Черно море-Берое 03.11.2015г

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот Готвача » 01 ное 2015 20:30

thisisthelife написа:
Готвача написа:
thisisthelife написа:Очаквам победа за Моряците. Надявам се Йосков и Костадинов да започнат титуляри. Берое са в труден период и трябва да се възползваме от това. Един резултат от сорта на 2-0 би бил напълно резонен. Напред, Моряци!!!

Знаеш ло...Най ме е страх когато излизаме да играем срещу отбори изпаднали в трудна ситуация.Не зная на какво се дължи,но сме гениални майстори,когато трябва да "вдигнем" някой закъсал отбор.Едиснтвеното което ме крепи в момента е че и ние сме си за "вдигане".Да видим кой ще е по умрелият от двата отбора и кой ще "вдигне" другият.В този ред на мисли резултата се очертава като един резонен X.

Напълно прави си, че си майстори да съживяваме мъртъвци. Но на мен ми дава надежда това, че с Берое на Тича играем добре и в последно време се поздравяваме с победи. Лично мое мнение е, че ще се вдигнем след като Бурабия, Бижев и Кулибали седнат на пейката, Траянов, Марчин, Жиньо, Йосков и Костадинов започнат да играят редовно и не на последно място, когато се върне Бакари (надявам се да може още този месец да го видим в игра).

Този месец Бакари ще се върне във Варна за контролен преглед.Дали и кога ще започне да подтичва,не е ясно и няма да стане ясно преди прегледа.А след това поне месец докато започне да подобрява показателите си и да започне да навлиза в някаква форма.Аз не го виждам в игра преди Коледа,а ако влезе ще е на риск и няма да е функционален.Мое мнение,базирано на това което се случва с него откакто е при нас.Много чуплив нападател!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот thisisthelife » 02 ное 2015 11:34

Готвача написа:
thisisthelife написа:
Готвача написа:
thisisthelife написа:Очаквам победа за Моряците. Надявам се Йосков и Костадинов да започнат титуляри. Берое са в труден период и трябва да се възползваме от това. Един резултат от сорта на 2-0 би бил напълно резонен. Напред, Моряци!!!

Знаеш ло...Най ме е страх когато излизаме да играем срещу отбори изпаднали в трудна ситуация.Не зная на какво се дължи,но сме гениални майстори,когато трябва да "вдигнем" някой закъсал отбор.Едиснтвеното което ме крепи в момента е че и ние сме си за "вдигане".Да видим кой ще е по умрелият от двата отбора и кой ще "вдигне" другият.В този ред на мисли резултата се очертава като един резонен X.

Напълно прави си, че си майстори да съживяваме мъртъвци. Но на мен ми дава надежда това, че с Берое на Тича играем добре и в последно време се поздравяваме с победи. Лично мое мнение е, че ще се вдигнем след като Бурабия, Бижев и Кулибали седнат на пейката, Траянов, Марчин, Жиньо, Йосков и Костадинов започнат да играят редовно и не на последно място, когато се върне Бакари (надявам се да може още този месец да го видим в игра).

Този месец Бакари ще се върне във Варна за контролен преглед.Дали и кога ще започне да подтичва,не е ясно и няма да стане ясно преди прегледа.А след това поне месец докато започне да подобрява показателите си и да започне да навлиза в някаква форма.Аз не го виждам в игра преди Коледа,а ако влезе ще е на риск и няма да е функционален.Мое мнение,базирано на това което се случва с него откакто е при нас.Много чуплив нападател!

Перфектен за нашия стил на игра, но малшанс с тези две контузии в колената. Дано да не се избързва с пускането му в игра.
Truth is hate for those that hate the truth.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот ShooterMan » 03 ное 2015 10:40

БА-КА-РИ....БА-КА-РИ!!! 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nine
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2015 12:35
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот Nine » 03 ное 2015 11:18

Паднахме се да играем с тях и за купата, така че да си пожелаем две победи. Не че ще е лесно.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот icko65 » 03 ное 2015 12:49

Много важен мач и за двата отбора.Който загуби тръгва надолу-предвид програмата.Някои коментираха че Славия ни били задминали..Ами бият и трупат точки.Като гледам Локо Пд под каква пара са нищо чудно и те да ни отвеят.В следващите им 4-5 мача не виждам къде ще загубят/най-много в София/.Затова бой днес и така...!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот icko65 » 03 ное 2015 15:19

Кви купи кви 4-ти места?Берое Левски Лудогорец ни надиграват и бият ...на Тича!!!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

MOREE
Мнения: 209
Регистриран на: 05 яну 2009 23:45
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот MOREE » 03 ное 2015 15:49

ТОЗИ СМЕШНИК СПАСОВ НЕ Е НИКАКЪВ ТРЕНЬОР А ЕДИН МИШОК (МОЕ МНЕНИЕ)
САМО П.Ф.К.ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
moras70
Мнения: 308
Регистриран на: 20 сеп 2010 17:36
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот moras70 » 03 ное 2015 16:01

БРАВО НА МАСТИКАТА-РЕСПЕКТ-ОТНОВО ПОКАЗА ПРОФЕСИОНАЛИЗМА СИ....Е ЗАТОВА И СТАДИОНА Е ПРАЗЕН
Варна мрази софия

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот W84me » 03 ное 2015 16:07

Като гледам тоя мач почвам да си мисля, че Левски играят някакъв извънземен футбол на фона на тия два отбора. Няма такова безсмислено кюскане на топката, пълен потрес..
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6773
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Черно море-Берое 03.11.2015г

Мнениеот icko65 » 03 ное 2015 16:25

Берое си изигра перфектно мача срещу ....В Берое не чух едно слабо име а и футболист със слаба игра.Сработени и борбени.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 50 госта