Кривия моли да се върне?!

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

4MVN
Мнения: 288
Регистриран на: 06 сеп 2009 22:46
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот 4MVN » 16 окт 2009 09:58

Enravota ....много си отворен,,,,

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот tprodanov » 16 окт 2009 10:01

Аз пък не съм доволен. Като тръгнеш да изнасяш някаква такава информация я изнасяш докрай - казваш ти кой си, като какъв работиш, кога и къде точно какво си видял и точно какво си чул. Такива глупости като - абе имам информация, ама ше я пазя, че работя в клуба са най-малкото несериозни. А самия факт, че работиш в клуба означава, че си страна по скандала, и то страната против кривия, което означава, че всяка твоя дума трябва да бъде с едно наум.

ПП Абе откога в отборите взимат хора на 13 години, или поне с правопис като на 13?

Потребителски аватар
fabregas_949
Мнения: 9605
Регистриран на: 05 апр 2009 09:19
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот fabregas_949 » 16 окт 2009 10:10

tprodanov написа:Аз пък не съм доволен. Като тръгнеш да изнасяш някаква такава информация я изнасяш докрай - казваш ти кой си, като какъв работиш, кога и къде точно какво си видял и точно какво си чул. Такива глупости като - абе имам информация, ама ше я пазя, че работя в клуба са най-малкото несериозни. А самия факт, че работиш в клуба означава, че си страна по скандала, и то страната против кривия, което означава, че всяка твоя дума трябва да бъде с едно наум.

ПП Абе откога в отборите взимат хора на 13 години, или поне с правопис като на 13?


Като гледаш Батков, как си мислиш?
[center][wrapimg=]http://img708.imageshack.us/img708/6629/55829510150908834689008.jpg[/wrapimg][/center]

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот tprodanov » 16 окт 2009 10:14

fabregas_949 написа:
tprodanov написа:Аз пък не съм доволен. Като тръгнеш да изнасяш някаква такава информация я изнасяш докрай - казваш ти кой си, като какъв работиш, кога и къде точно какво си видял и точно какво си чул. Такива глупости като - абе имам информация, ама ше я пазя, че работя в клуба са най-малкото несериозни. А самия факт, че работиш в клуба означава, че си страна по скандала, и то страната против кривия, което означава, че всяка твоя дума трябва да бъде с едно наум.

ПП Абе откога в отборите взимат хора на 13 години, или поне с правопис като на 13?


Като гледаш Батков, как си мислиш?



Не искам и да го виждам даже :mrgreen:

Потребителски аватар
blue SASHO1977
Мнения: 137
Регистриран на: 04 окт 2009 14:48
Местоположение: На Герена,на Уембли и на кой да е стадион!!!

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот blue SASHO1977 » 16 окт 2009 10:25

tprodanov написа:
fabregas_949 написа:
tprodanov написа:
Като гледаш Батков, как си мислиш?



Не искам и да го виждам даже :mrgreen:



И аз!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
ЧерноМореВарна
Мнения: 596
Регистриран на: 03 окт 2008 10:18
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот ЧерноМореВарна » 16 окт 2009 10:38

Щом имаш информацията, пусни още подробности, защото е твърде интересно, а що се отнася до връщането му и да го амнистират, (за което не виждам ни една причина) Кривия повече бял ден на Тича няма да види. Синьо пловдивско деремо.

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот tprodanov » 16 окт 2009 10:44

ЧерноМореВарна написа:Щом имаш информацията, пусни още подробности, защото е твърде интересно, а що се отнася до връщането му и да го амнистират, (за което не виждам ни една причина) Кривия повече бял ден на Тича няма да види. Синьо пловдивско деремо.



[offtopic]пич, съвсем от чисто любопитство - кво е деремо?[/offtopic]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот ЕМИЛ » 16 окт 2009 10:48

[offtopic]предполагам говедо на варненски[/offtopic]

Потребителски аватар
lakito7
Мнения: 838
Регистриран на: 22 дек 2008 08:04
Местоположение: Пловдив

Re: Кривия моли да се върне?!

Мнениеот lakito7 » 16 окт 2009 11:42

от 4MVN на 16 Окт 2009 04:28
Знам ,че на всички ни писна от тази тема ,,Кривия'',както и на мен ,но нека всички да научат...Харесвам го като играч,но по-добре ,че го няма щом пречи на отбора и играе без желание при нас...Преди 5-дни въпросния ,беше на стадиона с мениджъра си с молба за амнистия,от страна на мениджъра..Кривия дори не влезе в офиса при ръководството,а беше отвън.Големи караници и скандали имаше ,но уви той си остава освободен.../МОРСКИ,не ме питай пак откъде зная,модераторите ако сте навътре в нещата с клуба би трябвало да ги знаете тези неща а ако не попитайте когото трябва/.извинете ако съм ви обидил..Аз пиша рядко ,но истини. Не като някои хора тук ,чули- недочули и хайде в форума...


Аз пък имам инфо,че те са молили Сашо да се върне. :!: :?:
България е нашата родина,
Апостолa е нашия баща,
"Георги Аспарухов" е стадиона,
a Левски е в нашите сърца!

http://www.cashfiesta.com/php/join.php?ref=lakito7



Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта