Левски - Черно море XIII кръг

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот morqche » 23 окт 2015 22:43

Пълна трагедия, Спасов осра тактиката накара ги да приемат играта в нашето поле и са осраха в 43мин. Хвана 2-3 мача с неговите схеми ама вече не става така, Стенио се чувстваше като гърмян заек на десния бек както и Станчев в средата. Резултата от първото полувреме е заради Спасов но той не излиза да си го признае а пак се крие че момчетата се стъписали вади умрелия Бижев и пуска пълната дупка през този сезон Марчин като нападател а на пейката си има младок който се скъсва да къса мрежи ?!?!?!?!??!? Какво е това нещо? Клок трябваше да го изгонят до 25мин дузпа не им дадоха че май даже и 2 и недоволствате от съдията? този път трябва да му благодарите че не ни качиха на асансьора, защото да излезеш осран срещу отбор който според мене не е нищо особенно незнам... това е престъпление спрямо отбора! :evil:
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот forever bluet » 23 окт 2015 22:48

Iceberg написа:
forever bluet написа:
Iceberg написа:
forever bluet написа:Поотложихме ви малко. В смисъл,че на разлика ще ви качим Пролетта,когато ще имаме приличен отбор. Без нападатели толкова. Не знам какво ревете за дузпа в края,а ви хваща амнезията за опитите за отсичане на крака на този-онзи от Левски в наказателното ви поле. Левски няма класни футболисти ,но има отбор. Вие нямате нито футболисти,нито отбор.


Вие така, докато ни поотлагахте, можеше да го отнесете накрая. Ей така, както нищо не играхме, както нямаме нито футболисти, нито отбор, накрая си просехте гола и ако Кольо беше пуснал малкия поне 15 мин. по-рано.. можеше и да си скубите косите.. А, за напролет има време, ще видим ;) . Току виж, пък нещо друго се случило, от качване на резултат?! ;) Нищо не играхте и вие, на какво отгоре това самочувствие, че и закани?! :?

Можело ,ама не станало! Можеше и дузпата на Бедоя да даде. Виж повторенията на положението с Бедоя и Белаид я ще се убедиш и сам. Самочувствието идва от 60 години бой в София,идва от Щрабаг,Виваком,Градус и....... Булгартабак съвсем скоро. Идва от вдигането на заплатите в Левски както обявиха и от факта,че и пари за селекция ще има и то доста.....! Има и други фактори които ни вдигат самочувствието на нас Левски София,ама за тях на друго място ,че Гарфилд бди :lol: . Май вече взе да ви става ясно дали вие взехте Купата ,или някой ви я даде ,за да изгоним Тара. И сега 20-30 години ще връщате вересий. Не че да играете в Европа ви донесе някакви радости и успехи ,ама както и да е . Само Левски ;) !


Каквито и да ми ги изброяваш, все тая! Явно нито си прочел какво съм писал, нито си схванал смисъла?! Ставаше дума за този мач, конкретно!!! И вие бяхте слаби или много ти хареса играта ви?! Нямам претенции за нищо, заслужено спечелихте. Ние играхме още по-слабо, но дори и така, накрая имахме положения и можеше да вкараме. Предния ви мач пак нищо не играхте, докопахте се до равния пак с такъв случаен гол. Това имах в предвид за самочувствието, дето го вадите, че нищо не играете два мача поред. Сега ясен ли съм?!
За "60-те години бой" всеки помни, как беше, освен младите, дето само са чували...Халал да са ви и спонсорите, и новите собственици, и парите... не съм душманин на никой. Пооправят се работите ви и това само може да е на добро! При нас са други нещата.. но това е друга тема.
Тая версия за "дадената купа" ме заля от смях, не бях я чувал още!? :mrgreen: Не знам колко години ще връщаме вересии, но вие май трудно ще го забравите този мач! ;)

Твоя работа си е в какво ще вярваш. Ако Адмирала :roll: това е подготвил като отбор жална ви майка. Обаче аз виждам какво играхте в Разград и какво в двата мача с Левски. Пък и разсъждавам.... Та днес нямате удар в очертанията на вратата на Левски. И да Левски не играе това което трябва ,но вече нещата са други,има борба има дух. Със зимните попълнения /като Франк Джаджеде който обявиха/ нещата ще се оправят. Нямам нищо против "слабия" Левски след последния кръг зимата с оглед на лесната програма да е 5-6 точки пред втория :lol: !
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Iceberg » 23 окт 2015 22:51

snakebite написа:Пичове от Черно море..що на Герена не играете както срещу нас . Що игра Бижев, а не Живко Петков ??
Много въпроси имам..но спирам..Желая ви успех....


Защото играта ни е колеблива и сме непостоянни! Един мач добър, следващия - никакви ни няма....
Защото тренера ни обърка състава и като цяло не води мача сполучливо, според мен. А с вас се получи друго...
За Живко ти обясниха..
Ей затова, приятел. Не търси под вола теле, няма да го намериш там. Не участваме в конспирации, просто явно толкова си искаме или можем. :mrgreen: И аз не знам вече какво да мисля. Май единия път едното, другия - другото :(
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Sinite ot Sofia » 23 окт 2015 22:55

Левски доминираше до 75мин и пропуснахме рано рано да си решим мача.. пропуските (натрупва се напрежение) и тежестта на мача дадоха отражение и имахте опасни мелета накрая. Абсолютно смешни са исканията на ръководството ви и на някои от вас, при положение, че не се дадоха 2 дузпи за Левски и червен картон за Клок ли е, .... ли е, до 20мин на мача. Междудругото, Бурабия е интересен футболист.. днес особено слаб бе Райков!
Последна промяна от Iceberg на 23 окт 2015 23:21, променено общо 1 път.
Причина: т.9
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Iceberg » 23 окт 2015 23:04

Sinite ot Sofia написа:Левски доминираше до 75мин и пропуснахме рано рано да си решим мача.. пропуските (натрупва се напрежение) и тежестта на мача дадоха отражение и имахте опасни мелета накрая. Абсолютно смешни са исканията на ръководството ви и на някои от вас, при положение, че не се дадоха 2 дузпи за Левски и червен картон за Клок ли е, Глог ли е, до 20мин на мача. Междудругото, Бурабия е интересен футболист.. днес особено слаб бе Райков!


Така е. Играхме слабо и безидейно през повечето време. Заслужихте си победата, въпреки, че и вие играхте слабичко. Не само Райков не беше на ниво... Като цяло си прав, само умната с изписването на именцата, че ще събудиш Гарф ;) Глог е една трънка с червени малки барабонки :) , дето расте в гората, така, че.. поправи си сам поста в частта му за холандеца...
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Eminem
Мнения: 12796
Регистриран на: 11 апр 2011 17:25
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Eminem » 23 окт 2015 23:09

Две неотсъдени дузпи за Левски, недаден червен картон за Клок, никаква дузпа за ЧМ при положението с Белаид, а ръководството ви ще подава жалба.......хахаххахахаахаха :lol: :lol: :lol: Смях. Има очни прегледи, не знам дали знаят.
Тук пък отново критики за съдията....хахаххахаха не не хахахахха

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот Vladislav » 24 окт 2015 08:02

Eminem написа:Две неотсъдени дузпи за Левски, недаден червен картон за Клок, никаква дузпа за ЧМ при положението с Белаид, а ръководството ви ще подава жалба.......хахаххахахаахаха :lol: :lol: :lol: Смях. Има очни прегледи, не знам дали знаят.
Тук пък отново критики за съдията....хахаххахаха не не хахахахха

Всъщност ако ще ги коментираме така еднозначно нещата имаше основания за дузпа и за Черно Море както и нарисуван ЧК на Цонев рано рано... Аз пък си мисля че съдията си свири добре. Не изнерви иначе спокойния мач. По- малко слабия заслужено си победи.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот stoyankd » 24 окт 2015 10:08

Не може да се говори за основно за съдията, когато си бил толкова слаб. Съдията със сигурност не беше в час, но и бе по-малко слаб от повечето от футболистите на терена. Много лошо впечатление остави големия брой чужденци. На скамейката на Черно море имаше петима от седем. Родните школи и резерви не могат да произведат. Все си мисля, че при наличието на отличен млад вратар, поне негова резерва може да се направи от школата.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот thisisthelife » 24 окт 2015 10:37

stoyankd написа:Не може да се говори за основно за съдията, когато си бил толкова слаб. Съдията със сигурност не беше в час, но и бе по-малко слаб от повечето от футболистите на терена. Много лошо впечатление остави големия брой чужденци. На скамейката на Черно море имаше петима от седем. Родните школи и резерви не могат да произведат. Все си мисля, че при наличието на отличен млад вратар, поне негова резерва може да се направи от школата.

Юноши, които заслужават шанс, има!Но Спасов предпочита инвалиди като Бурабия, Бижев, Кулибали, Вареа, Петков. Малко ли перспективни футболисти бяха натирени? Цанков, Йовчев, Радев, Сталев, а мохикани на треньорската професия като Генов провалиха Капитанов с непрестанното му налагане на крилото. Таланти от школата ни има и със сигурност няма да се справят по-лошо от всичките мъртви души, които играха тук в последните 3-4 години, но въпросът е защо никой не иска да им даде шанс?
Последна промяна от thisisthelife на 24 окт 2015 12:57, променено общо 1 път.
Truth is hate for those that hate the truth.

drvasko98
Мнения: 6943
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Левски - Черно море XIII кръг

Мнениеот drvasko98 » 24 окт 2015 12:18

Честно казано очаквах да играете много по-силно и по-мотивирано. На практика до 88-та минута, мачът беше възмутително спокоен за нас, че чак се стъписхаме в последните 5 минути като опитахте да изравните. Иначе и двата отбора имат сериозни проблеми в последната фаза, а май такива имат и всички наши отбори с изключение на Кешеру, ама те пък имат други проблеми. Това пречи да се получат наистина остри и качествени мачове.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта