нерви от този Спасов, да те е срам ли, да те е яд ли не знам вече...Аз бях най-големия критик на Спасов още преди мачовете с Динамо Минск, когато всички витаега в облаците какъв велик ''адмирал'' бил, но не вярвах, че ще закопае чак до такава степен този отбор, който донесе Купата, не само ненадгради, ами и разруши всичко до тук, че сега който и да е дойде - няма оправия...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот Eastern » 09 дек 2015 22:24

Мен отново ме отчаяха псевдо футболистите ни. Иначе поне отпаднаха съмненията за уговорка ние да им дадем мача за първенство те за купата.
Нашият отбор не играе абсолютно никакъв футбол! Курьор се изгуби изцяло на върхът на атаката ,мисля че е по полезен в разиграващ план , така изолирахме единствения си футболист който можеше да измисли нещо. Поздравления за Беки показа че сме го отписали рано!
Според мен за да излезем от тази криза трябва незабавна чистка в отбора. Всички чужденци с изключение на Бакари, Курьор и Клок.
Българите които трябва да освободят са Бижев, Петков, Васев, Райков ми е на кантар. На тяхно място да се налагат Йосков, Костадинов, Минков и Неделчев и една не толкова скъпа селекция от сорта на Жоро Илиев, Коконов, да си изяснят поведението му и да върнат Живко Атанасов , незнам какво става с Капитанов но спокойно може да изкара една зимна подготовка според мен беше мн талантлив но провален от някои "специалисти". Малко се размечтах :) Аз лично повече няма да ходя да ги гледам тези мишоци и тази пародия на футбол!
САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!
:cry: :cry: :cry:

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот ShooterMan » 09 дек 2015 22:47

Ами Ван Гаал смени вратар точно преди дузпите и успя, обществена тайна е, че Китанов не е никакъв дузпаджия и никога не е спасявал такава!!! И друга тайна има - Вареа е отличен дузпаджия, може би най-добрия ни сегашен, какъвто и инвалид да е. Взе го пак за екскурзийка, вместо да махне Курьор последните минути или вместо Марчин него да вкара. Просто води мача неадекватно. Поредното му глупаво изпълнение с което доказа, че трябва да си ходи. А показаното от Беки - беше страхотно на фона на убйствения ЧУКАН от Мароко - Бурабия, дето ни съсипа стила, играта и всичко! Но не е виновен Мехди, виновен е Кольо, че го докара тоя и, че държи Беки на пейката....но още по-виновен е, че махна Ернандес, най-класния ни играч, тоя дето го прати на Финал(да се сети хубаво), че без Мехия изобщо до Бургас щяхме ли да стигнем, че и да го спечелим?! и отново, за да наложи ....... Бурабия! От само едно-едничко решение, една тъпа ДЕБЕЛОГЛАВОСТ да прави напук на феновете, дето всички виждаме къв смешник е домъкнал (заедно с Кулибали и другия му сол-ташак Бижев).....Цяла есен тези тримата смотани чукундури ги налага, цяла есен играем с по 8 души, форма ни падна, резултати, самочувствие...всичко! И пак не поема отговорност :idea:

И ще бъде голяма ИДИОТЩИНА да не го освободят ПОНЕ СЕГА с предлог, че имало още един мач....ДАЙ ДА ЗАГУБИМ И НЕГО, НАЛИ, щото много точки имаме...да го гледаме как ще пусне м...... да играе и да рита нагоре с боца докато и Лудогорец ни олепи една 3-ка :arrow:
Последна промяна от Iceberg на 10 дек 2015 08:51, променено общо 1 път.
Причина: т.1!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

bayern_munchen
Мнения: 219
Регистриран на: 09 юли 2015 13:52

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот bayern_munchen » 09 дек 2015 23:09

Най-голямата грешка на Спасов, че миналото лято преди старта на сезона ЛЪГА, че имаме отбор. Нещата в контролите срещу скромни съперници бяха очевадни, само че него и Тодор Великов им пукаше единствено за заплатката и за това сега ще доиграваме един провален сезон!Можеше като мъж да излезе и да каже, провалих се със селекцията, не намерих футболисти, а вместо това той обясняваше как бил доволен от ВСИЧКО и нямал нужда от нападател - след контузията на Бакари отпреди преди важните мачове в Европа си бяхме откровен та*ак, ай с......, нямам нерви вече, на вас оставам преценките. Трябва ни футболен човек - с познания върху играта и футболен интелект, такива имам много и тоз без работа, ако щете един Иван Колев, все кадърни хора има, дори споменатия Вуцов ако не за треньор, го сложи на изпълнителен директор, когато стане въпрос да ти докара футболисти, той знае как да го направи, в това му е и силата. Треньори има, но трябва човек, който знае как да създава екип!
Последна промяна от Iceberg на 10 дек 2015 08:54, променено общо 1 път.
Причина: т.1!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот Кролик » 10 дек 2015 09:06

От има - няма 10 г. ТИМ пази усърдно средата на таблицата. Два пъти изтърваха Кольо и той се "изложи" с 3 място и 2 Купи. Наложи се Марин да се показва пред хора ... голяма грешка ... Няма значение кой ще е треньор момчета, хич не се залъгвайте. Отбора тръгне ли нагоре изведнъж главните действащи лица напускат кораба, дали е случайно ?! Или ТИМ просто не искат в никакъв случай успехите да продължат.
Кольо ни е най-малкия проблем. Проблема е в трибуквието и тяхното нежелание да мръднем от средата на таблицата ... Ходете на мачове и по-малко се вживявайте на меринджеи, че някои доста се излагате и ни се смее целия форум. Заприличали сте на червено син балон по време на спукване.
Успех Моряци !
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 566
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот Eastern » 10 дек 2015 10:33

Кролик написа:От има - няма 10 г. ТИМ пази усърдно средата на таблицата. Два пъти изтърваха Кольо и той се "изложи" с 3 място и 2 Купи. Наложи се Марин да се показва пред хора ... голяма грешка ... Няма значение кой ще е треньор момчета, хич не се залъгвайте. Отбора тръгне ли нагоре изведнъж главните действащи лица напускат кораба, дали е случайно ?! Или ТИМ просто не искат в никакъв случай успехите да продължат.
Кольо ни е най-малкия проблем. Проблема е в трибуквието и тяхното нежелание да мръднем от средата на таблицата ... Ходете на мачове и по-малко се вживявайте на меринджеи, че някои доста се излагате и ни се смее целия форум. Заприличали сте на червено син балон по време на спукване.
Успех Моряци !

И защо като не се борим за нищо да не играем с наши юноши от които има доста талантливи и от които може да се изкарат пари след една , две години обиграване и със сигурност ще им излизат по евтини от към заплати??????????
Мерси вече , ходете си вие на мачове така ще подкрепите глупавата ''политика" на "големия" ни спонсор и нещата ще си продължават по същия начин! НЕ ИГРАЕМ НИКАКЪВ ФУТБОЛ ТОВА Е ПАРОДИЯ ОТ ЕДНИ ИЗМИСЛЕНИ МАРОКАНЦИ , ПОРТУГАЛЦИ И БЪЛГАРСКИ ВРЪСКАРЧЕТА С ГОЛЕМИ ЗАПЛАТИ И НИКАКВИ ФУТБОЛНИ КАЧЕСТВА.
САМО ЧЕРНО МОРЕ!!!

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот yavorescu » 10 дек 2015 10:35

Изиграхме приличен мач на фона на останалите досега, но твърде малко сътворихме в атака. Имах чувството, че стратегията е да додрапаме до дузпи. По-добрия отбор продължи, дано те спечелят трофея. Определено не се изложихме, но съжалявам много, че не се противопоставихме по-добре. Очаквах Стенио да играе като атакуващ халф, Бекир ме изненада приятно. Другата опция беше Вареа, но явно Кольо му няма доверие и аржентинеца е пътник. Жалко, че отпадаме от първия сериозен съперник.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2545
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: КБ: Берое - Черно море (8-10 дек)

Мнениеот Iceberg » 10 дек 2015 10:56

Кролик написа:От има - няма 10 г. ТИМ пази усърдно средата на таблицата. Два пъти изтърваха Кольо и той се "изложи" с 3 място и 2 Купи. Наложи се Марин да се показва пред хора ... голяма грешка ... Няма значение кой ще е треньор момчета, хич не се залъгвайте. Отбора тръгне ли нагоре изведнъж главните действащи лица напускат кораба, дали е случайно ?! Или ТИМ просто не искат в никакъв случай успехите да продължат.
Кольо ни е най-малкия проблем. Проблема е в трибуквието и тяхното нежелание да мръднем от средата на таблицата ... Ходете на мачове и по-малко се вживявайте на меринджеи, че някои доста се излагате и ни се смее целия форум. Заприличали сте на червено син балон по време на спукване.
Успех Моряци !


Абсолютно точно и вярно! Аз не знам кой и колко пъти вече, трябва да им го каже на една голяма част от феновете ни, да го проумеят това и да престанат да се излагат като кифладжии?! Толкова е просто и ясно! Въпросът е... ДОКОГА ще е така?! Няма ли скоро да решат нещо друго собствениците, та да живнем и ние... ;) А иначе колегата е прав за юношите, ето това трябва да се изиска, на това да се наблегне и да се настоява. За това съм, твърдо "ЗА". Като няма да гоним цели и няма опасност от изпадане... да се наблегне на младите, да се налагат наши кадри от школата!
За мача в Стара загора, напълно съгласен съм с Явор!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта