Играч на мача, в мачовете на Черно Море

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

DanielGeorgiev
Мнения: 635
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот DanielGeorgiev » 17 ное 2010 12:33

Iceberg написа:
DanielGeorgiev написа:В тази тема ще можем да гласуваме за играч на всеки мач(включително и купата) :
1място - 3т.
2място - 2т.
3место - 1т.

В края на всеки месец ще може да гласувате за играч на месеца :
1място - 5т.
2място-3т.
3място-2т.

За всяко разочарование :
1място - 3т.
2място - 2т.
3място - 1т.

В края на всеки месец ще може да гласувате за разочарование на месеца :
1място - 5т.
2място - 3т.
3място - 2т.

Класиране :
1.Александър Александров - 36т.
2.Данийл Ратников - 30т.
3.Адемар Жуниор - 18т.
4.Станислав Стоянов - 18т.
5.Даниел Димов - 12т.
6.Илко Пиргов - 6т.
7.Димитър Петков - 3т.
8.Румен Николов - 2т.
9.Сашо Александров - 1т.

Класиране на разочарованията :

Гласовете ще се преброяват 2 дена след изтичане на мача. Ако мача е в Неделя, ще може да се гласува до Понеделник(23:59) :)


Аве Дани, нещо не ми стана ясно?! Първо-3, второ-2, трето-1, това ок, ами тея дето са гласували с по 5 човека?! Тези от 4 и 5-то място кво получават?! А и някои са гласували с по 3 , други с по 5, пълен ардауш. Само до трето място ли си взел предвид точките и на тея от 4 и 5 са останали само за "слава" :))))))))) или и на тях си поставял точки?! Ай да ма светнеш по въпроса, а и за напред да са точни и ясни нещата?! Ок?!


Всичко е ясно още от първото мнение, точки получават от 1во до 3то място ! Останалите са за "слава", както каза :lol:

И не ме наричай Дани, че тука ще почнат да искат да ме бият заради ника ми :lol: :lol: А преди ми беше любимия футболист..ех ех 8-)

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот Iceberg » 17 ное 2010 13:02

: )))))))))))))))))))))) Хахахах е, ще бягаш бе, какво да се прави. Той не е лош футболист, напротив, но... няма да коментирам и аз сега. Ок, следващия път ще ти копирам името, че ме мързи да го пиша, а и на Димов викат Дани :) Споко. Днес само се хиля в тоя форум, дано не е на лошо само....
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

DanielGeorgiev
Мнения: 635
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот DanielGeorgiev » 17 ное 2010 13:49

Iceberg написа:: )))))))))))))))))))))) Хахахах е, ще бягаш бе, какво да се прави. Той не е лош футболист, напротив, но... няма да коментирам и аз сега. Ок, следващия път ще ти копирам името, че ме мързи да го пиша, а и на Димов викат Дани :) Споко. Днес само се хиля в тоя форум, дано не е на лошо само....


е да ама ника ми е DanielGeorgiev :D пък, че не е лош футболист..ок, но като гости всички знаем как играе :( Наистина дано веселото настроение продължи и след 20 ноември 8-)

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот Iceberg » 17 ное 2010 14:10

Да, дано наистина е така Дани, ооооп, ъъъъ DanielGeorgiev : ))))))))))))))) Дано се вземат в ръце и изиграят мача за купата отговорно и всеки даде всичко от себе си. Ако го направят, ще съм спокоен и сигурен в победата. Щото реално сме по-класният отбор. Само дано успеят да преодолеят бездушието, напрежението и притеснението, натрупали се от почти всички срещи навън тоя сезон, особенно последните две...
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

DanielGeorgiev
Мнения: 635
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот DanielGeorgiev » 17 ное 2010 14:30

Iceberg написа:Да, дано наистина е така Дани, ооооп, ъъъъ DanielGeorgiev : ))))))))))))))) Дано се вземат в ръце и изиграят мача за купата отговорно и всеки даде всичко от себе си. Ако го направят, ще съм спокоен и сигурен в победата. Щото реално сме по-класният отбор. Само дано успеят да преодолеят бездушието, напрежението и притеснението, натрупали се от почти всички срещи навън тоя сезон, особенно последните две...


Съгласен съм дори да паднем от Берое, само и само да бием Монтана и в следващия кръг искам Левски или ЦСКА на Тича !!! :lol:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2588
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот Iceberg » 17 ное 2010 14:49

Аз пък съм на мнение, че ако продължим след Монтана, ще е по-добре да праснем още един и дано е от по-слабите отбори, та да имаме време да си пооправим състава и организацията. Следващия кръг за купата ще е тая календална година ако се не лъжа, а ние още не сме се съвзели съвсем от лошите предстнавяния навън и катаклизми около отбора. Нека, ако може минем още един по възможност по-слаб отбор и... на пролет, дай боже вече с друг облик и самочувствие, да приемем някой силен у дома. Много "но"-та обаче се събират :))))))))))) че да видим.....
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот cristely » 17 ное 2010 15:18

Iceberg написа:Аз пък съм на мнение, че ако продължим след Монтана, ще е по-добре да праснем още един и дано е от по-слабите отбори, та да имаме време да си пооправим състава и организацията. Следващия кръг за купата ще е тая календална година ако се не лъжа, а ние още не сме се съвзели съвсем от лошите предстнавяния навън и катаклизми около отбора. Нека, ако може минем още един по възможност по-слаб отбор и... на пролет, дай боже вече с друг облик и самочувствие, да приемем някой силен у дома. Много "но"-та обаче се събират :))))))))))) че да видим.....

Подкрепям, +1

Потребителски аватар
Atirador de Man
Мнения: 3
Регистриран на: 18 ное 2010 23:26

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот Atirador de Man » 19 ное 2010 00:08

Абстрахираме се от мача с Монтана.Да предположим,че продължим,което е нормалния вариант,защото сме 5 пъти по-класния отбор.
Мисля,че е идеалния момент да изтеглим някой измежду Левски,ЦСКА и Литекс за 4-ти декември.
1-во - Левски и ЦСКА още ритат в Европа,има и кръг от А група на 27-ми ноември.3 дини под една мишница и ако мачът е на Тича - и Господ трудно ще ги спаси,защото ние ще играем на живот и смърт,а те?Литекс за мен ще гледа да отпадне от този турнир точно както миналия сезон падна от ЦСКА,както ние от Миньор преди 2 години.Ще си гледат А групата,е не могат да се излагат да падат от селски отбор,но отпадане на Тича-супер приемлив вариант да е хем с чест,хем да си се съсредоточат в А група.
2-ро-След скандалната аванта за Левски просто няма съдия,няма БФС,няма човек,който да дойде тук и да ги бута.Ще бъде ад за тях.Още са пресни скандалите.Ще нажежим обстановката до червено,навсякъде ще се говори за онзи мач,за онази дузпа,за измисления гол за 0:2 след несвирен фал....Който и съдия да дойде - ако ще да издигнем бесилка в пеналта и да обесим Дембеле на нея - дузпа за Левски никой няма да даде втора.Просто няма начин ако ще да е 1001%.Просто защото онзи мач е прекалено близък,втори скандал никой няма да рискува.Ако ги резне-еми 1 път тъй,друг път тъй...и да реват - веднага - какво стана преди 45дена?Що не ревахте тогава?Край на полемиката.
3-то-пролетта я камилата,я камиларя.Те ще са аут от Европа,ще са продали Дембеле,Тасевски и ще са хванали вече калъфката.Скандалния мач от есента ще е отминал отдавна,защо пак да не ги подпрат?ЦСКА пък в момента редуват само купени мачове със съдии,те са окаян отбор!Никакъв отбор.Медийна афиф работа.С изтерзана победка над Берое,с гол от засада над Пирин и то в уреден мач,където орлетата не ритаха към вратата им!В уредена пародийка с Миньор...тези сега трябва да ги теглим,да ги бастисаме още тука,да не вземат зимата да надигнат глава...а те ще надигнат,Гоцета моцета,Станишевци?Как я мислите тази работа?
Или Левски или ЦСКА още на 4-ти!Литекс може да се отложи за пролетта,но онези още сега,докато ври и кипи,докато са на 3 фронта.
...репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев..."но вие сте левскар"...Илиан Илиев..."нееее,аз съм от Черно Море"

Потребителски аватар
Mourinio
Мнения: 3234
Регистриран на: 01 апр 2010 14:34
Контакти:

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот Mourinio » 19 ное 2010 00:22

Ако се паднем с Левски на Тича и ги бием, това пак ще осмисли купата както миналия сезон, ама все си мисля, че няма да го допуснат, на всички е ясно, че когато се налага жребият е дерижиран, така както беше последните 2 пъти, когато ние играхме на финал, помните как комбинираха двойките на полуфиналите, така че да има силни финали: Черно море - Цска и Черно море - Литекс, вместо отбор от Б група на финала, последния сезон стана непредвиден гаф с изненадващо отпадане на всички фаворити и не се налагаше да дерижират жребия както си искат
---------------------------------------
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА 1913


Пловдивският мишок - Чечито Генов - ВЪН ОТ ''ТИЧА''

Потребителски аватар
Atirador de Man
Мнения: 3
Регистриран на: 18 ное 2010 23:26

Re: Играч на мача, в мачовете на Черно море

Мнениеот Atirador de Man » 19 ное 2010 00:29

Точно това ми е идеята!Зимата стават непредвидените гафове,отпаданията на фаворитите,не пролетта,когато вече 2 от 3-те ще е ясно,че са калъфкаджиите.Ето новините,Гаррррррра контузен,Дароу и той,е то туй им е отборът,сега като ги назорят за последния кръг на А група и последните 2 мача в ЛЕ - познай колко ще са готови за жесток мач с нас,да не кажа,че изобщо надали ще играят и поради това,че Батя ще иска да ги продава...и да ги рискува в мач с балтии и сеч?Абсурд просто.ЦСКА сега са супер зле.Тези 3-4 купени мача замазаха положението с феновете,те бяха за това.Но мач с Пирин и Миньор едно,с нас-съвсем друго.Пак не си взели 2-3 заплати,чужденците пак кихали и кашляли....идеални са да отпаднат.Перфектния вариант е за 1/4 финалите да оцелее само Литекс,изпадащи отбори като Миньор,Пирин и такива от Б групите.Левски и ЦСКА задължително трябва да са аут за 1/4 финалите,пролетта те не трябва да са в турнира. :!:
...репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев..."но вие сте левскар"...Илиан Илиев..."нееее,аз съм от Черно Море"


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта