Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Sole
Мнения: 4557
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Sole » 03 окт 2015 22:26

В този мач Бурабия отново показа, че е играч от супер класа за стандартите на родното Първенство и опроверга прибързаните критики за него на някой колеги :!:

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот ShooterMan » 03 окт 2015 22:29

Sole написа:В този мач Бурабия отново показа, че е играч от супер класа за стандартите на родното Първенство и опроверга прибързаните критики за него на някой колеги :!:

Ще те черпя ако се превърне в този играч, който твърдиш, но силно ме съмнява :lol: , след Курбан Байрама като дойде Рамазана и пак ще зацикли...Както и да е, днес изигра добър мач и съм го похвалил, но добър беше второто полувреме, щото първото не пипна топката :idea:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2567
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Iceberg » 03 окт 2015 22:29

d.milanov написа:Добре де, в този фурум всички моряци пишете, че формата ви е слаба, а днес се представихте доста прилично. Мисля, че съдията ви поряза, а най-смешното положение беше в 91 или 92 мин., когато Бижев мисля беше тикнат отзад от Моци пред очите на страничния съдия и оня се чудеше какво да направи и остави играта да продължи. По явно нарушение от това, здраве му кажи - на един метър от съдията. Явно ги е страх. След това имаше две подобни в полза на другия отбор, но се отсъдиха. И накрая(като пожелание) - искам да видя добрата ви форма.


Отборът ни наистина досега не показваше добра форма в мачовете за първенство, но тази вечер играхме добре. Може би, най-добрият ни мач досега. Мисля, че оттук нататък ще показваме все повече какво можем. Надявам се поне, защото капацитет имаме...
И много моля някои хора, спазвайте правилата за правилно изписване на имената и ползването на главни букви, че ми писна да коригирам и направо ще трия! Всички сме ядосани и недоволни от съдийството, но.. аз да питам, какво сте очаквали?! Нещо по-различно ли?! И само срещу тези ли?! И не на последно място, не виждам поздравления за това, че познах състава абсолютно точно?! ;) Не, че ми беше трудно, след като пресаташето го беше написал, а за мен остана само да се светна :mrgreen:
Честита точка срещу шампиона на негов терен!!!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Готвача » 03 окт 2015 22:39

Бурабия май е започнал да си похапва вече.Видя се че има сили да ги прави криви цял мач.Навремето мисля че в Левски имаха подобен проблем с играч имащ същите характеристики.А и Курьор е мюсли,ама май не спазва много нещата.А сега и мнението на "безпристрастната" родна журналистика."При една от контрите на "моряците" в последната минута пък Вилиан Бижев се откъсна в половината на Лудогорец, но в последния момент Георги Терзиев се справи с опасността и изчисти. "
От форума -"Поздравявам играчите на Лудогорец и съдийската бригада за доброто сътрудничество. С общи усилия те успяха да направят равен срещу изключително опитния варненски тим. Съединението прави силата!"
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Vladislav » 03 окт 2015 22:55

След гола на Курьор имахме една- две много добри възможности да ги нокаутираме напук на педала дето се зове съдия. Яд ме е че не бихме, защото го заслужавахме. Кешеру е очевадна класа за нашето първенство и точно той за един миг ги върна в мача. Играхме добре, с агресия. И без да извършим и едно грубо нарушение. За сметка на това нашите бяха яко наритани. Не знам на какво основание завършихме мача с повече картони. Две очевадни задържания на Живко в наказателното поле. Терзиев в последната минута какво трябваше да направи за да се свири дузпа и да бъде изгонен (на Кули за много по- безобидно нещо в центъра му извадиха картон)? С ръка на сърцето казвам, че не очаквах да играем толкова добре. Нещото което ни липсва е постоянството. Мина байряма и Мехдито пак става машина.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4400
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот greenpeak » 03 окт 2015 23:02

Само да отбележа че, при гола на Кешеру същият ще скъса екипа на Кулибали с дясната си ръка. Точно в 2:24 минита на видеото.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=yw2T1ZX_YDM[/youtube]

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Eastern » 03 окт 2015 23:36

Браво на нашите! Днес целият отбор игра добре ,раздадоха се и можеше да бием но и точката е добре! Дано и във следващите мачове играят с такъв хъс и добрите резултати ще дойдат.
НАПРЕД ЗЕЛЕНО-БЕЛИТЕ!

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот rodman » 04 окт 2015 01:14

Браво на нашите! Голямо браво и за всички, които бяхме натикани в клетката за гости!!! Днес пак ни се получи химията публика-отбор. Надвикахме ги, не че беше много трудно ;) Всички футболисти се раздадоха днес, да не пропусна и Адмирала - пак извади асо от ръкава :)
НАПРЕД ЗЕЛЕНО-БЕЛИТЕ!!!!!!!!!!
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот tinko » 04 окт 2015 08:32

Браво на моряците от Варна! Отлично изигран мач. Жалко че не победихте. Факторът "съдия" отново повлия на мача, за съжаление.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот КироВарна » 04 окт 2015 09:15

Много добър мач за ЧЕРНО МОРЕ !!!Имаше няколко минути,след изравняването,когато бяхме притиснати и играхме като опълченци....но през цялото останало време ги надиграхме!!!Всички НАШИ МОМЧЕТА играха концентрирано и всеотдайно.Особено много се радвам за МЕХДИ БУРАБИЯ,който беше на нивото на което искаме да го виждаме.Даже Стрелеца е готов да му прости,простотиите с хранителния режим,които рязко бяха влошили формата му.Какво да се прави,няма хора без недостатъци!!!Освен него мюсюлмани са МАТИАС КУРЬОР и МАМУТУ КУЛИБАЛИ !!!На МАТИАС също му беше поспаднала формата по тази причина!!!Иска ми се,както винаги да изгледам повторението на мача.Тогава ще коментирам долната гювендия и нейните помощници!!!Според мен съдийството в БЪЛГАРИЯ е ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ,който няма решение!!!Не са виновни нито Домусчиев,нито Перуката!!!Винаги е имало фаворизирани отбори и продажни съдийски подлоги!!!Такава ни е системата,тава ни е нацията,такъв ни е генът!!!Никой не ни е виновен!!!Че Никито е много долен,долен е!!!Че е мазмантия,мазмантия е!!!Но такива винаги е имало и винаги ще има!!!Преди да го има въобще Лудогорец в А група,пак беше така!!!Само че с Литекс!!!Преди да го има въобще Литекс в А група,пак беше така!!!Само че с Левски и ЦСКА!!!Преди да стане президент на БФС Б.Михайлов,президенти бяха Батето,Каката,Трендафил Мартински.....и винаги е било така!!!Никакъв журналист не може да ме убеди,че грешките на съдиите в нашето първенство са случайни!!!Аз бях малко по близо до тази врата в която КУРЬОР вкара и прекрасно видях,как Моци дърпаше фланелката на отскочилия ЖИВКО ПЕТКОВ!!!Прекрасно видях как същия този ЖИВКО беше прегърнат и натиснат при друго положение!!!Прекрасно видях как ВИЛИЯН БИЖЕВ беше неколкократно фаулиран от Терзиев докато прекосяваше наказателното им поле,сам пред вратаря!!!Я да си представим хипотетично,че дори и едно от тези положения се беше случило пред нашата врата!!!Нали се сещате с какво усърдие и с каква непоклатима увереност,мазния дупелизец щеше да отсъжда дузпи и авторитетно да размахва картони!!!И така е всеки мач!!!Случайни и непреднамерени грешки на съдиите.....винаги в полза на определени отбори!!!И това с дузпите е само пяната и каймака на тенденциозните свирки!!!Ами ако се задълбаем в обратните отсъждания около средата на терена,с които единия отбор се изтиква в собствената му половина!?Ами комфорта за едните защитници да играят твърдо до грубост,а на другите да не се позволява да погледнат нападателя!?Както вече написах,ще псувам съдията след като изгледам мача на запис!!!Това до тук не бяха псувни,а просто леки разсъждения....относно тъжната родна действителност!!!Горд съм,че НАШИЯ ОТБОР добър или лош,играе честно и нито влиза в договорки,нито получава унизителни подаръци от малки човечета като вчерашното измекярче!!!Във добра или лоша спортна форма МОРЯЦИТЕ ИГРАЯТ ЧЕСТНО.....И УМИРАТ,НО НЕ СЕ ПРЕДАВАТ!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта