Черно море - Берое

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6885
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот icko65 » 06 май 2016 10:35

Ще има:Полегнала е Тодора на 100 годишен дядо! :)
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2878
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот futbolqga » 06 май 2016 16:17

icko65 написа:Ще има:Полегнала е Тодора на 100 годишен дядо! :)

Ако някой ще поляга, трябва да си носи шнорхел, за да не се удави. Тича от доста години насам, винаги си е бил картофена нива (имаше период, в който и нарочно го държахте в такова състояние), ама това, което видях днес, тотално надхвърли очакванията ми. Чух нещо за проект за нов стадион при вас. Дай Боже да се реализира възможно най-скоро, защото сигурен съм, и за вас е мъка да го гледате този терен.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот thisisthelife » 06 май 2016 18:11

Не мисля, че в този мач е редно да се дават оценки на играчите, просто защото се опитваха да играят футбол в гьол. Тъжната и болезнена истина е, че днес на Тича имаше повече вода, отколкото трева. Мен лично даже ме хвана срам като се замислих - през 21 век, във Варна, третият по-големина град в България, се играе футболна среща на това...... даже и терен не можеш да го наречеш. Просто няма достатъчно реквизити, за да се нарича такъв. Да се светнат от БФС най-накрая, да тропнат по масата, белким собствениците се сетили. Та те даже и милион им осигуриха, в резултат на което се смениха едни 1000 седалки и..... толкова. Отностно мача - няма как да има някакви футболни стойности по разбираеми причини. И двата отбора повече се бореха с "тревната настилка", отколкото един между друг. На 5 точки сме от Славия (за сега) и съм убеден как ще има приказки от сорта на "целим се в 4-тото място, даващо право за участие в ЛЕ". Дали изобщо го заслужаваме е друг въпрос. Въпреки всичко, победата си е победа.
Последна промяна от thisisthelife на 06 май 2016 19:46, променено общо 2 пъти.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот ogrizko » 06 май 2016 19:09

В такива мачове се калява характера ...тая победа ще ни помогне доста в предстоящите мачове :geek:
Изображение

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Re: Черно море - Берое

Мнениеот greenlandia » 06 май 2016 19:13

Казах ли Ви аз че ще ни опънете?
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот ogrizko » 06 май 2016 19:15

greenlandia написа:Казах ли Ви аз че ще ни опънете?

На късмет си ни явно, пиши и в другите теми, че ще опъваме противниците ..барем изместим Славия от 4 място и да се класираме за ЛЕ :oops:
Изображение

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот violetovgeneral » 06 май 2016 19:20

thisisthelife написа:Не мисля, че в този мач е редно да се дават оценки на играчите, просто защото се опитваха да играят футбол в гьол. Тъжната и болезнена истина е, че днес на Тича имаше повече вода, отколкото трева. Мен лично даже ме хвана срам като се замислих - през 21 век, във Варна, третият по-големина град в България, се играе футболна среща на това...... даже и терен не можеш да го наречеш. Просто няма достатъчно реквизити, за да се нарича такъв. Да се светнат от БФС най-накрая, да тропнат по масата, белким собствениците се сетили. Та те даже и милион им осигуриха, в резултат на което се смениха едни 1000 седалки и..... толкова. Отностно мача - няма как да няма някакви футболни стойности по разбираеми причини. И двата отбора повече се бореха с "тревната настилка" повече, отколкото един между друг. На 5 точки сме от Славия (за сега) и съм убеден как ще има приказки от сорта на "целим се в 4-тото място, даващо право за участие в ЛЕ". Дали изобщо го заслужаваме е друг въпрос. Въпреки всичко, победата си е победа.

К.Кралев спомена в едно интервю,че не са отпускали пари на нито един отбор до този момент.

Потребителски аватар
boys85
Мнения: 4188
Регистриран на: 03 дек 2008 16:42
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот boys85 » 06 май 2016 19:31

Браво на всички, които бяха днес на Тича :!:

ShooterMan
Мнения: 7834
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот ShooterMan » 06 май 2016 19:42

Пуснах репортажа, видях картината и се отказах. Това ако е футбол аз съм космонавт. Ако тези анти-човешки, не анти-футболни условия каляват нещо, то това е единствено желанието на въпросните хора да си заминат от Тича - Клок, Бакари, Стенио и Курьор. Анти-условия, неграмотен треньор, никакви цели. Успех пожелавам на тези заслужили футболисти. Иначе - срамна картинка, изключителен позор и не знам кога някой ще се почувства ПОНЕ малко длъжен да оправи тази кочина. Пари уж се дадаха от държавата, изисквания уж има...не знам
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Черно море - Берое

Мнениеот thisisthelife » 06 май 2016 19:49

violetovgeneral написа:
thisisthelife написа:Не мисля, че в този мач е редно да се дават оценки на играчите, просто защото се опитваха да играят футбол в гьол. Тъжната и болезнена истина е, че днес на Тича имаше повече вода, отколкото трева. Мен лично даже ме хвана срам като се замислих - през 21 век, във Варна, третият по-големина град в България, се играе футболна среща на това...... даже и терен не можеш да го наречеш. Просто няма достатъчно реквизити, за да се нарича такъв. Да се светнат от БФС най-накрая, да тропнат по масата, белким собствениците се сетили. Та те даже и милион им осигуриха, в резултат на което се смениха едни 1000 седалки и..... толкова. Отностно мача - няма как да няма някакви футболни стойности по разбираеми причини. И двата отбора повече се бореха с "тревната настилка" повече, отколкото един между друг. На 5 точки сме от Славия (за сега) и съм убеден как ще има приказки от сорта на "целим се в 4-тото място, даващо право за участие в ЛЕ". Дали изобщо го заслужаваме е друг въпрос. Въпреки всичко, победата си е победа.

К.Кралев спомена в едно интервю,че не са отпускали пари на нито един отбор до този момент.

Интересно. Обсъждаха се уж някакви критерии, депозити, осветление, но реално какво е решено (или нерешено) е друг въпрос. Както и да се погледне, обаче, нашето при по-лоши метеорологически условия прилича на всичко друго, но не и на футболен терен, камо ли присъщ за отбор като Черно Море и град като Варна.
Последна промяна от thisisthelife на 06 май 2016 20:04, променено общо 1 път.
Truth is hate for those that hate the truth.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта