Черно Море - Сливен - 3:0

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот garfild8 » 21 сеп 2010 22:12

SLAVMASTER написа:относно това че сте черна котка за Сливен от две години насам си прав.........не подценявайте толкова много Сливен,вярно е сега отбора ни е много млад,но можем да ви изненадаме.
Относно мача ви с Левски,наистина играете много,ама много грубо,това беше най-грубия мач от началото на сезона който съм гледал......
За тройката,мисля че не сте за там,а и няма да ви пуснат......виждате какво става с съдиите,тука беше същото с ЦСКА тази година и с Локо пд..........
По уместен въпрос е "ако ние сме в тройката на кой ще изядем хляба? " Левски,Литекс,Славия,Черноморец,ЦСКА,Локо Пд,Локо Сф. ?

ПС. : Антон Генов ви е пратен за реверанс....... поне така смятаме ние в Сливен!

За последното,май си прав.И аз си помислих същото,защото няма логика БФС,да ни го праща.Освен да се чувстват гузни и да ни компенсират,след мача с Левски. :?
Само Черно море.

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот MORSKI » 21 сеп 2010 22:19

mastika100cc написа:не се самозалъгвайте момчета с такава игра каквато показахте срещу Левски нищо добро не ви чака !
добре че гошо петков не знае на кои свят се намира , защото си падахте с 3:0 като стои та гледаи . никаква идея в нападение (тоя жардел е за параолимпииските игри - едвам ходи вече) , играете толкова грубо че спокойно можеше да свършите мача с 8 човека , защитата ви като се защитавате е за двоика , а като тръгнете да атакувате е кръгла нула . не знам на тоя вашия треньор дали му хареса как играхте вчера , но аз като ви гледах съм сигурен че всички софииски отбори (без академик) плюс литекс и черноморец ще ви напълнят кошницата...........


С Черноморец играхме и не само, че не ни напълниха кошницата, ами едвам ни биха....

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот MORSKI » 21 сеп 2010 22:24

djikata написа:И заради, това, че сме подлоги на ЦСКА, ви направихме шампиони преди 2 години. Толкова ли ви е къс акъла.


Къс е, те четат както дявола евангелието... Тоест това което им е удобно към момента!

Потребителски аватар
joysl1
Мнения: 102
Регистриран на: 09 сеп 2009 09:45
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот joysl1 » 22 сеп 2010 02:09

chelseabg написа:С Велизар по скоро 13то .. не се заблуждавай- нямаме идея как да вкараме гол няма положения(второто пуловреме ни залъга)..
За мен Марио трябва да е на терена ако ще и на мястото на Божилов(за мен не е за Черно море)..иначе с играта и тактиката от второто пуловреме срещу Левски ако ги повториме ще отнесем Сливен но не е това проблема..трябват доста промени



ако повторите 2 полувреме от мача с Левски ще отнесете Сливен....интересно обаче ако Сливен повтори 1 полувреме от мача с Видима-Раковски (5-1), кво става......

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Sole » 22 сеп 2010 12:29

Не мога да разбера само защо е нужно да наводняват терена на Тича,както правят преди мач с Левски! Едно,че тревното покритие се съсипва и терена заприличва наистина на картофена нива.Друго,че хлъзгавия терен е предпоставка за контузии. И хлъзгавия терен пречи единствено на по-добрия отбор-в случая Черно море! Една от причините навремето да бием редовно Левски на "Гагарин" е именно тревното покритие-то беше идеално и терена бе с мах. размери,което позволяваше наддиграване и красив футбол!

zeleniq
Мнения: 119
Регистриран на: 29 апр 2010 14:37
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот zeleniq » 22 сеп 2010 17:42

Не ми се мисли какво им е на момчетата, след като беше направена такава подигравка с труда им...В неделя трябва здраво да ги подкрепим, затова всички на стадиона. Така, както всеки може да си вдигне г*за за мач срещу левски и цска и да дойде на стадиона, така трябва да се ходи и на другите мачове. Този, за разлика от предния с Левски е в удобно време, затова всички на Тича !

Потребителски аватар
зеленобелия
Мнения: 473
Регистриран на: 11 авг 2009 17:51
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот зеленобелия » 22 сеп 2010 21:33

Sole написа:Не мога да разбера само защо е нужно да наводняват терена на Тича,както правят преди мач с Левски! Едно,че тревното покритие се съсипва и терена заприличва наистина на картофена нива.Друго,че хлъзгавия терен е предпоставка за контузии. И хлъзгавия терен пречи единствено на по-добрия отбор-в случая Черно море! Една от причините навремето да бием редовно Левски на "Гагарин" е именно тревното покритие-то беше идеално и терена бе с мах. размери,което позволяваше наддиграване и красив футбол!

Лошото е че този стадион-красавец Гагарин можеше да се реконстроира за 1-2 милиона а не да се разрушава.След като нямат средства за построяването на нов е престъпление че го разрушиха.Целта май беше да се продаде металната конструкция за скраб което е много жалко за всички варненци.

Потребителски аватар
SLAVMASTER
Мнения: 156
Регистриран на: 06 сеп 2008 12:49
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот SLAVMASTER » 23 сеп 2010 20:04

Ако вие си мислите че сте ограбени и по точно труда на вашите футболисти вижте това http://vbox7.com/play:70298f08 ,и кажете ние какво да мислим........загуба на цели 8 точки........
Последна промяна от SLAVMASTER на 24 сеп 2010 22:55, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Sagittarius
Мнения: 1905
Регистриран на: 05 апр 2009 00:47

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот Sagittarius » 23 сеп 2010 20:35

Slavmaster,не знам какво са ви взели арбитрите,но ви гледах мача с ЦСКА в който водехте 1:0 и в 45 минута не ви дадаха 101% дузпа!2:0 в ключов момент....обръщачка 1:3,истински грабеж.Факт е,че се подпират Левски и ЦСКА..
Репортерка на ПРО БГ към Илиан Илиев " Но ти си левскар"....Илиан Илиев: "Нееее,аз съм от Черно Море"

..ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ алееее,ЗООЛЕВСКИ обичаме теее...

Потребителски аватар
morqche
Мнения: 800
Регистриран на: 13 дек 2009 10:44
Местоположение: ТИЧА
Контакти:

Re: 26.09, 16:00 Черно Море - Сливен / Всички на стадиона !

Мнениеот morqche » 24 сеп 2010 02:31

зеленобелия написа:
Sole написа:Не мога да разбера само защо е нужно да наводняват терена на Тича,както правят преди мач с Левски! Едно,че тревното покритие се съсипва и терена заприличва наистина на картофена нива.Друго,че хлъзгавия терен е предпоставка за контузии. И хлъзгавия терен пречи единствено на по-добрия отбор-в случая Черно море! Една от причините навремето да бием редовно Левски на "Гагарин" е именно тревното покритие-то беше идеално и терена бе с мах. размери,което позволяваше наддиграване и красив футбол!

Лошото е че този стадион-красавец Гагарин можеше да се реконстроира за 1-2 милиона а не да се разрушава.След като нямат средства за построяването на нов е престъпление че го разрушиха.Целта май беше да се продаде металната конструкция за скраб което е много жалко за всички варненци.


Хоп и аз да се намеся малко :) колега Гагарин така беше завъртян на една страна, че там мачове можеха да се играят единствено на осветление, понеже ако се играе в следобедните часове слънцето винаги пече в очите на единия вратар и му пречи да вижда играта и съответно топката... затова УЕФА гледа първо там ако ще и 3 милярда да ти струва стадиона ще играеш ама през крив макарон. Иначе ако можеше ТИМ 1000% щяха да направят една реконструкция за да спестят колкото се може повече и на този големия стадион като се пусне вход 2 лв ще отидат повече хора сега искат по-малко хора за 6лв да избият подобни пари:) айде стига съм дрънкал, че темата тука е друга...
joysl1 написа:
chelseabg написа:С Велизар по скоро 13то .. не се заблуждавай- нямаме идея как да вкараме гол няма положения(второто пуловреме ни залъга)..
За мен Марио трябва да е на терена ако ще и на мястото на Божилов(за мен не е за Черно море)..иначе с играта и тактиката от второто пуловреме срещу Левски ако ги повториме ще отнесем Сливен но не е това проблема..трябват доста промени



ако повторите 2 полувреме от мача с Левски ще отнесете Сливен....интересно обаче ако Сливен повтори 1 полувреме от мача с Видима-Раковски (5-1), кво става......



Иначе да се изкажа по темата за мача със войводите мача според мене е 1ца както спомена колегата Джойсл1 нека нашето второ полувреме и тяхното първо да преобладават в целия мач от това ще спечелим само ние!
[center]ЧЕРНО МОРЕ[/center]
[center]1913[/center]


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта