1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот ShooterMan » 31 юли 2020 20:40

Венцито си е дребен човечец и аз не съм разчитал на един вид феърплей. Но имаме и други играчи. Ще ни липсват много и Димов, и Родриго. Мисля, обаче, че Младшия ще замени Родриго успешно, а ако разгърне потенциала си в бъдеще то Родриго даже не би му бил мерило. С други думи - виждам шанс за младите. Най-вече за тези, които така или иначе чакахме да са титуляри - Вуцан, Илиан малкия, Денис и вече доказания Попов. Ето шанс и за Мартин Дичев примерно. Чух, че взимаме Георгиев от Левски, а той е доста добър вратар. Последно византиеца остава или не остава? С Хантакиас на линия и Енчев/Станчев можем да избутаме 1-2 мача, гърка като иска - може. Според мен Славия ще са разколебани от ЕКТ, а нашата нападателна мощ и без Родриго е на високо ниво. Ще се повторя, че Патрик-Родриго е в момента най-важното нещо в отбора, но измежду двамата Родриго по-може да бъде заменен, докато Патрик е абсолютно незаменим
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5162
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот ogrizko » 05 авг 2020 15:07

Не вярвам да паднем с много от евробоеца..... 2:1 примерно :roll:
Изображение

TBRays
Мнения: 88
Регистриран на: 12 авг 2016 00:32
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот TBRays » 06 авг 2020 19:32

Тези ги бием и с отбора от мача с Ботев. С тази свиня, започват да се доближават по отвратителност до недостижимите колоси от Микре и другите смешници. Ако не е Загорчич и не си купиха мястото в топ 6, сега може би нямаше да са в А група. Имат най-слабия вратар в групата, а нападение с Чунчуков, Косъма и 40-годишния едва ли може да ни стряска. Филип им е единствения качествен футболист, но ВП ще го смачка.
Не съм сигурен във формата на тримата ни вратари, но Който и да пази няма да има много работа. Също е притеснителна физическата издръжливост на доскоро болните.
2:0 за нас. Четвърто място в крайното класиране след люта и нечестна битка с Микре и Берое. Бараж за Европа с Подуенци и лесно 3:0 на Тича.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот ShooterMan » 06 авг 2020 20:39

Според мен макар и да нямат кой знае колко добри играчи имат един Филип Кръстев, който изобщо не е случаен футболист. Според мен е повече от задължително да бъде тормозен през целия мач от някой като Панайотов/Велев, а ако се налага - даже и от Патрик. Също аз не смятам никак Загорчич за слаб треньор. Точно обратното - доста добър треньор. Сега ще скочат, че играе антифутбол - ами като нямаш играчи няма как да играеш добър футбол и да се класираш по този начин в ЕКТ. Точно факта, че закара там пълни смешници като Чунчуков и Косъма говори, че е отличен тактик. Силно се съмнявам да тръгнат да ни "мачкат", защото като еденици и като футбол сме доста доста по-можещия отбор, ще се приберат, ще полежат малко до към 60 минута, когато се предполага, че липсата на пълноценна подготовка ще ни натежи и ако не сме повели ще ни натиснат и с някое центриране и меле ще ни опънат. Хубавото е, че 5-те сменни малко биха объркали такъв план, но Загорчич е един от най-подготвените треньори. Хуабвото е, че Илиан е 1 ниво отгоре :). Относно вратарите - абсолютно НИКАКВО поле за експерименти - твърдо Георги Георгиев, точно на центрирания и Дичевски, и Дюлгеров са много зле, пази ли някой от тях този мач е "бегал" отвсякъде.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Vladislav
Мнения: 1606
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Vladislav » 07 авг 2020 15:44

Групата на Черно море: Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Стефан Станчев, Виктор Попов, Даниел Димов, Мартин Дичев, Васил Панайотов, Патрик Андраде, Емил Янчев, Стефан Велев, Велислав Василев, Леандро Андраде, Родриго Енрике, Илиан Илиев, Матиас Курьор, Павел Георгиев, Исмаил Иса, Денислав Ангелов.
Всичко е точно, в оптимален състав сме. Колко са готови за 90 минути- ще видим. В групата има ДЕВЕТ човека от школата ни. Няма да загубим този мач.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот bobo03 » 07 авг 2020 23:00

Въпреки проблемите съм оптимист за мача. Надявам се да бием, но и равен ще е добър резултат.

Xamy
Мнения: 828
Регистриран на: 21 май 2010 23:04
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот Xamy » 09 авг 2020 23:14

Преди днешния мач бях много щастлив. Ако е по правилото „както започне шампионата, така ще ти върви през цялото време“, значи бях най-големия късметлия. Бях оставен сам на спокойствие у нас. Неочаквано, че чак не успях да се уговоря с някого. Но не и чак толкова, че да си направя една голяма купа със салата, да си извадя ракията от хладилника и седнах с удоволствие да гледам мача.
Очаквах мачът да бъде доста скучен, без много положения и само някой случаен гол. Естествено коефициентът под 2,5 беше 1.6, така че реших да не си губя времето със залози. Така че трябваше да си измисля друго удоволствие. Започнах да си измислям правила. Примерно „коментаторът като каже глупост и пия“ или „славист ако размаха ръце, мезя, пък ако са двама – двойно мезя“… Ей такива глупости, че не съм сериозен пияч.
Да, бе, хубаво. Ама в началото на второто полувреме останах без ракия и салата. Но докато чакам някой от „де-белите“ да изпълни тъч, си взимах някой домат, правех салата, овкусявах я, пробвах я, доовкусявах я. И точно отивах на време, за да видя как вече някой от славистите изпълнява страничното хвърляне. Пък Звездачки като сам си удари главата в топката, имах време да сляза до мазето, да си взема нова ракия, да хвърля поглед, че още се търкаля, все едно е в локва, да си я изстудя и да си налея. Слава богу, звездата успя да се надигне преди 95-тата минута. Затова и в нея минута смяташе да си вземе топката и пак да си легне…
Ама забравих да кажа нещо за мача. Вижда се, че „моряците“ са далеч от добрата си форма. Много грешки в защита. Непонятно много трудности при изнасянето на топката, особено много грешки се правиха в опасни зони. И нито едно успешно отиграване при центриранията, макар че голът така стана. Колкото до Невероятния-Евробоец-Незапознат-С-Програмата-Неможещ-Да-Отложи-Мач-Защото-Е-На-Мач-От-Спечелване-На-Евролига-Ама-Те-Още-Играели-Миналогодишните-Некдарници.
Накратко „Славия“. Та много класа видях в тях. Много!!! Вярно, че „моряците“ не успяха да я видят, тъй като редовно бяха изритвани в гръб или бяха мятани по земята. С благословията на съдията, дето не смятам да му запомня името, тъй като не винаги ще бъде удобен и ще го разкарат.
Та започвам с младото им момче Кръстев. Този по-добър от Меси, бе. Меси губи топката някой път. Това момче не я губи. Ако я загуби, получава нарушение. Ако пък някой успее да го доближи и го фаулира, то получава картон. Късно излиза в Европа. Но наистина не трябва да е само той. Ще се радвам ако успеят и КараДебельов, Гърчиакис, Гаменков, Бенг*зов и най-вече единственият и неповторим Наглячки. Последният започва много добре сезона. Още няма червен картон! А Христов го виждам в елитната дивизия на Англия. Е, в женската секция. При това не, защото е Андреа, ами защото да ги забавлява с женствените си падания, търкаляния и резките подскоци, като му съдията го щипне по дупето и му каже, че вече са му подарили фаул. Пък ако като предния сезон е чул, че изкарал и картон на съперника, може и той да щипне съдията по дупето.
Спирам до тук, че трябва да дам възможност за изява на един Тлъст Философ. Предполагам няма да изневери на традицията си, три дни да говори глупости за този мач, че след това трябва да говори глупостите и за следващия мач.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6847
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот icko65 » 09 авг 2020 23:31

Има правда!Миналата година на Тича се скъсахме да пропускаме а те да лежат и ...0-0.Браво моряци!
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот bobo03 » 10 авг 2020 00:52

Че не играхме добре е вярно, но показахме дух в края. Чернодрешкото ги побутваше я с някой фал, я със спестен картон, ей така без много да се набива на очи и да нямаш какво да кажеш. Върхът беше славистът дето се просна, а наоколо нямаше никой от нашите. И фал естествено. След 80-тата започнаха с техните номера и за малко да си изям джапанката от яд. Добре че вкарахме. Ами така ще е първите няколко мача. Разбирам, че има голяма вероятност да останем без един от чужденците, вероятно Андраде или Родриго. Жалко ще е, но няма как.

TBRays
Мнения: 88
Регистриран на: 12 авг 2016 00:32
Контакти:

Re: 1 кръг /Славия - Черно море/ 09.08.20 Неделя 21.00ч..

Мнениеот TBRays » 10 авг 2020 05:24

Много, ама много неприятен за гледане мач. Това им беше шанса на тези нещастни дървари да ни бият. Не успяха и съм сигурен, че това е някакво наказание отгоре за поведението им преди мача. Изключих телевизора след фаула на Дени в 90 мин, когато оня се тръшна и очахвах това да продължи до края. Получих микроинфаркт когато 5 минути по-късно проверих крайния резултат.
Много сме назад с материала, но не трябва в никаъв случай да се хулят момчетата. Този вирус ги смачка физически и едва ли ще ги видим 100 % възстановени поне за още един месец. Това не бяха Родриго, Патрик и Иса, които знаем. Единствено Панайотов бе на познатото ниво с поредния голов пас, който без малко не реши мача в наша вреда. Ще си позволя да критикувам единствено Курьор. Пълна нула, не знам защо. По скоро знам. Този нощен живот не му се отразява добре и Илиян трябва да му скръцне със зъби.
Обнадеждаващо е, че късметът бе с нас в първия мач и дано така продължи, поне докато имаме нужда от него.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта