Черно море - Славия

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот greenpeak » 17 окт 2015 18:42

Поредната домакинска победа с едно на мъка, и треперене до последно:

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=_gHe64uXJ2o[/youtube]

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Готвача » 17 окт 2015 18:52

Такани нашариха с картони,сякаш ще играем с крави следващият кръг. :mrgreen:
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

delta.e
Мнения: 98
Регистриран на: 08 мар 2009 16:24
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот delta.e » 17 окт 2015 19:36

Пишете , каквото си искате .
Аз чакам , какво ще каже Чичо Венци !
И тогава ще .....
Ще му го кажа в прав текст ! :lol:

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот yavorescu » 17 окт 2015 20:22

Много слаб мач, сетихме се да играем едва накрая. Можем, а не го правим -- ето това е неприятното. Не можем да изиграем два поредни мача на прилично ниво. Дани Георгиев ще пропусне екскурзията до Сухата река.

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот ShooterMan » 17 окт 2015 22:11

Разколебан съм от видяното аз. Всъщност - хич не съм доволен, като изключим малкото футбол, който показахме след 75 минута и го гарнирахме с 2 брутални грешки в защита и замалко тотално да се окензаме. Равния в Разград срещу РЕФЕРСКИЯ отбор мене лично не можа да ме заблуди, че играем нещо, въпреки, че само съдиите ни отнеха там победата. Лудогорец няма място дори в челните 4 отбора ако не са реферите им, та още тогава казах - играят 2 отбора в игрова криза...Изключително много брак в средата на терена, МНОГО елементарни грешки в защита, които в Подуене не се съмнявайте какво ще ни донесат....3 парцала, щото онея почнаха да играят нещо смислено. Една огромна, поредна НУЛА в наппадение, като двете ни звезди там - Божев и Петков за по 45 минути пипнаха топката по 2-3 пъти и не застрашиха с нищо съперника. Това е СТАТИСТИКА Бачо КОЛЬО, както самият СПАСОВ се изрази преди години преди да изгони МАРТИН ХРИСТОВ - за нападателя най-важна била СТАТИСТИКАТА! Е, каква СТАТИСТИКА имат Бижев и Петков, че ги остави да играят за сметка на ЙОСКОВ? Поне пробвай, опитай, щото на всички ни е ясно кво могат онея двамата....едно нищо, една поредна НУЛА...пореден мач в който ни измъква някой халф или защитник, а голът беше и доста късметлийски, просто КЛОК добре я изцепи от воле, а Кулито нямаше как да сгреши....Проблемите са видни, много, много видни. Днес СПАСОВ, макар, че е ясно, че под ореола няма как да отправяме критики демонстрира най-лошото си качество - ИНАТЪТ да налага футболисти в много слаба форма, а защо не и посредствени играчи. Просто инат. И да завърша с рефера. Няма такова поръчково вадене на картони...особено картона на Бурабия беше скандален :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот yavorescu » 17 окт 2015 23:47

Големият ни проблем този мач беше халфовата линия -- Стенио супер тромав, а Бурабия неефективен в малко по-задни позиции. Не знам защо Кольо разбута така състава от Разград като премести централния защитник да играе като атакуващ халф. Който и да е нападател, няма как да се справи добре без адекватни халфове зад него. Крилата ни също с изключително ниско КПД -- много лигавщини, несериозни и лежерни отигравания, а и силиците им ги напуснаха бързо. Сякаш бяха разтоварвали кораби през тези две седмици пауза.

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Sole » 17 окт 2015 23:54

Готвача написа:Такани нашариха с картони,сякаш ще играем с крави следващият кръг. :mrgreen:

Още след свалянето на Д.Момиров се възобнови тази организация да се пращат поръчкови съдии които да подготвят отборите преди мача им с "отбора на народа".И задължително се показват картони на "висящи" с картоните играчи,така че да пропуснат следващия мач със съдийското отборче.
Последна промяна от Iceberg на 18 окт 2015 18:16, променено общо 1 път.
Причина: т.1

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот зеления » 18 окт 2015 01:41

Ще драсна само два реда защото част от приятелите ми във форума пак ще ме оплюят, че критикувам най-успешния ни треньор в последните 50 години. Имам само един въпрос: къде остана играта ни по земя налагана успешно от Гонзо?! Пак почнахме балоните - халфовете ни изчезнаха някъде. Треньорската контузия на Марчин и налагането на некадърника Курабия доведоха до там, че от една от най-силните халфови линии сега имаме една от най-умрелите такива! Дано на някои господа им светне лампичката!
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот ShooterMan » 18 окт 2015 10:22

Прав си, но някои веднага ще посочат Бурабия като нещо голямо, а за мене е основния виновник за рязката промяна на стила ни на игра. Бурабия рита балони при ВСЕКИ пас, дори и да е на 10 метра! Това направо ебава мамата на скоростния ни футбол, ама ще направи 2-3 финта някъде и на някои ще им потече мед от задника. Този играч е вреден за отбора, ВРЕДЕН! Нищо общо няма с ЕРНАНДЕС, ама нищичко! Оня играеше с ЕДНО докосване, подаваш му и ВЕДНАГА разпределя топката, никакво здържане, никакви балони...човека имаше ИДЕИ, играехме бързо и бяхме опасен отбор...Сега - драпаме като идиоти за по 1:0 у дома и не показваме никакъв футбол, да не говорим и, че нямаме и читав нападател, пък и централни защитници ако щете. И МАРЧИН няма как да работи с такъв индивид, МАРЧИН играе бързо, с едно докосване, тоя с Курбан Байрама направо му смени представата за футбола....а като се сетя с МЕХИЯ как си партнираха - 2-3 паса и сме от едното поле до другото, обикновено в числен превес! Нищо общо със сега. Направо....абе да идва ЖОРО ИЛИЕВ, поне неговия авторитет е незаобиколим фактор, а и Рамазан Байрам идвал, ще го турят оня на пейката и толкоз :x
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот Eastern » 18 окт 2015 10:30

Пак мъка и скатавка от няколко човека СТЕНИО ,Курьор ,Бурабия ,Райков! С цялото ми уважение към Венков (вчера игра много добре) но в момента Черно море има крещяща нужда от истинския си капитан ЖОРО ИЛИЕВ!!!! Абе някой трябва да им се скара на тея ''звезди" защото е видно че Спасов ги е изтървал. Малко критика и към треньора ,докога ще мъчи двама от добрите ни халфове в защита? Особено Дани имаше 2,3 включвания и се вижда че е много по полезен в предни позиции.Стенио ,Курьор и Петков бяха за смяна още на почивката! Бижев игра по добре от Петков ама пак нищо не направи ,аз се чудя кога ще се даде шанс на Йосков.
НАПРЕД ЗЕЛЕНО-БЕЛИТЕ!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта