Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот Thunderheart » 24 апр 2015 22:12

Както биха казали някои хора :mrgreen:

Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот Готвача » 24 апр 2015 22:17

Sole написа:Явно Локо Пд са нямали никакво намерение да играят футбол с Черно море, ами откровено са решили да изпочупят костите на моряците преди реванша за Купата! :twisted:

Не мисля че е имало нещо в тази посока.Чисто игрови ситуации.За нарушението срещу Станчев съдията спести и червен картон за Илиев.Много неадекватни странични съдии,опитващи се да ударят едно рамо на Локо.Жалко за смърфовете,но съм много щастлив от победата за самочувствие на нашите.Определено навлизат в ритъм.Страхотна игра на Коконов и Бакари през целият мач.Голям проблем е контузията на Станчев и на Чанович.Днес направи запомнящи се неща,а сега е аут.Но и Николов не сбърка нито веднъж.Лошото е че и Кули има някакъв проблем.Все пак затова са и резервите,нали?Да печелят мачове като този.Успех на Морето и във вторник!
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот Готвача » 24 апр 2015 22:25

Thunderheart написа:Както биха казали някои хора :mrgreen:

Изображение

Не е само до късмет в случая,защото ние определено нямахме такъв в поне двете ситуации на Петков и вдигнатите несъществуващи засади.Тук говорим за липса на мотивация при вас.Толкова немотивиран Локо не съм гледал за ваше съжаление.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот КироВарна » 25 апр 2015 09:13

Спокойно и умно изигран мач!След оставането във втората шестица,ние всичките си мачове за първенство ги играем спокойно,но вчера играхме и умно!Най -важното е че се появи и желание за игра и победа!Всички момчета се стараха и показаха,че в ЧЕРНО МОРЕ го няма понятието "резерва".Живко Петков направи много добър мач!!!Бягаше и се раздаваше по целия терен!Пропуските тежат разбира се,но старанието му беше похвално.Божилов също беше с голям принос за победата!Бакари в малко непривична роля,освен обичайната си борбеност и мощ,даде и няколко добри паса!Паланков беше човек-оркестър и както винаги свърши много,ама много черна работа!Ж.Атанасов не получава много шансове напоследък.Причината е в голямата конкуренция и малкият брой защитници,които Кольо пуска в игра!Мисля,че може да му се има повече доверие!Слави Сталев е в същото положение.Зарадва ме с добрата си игра и присъщото му спокойствие!Коконов беше активен,донесе успеха и заслужено получи шишето!!!Киро,Клок и Кули бяха перфектни!Дани Георгиев навлиза в познатата си форма.Ако Чанович е с тежък проблем,ще е загуба.Ние доста го критикуваме,понякога заслужено.Той обаче си играе невъзмутимо и не пуска гювеч!И.Николов игра на ниво и не даде поводи за безпокойство!Дано в най скоро време видим в игра и Китанов!!!Жалко за Ст.Станчев!!!Играчите на Локото при острия недостиг на футболни аргументи,правеха жалки опити да се изкарат жертви и да получат дузпа!Играха много грубо!Не им го пожелавам,но ако така продължават,този стил догодина ще им върши добра работа по селата!Публиката им,естествено беше на същото ниво!Това,как се държат си е тяхна работа.Отбелязвам го,защото ми е неприятно да виждам мангалски манталитет на терена и по трибуните!За нас е важно друго.Сега гледам записа на мача и ми направиха впечатление едни думи на коментатора:"ЧЕРНО МОРЕ не играе за нищо,освен за честта си!"Бяха казани така,сякаш в България,да играеш за чест....означава,че не играеш за нищо?!!!ВЪВ ВАРНА ОБАЧЕ НЕ Е ТАКА И ТОЗИ МАЧ,ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ГО ДОКАЗВА !!!САМО ЧЕРНО МОРЕ !!!

ShooterMan
Мнения: 7834
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот ShooterMan » 25 апр 2015 10:32

Показахме, че в каквато и формация да играем сме достойни хора и затвърдихме и без това имиджа си на един от последните отбори играещи наистина феърплей в това измислено първенство. Конкретно за мача - лекция на Кольо Спасов беше, тактическа лекция по игра в защита и игра на контраатака. Трябваше да вкараме още голове. Доволен съм от старанието на резервите. Дани Г направи чудесен мач в типичното си амплоа на черноработник, мисля си, че съвсем скоро Клок ще седне на пейката. Щастлив съм много, че Дани Г се връща бързо към формата си, Божилов също е натам тръгнал. Жалко за Станчев, но честно казано предвид идните битки с Левски - добре ще е, че почива :roll:

ПС: За втори пореден път поздравявам Чанович, който остро критикувах доскоро. За втори пореден мач има страхотни изяви на терена.

ПС2: Изключително позорно слабо съдийство! Разбирам 1-2 ситуации....ама ни спряха поне 5 голови атаки с БЕЗОБРАЗНИ засади! В ситуацията със Стефан Станчев - кристален ЧК. Не може да се свири така в А група и да се подпират домакините, това не са селските дивизии, където очевидно тези клоуни от вчера са свикнали да свирят...да не ги бият там местните селски. Това е А група, трябва да има наказания :evil:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот yavorescu » 25 апр 2015 11:57

Победа в типичния Кольов стил -- напомни ми за предишния му период при нас. Като цяло равностоен мач, който изиграхме спокойно, без напрежение. Локо имаха няколко чисти ситуации, но за щастие не успяха да ги реализират. Най-силния мач на Чанович, а и Николов се представи на ниво, въпреки псувните, които отнесе от агитката на домакините. Станчев се контузи при падането, изобщо не беше грубо нарушение. Бакари, Живковците, Коконов и Паланков се раздаваха много. Добър мач и за Дани, постепенно навлиза във форма. Дано спечелим и във вторник.

Vladislav
Мнения: 1613
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот Vladislav » 25 апр 2015 14:43

Какво значи не било грубо? Онзи гологлав тиквеник е последен в защитата, посяга отзад без никакво намерение и идея да играе за топката. Питам какво е това? Как пък мамка му стара нашите "грубияни" и "кюскачи" не контузиха трайно някой съперник. Иначе нелош мач на отбора, някак имаше живец в нещата за разлика от безсмислените ни домакинства дето също спечелихме. Точки трябва да е ясно че на никой даром няма да дадем.

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот Thunderheart » 25 апр 2015 16:23

Брей, голяма омраза, голямо чудо... Що плюнки отнесе Спасов.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=xFbnREJ4Bu4[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=gv1GG1qmeXI[/youtube]

ShooterMan
Мнения: 7834
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот ShooterMan » 25 апр 2015 20:37

Подуянска логика...ние и този мач го бяхме отписали, самата 11-ка го показа. Просто резервите ни се пообиграха и почнаха да мачкат и те, кво да направиме :lol: . Локо Пд имаха чудесен шанс да победят, но очевидно тотално счупихме каръка с тях :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Alexandrov93
Мнения: 362
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Черно море, 27 кръг, 24 април, 20:00

Мнениеот Alexandrov93 » 29 апр 2015 00:25

Живко Атанасов: Левски ще победи Лудогорец


ТОЗИ НЕ ИСКАМ ДА ИГРАЕ НА ФИНАЛА, особено ако мача е с левски !!!!!!!!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта