Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
зеления
Мнения: 4142
Регистриран на: 05 юни 2009 03:03
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот зеления » 05 окт 2015 20:44

cristely написа:Зелен, то и ние сме под класата на Лудогорец, но си взехме точка. ХубАво е, че във футбола класирането не е по статистика. Все пак се надявам да задържим концентрация поне за следващите три мача и да вземем във всички между 1 и 3 точки. 9 точки ми звучи прекрасно, но си е само пожелание. Успех!


Това си е твое мнение. Аз не съм съгласен с него! На Лудогорец класата им я правят съдиите.
След 90 години купата на България е отново във Варна!!! Въпреки мутрите от ТИМ!!!

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Лудогорец - Черно Море, събота, 20:00

Мнениеот Готвача » 06 окт 2015 22:02

След мача с Левски,ще ви кажа какво точно си мисля от известно време.Доста е конспиративно,затова ще замълча.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

cristely
Мнения: 908
Регистриран на: 09 яну 2009 18:09
Контакти:

Re: Черно море - Славия

Мнениеот cristely » 07 окт 2015 15:17

Моето мнение е, че Лудогорец, въпреки разградения двор са по-добър тим като единици, но пък формата им куца и като отбор не представляват свит юмрук. Колкото до съдията - това е друга тема и други коментари - спор няма това, което казвате!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта