Всекидневна за отбора на моряците

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

DanielGeorgiev
Мнения: 640
Регистриран на: 02 юли 2010 09:05
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот DanielGeorgiev » 25 май 2024 13:38

Ent написа:
DanielGeorgiev написа:
Ent написа:Тези юноши, които си изброил, или не са наложени от Илиев или изобщо не са наложени. Пробили били хахахаххахахаха. Единственият наложен е Виктор. Дюлгера бе още от Гонзо. Останалите или са дълбоки резерви или натирени без да им се даде шанс. Половината, които си написал, са лично изгонени от Илиан. Ръководството тук няма касателство. Той притежава цялата спортно-теъхническа власт в клуба. Мога да дам десетки примери за уговорени мачове и даже да ги докажа, но не е тук мястото. Нито на Тича правят нещо, нито се строи Юрито. На Тича никакви пари не са вложени освен 20 бона за ремонт на тунела. Да им благодаря ли за това? Падат се по 1000 лв на година инвестиции. То бива слугинаж, ама твоето е прекалено. Радвай се на медалите и Европа, но да ми възхваляваш ТИМ. Или и ти си на хранилка, както други фенове, или тотално си нямаш идея какво се случва в клуба.


Пич, никой никъде не е на хранилка. Просто ти си на всичко на контра, затова и се караш с всеки в този форум. Надали всеки работи в ТИМ, нали така? Ти си просто един неблагодарник и плюеш и по Илиан, и по ръководството и по футболистите. За мен ти си чист плебей и няма да си променя мнението.


Когато няма аргументи - почват квалификациите. Има доста хора на хранилка, явно не си запознат. Аз не се карам с никой, просто защитавам истината, която не ви отърва. За футболистите не съм казал нищо лошо, те толкова си могат. Изключение е синчето, което всички знаят, че е парашутист. Разликата между мен и вас е, че за мен честта е преди всичко, а за вас целта, каквато и да е, оправдава средствата. Да плебей съм :) . Казвам се Алекс Илиев и съм над вас щото съм общински съветник.



Над нас не си. Просто си поредния общински съветник на хранилка (ама наистина). Жал ми е за теб, като видя и от коя партия си. По-добре не пиши повече в този форум. Не си желан от никого, както се и вижда. Пиши и общувай с хора, които те харесват. Тук не харесваме нито теб, нито американската ти партия.

Delija
Мнения: 348
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Delija » 25 май 2024 21:37

Не му се връзвай на тоя Плебей. Остави го да се удави в Спартаклийски сълзи ...
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1540
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот moreto vn » 25 май 2024 22:01

Не е плебей,но мрази Илиан,поради някакви си негови причини които са накърнили егото му.Жалко е,че не може да се зарадва и на успеха на моряците...

Ent
Мнения: 462
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Ent » 26 май 2024 08:45

moreto vn написа:Не е плебей,но мрази Илиан,поради някакви си негови причини които са накърнили егото му.Жалко е,че не може да се зарадва и на успеха на моряците...


По-голяма глупост не бях чел, а по тези форуми е пълно. За разлика от повечето на този стадион, нито его имам нито се отмятам от думите си. Не мразя никого, но и не забравям услужливо. Илиан се изплю върху агитката на отбора и заяви в интервю, че сме 20 алкохолика от Караваната. Добави, че трябвало да вземат пример от Спартак. И всичко това, защото един фен му подшушнал, че съм искал да го сменям като треньор. Сега изнудва клуба, че няма да парафира нов договор ако синът му не подпише такъв. Това е човекът Илиев. Когато футболистите го изгониха при първия му треньорски престой, бях единственият който го изпрати. Пожелах му успех и дано се върне някога на Тича победоносно. Подаде си оставката и нямаше кой нито да го наплюе, нито да го изпрати. Къде бяхте всички вие верни фенове, които сега го защитавате? Да е жив и здрав и всичко най-хубаво му желая За мен клубът и феновете са над всичко, дори когато самите тези фенове са забравили що е чест и достойнство, а собственици са поредните мутри.

helemong
Мнения: 467
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот helemong » 27 май 2024 01:49

[quote]Мнениеот Ent » 25 май 2024 13:13

DanielGeorgiev написа:
Ent написа:
Тези юноши, които си изброил, или не са наложени от Илиев или изобщо не са наложени. Пробили били хахахаххахахаха. Единственият наложен е Виктор. Дюлгера бе още от Гонзо. Останалите или са дълбоки резерви или натирени без да им се даде шанс. Половината, които си написал, са лично изгонени от Илиан. Ръководството тук няма касателство. Той притежава цялата спортно-теъхническа власт в клуба. Мога да дам десетки примери за уговорени мачове и даже да ги докажа, но не е тук мястото. Нито на Тича правят нещо, нито се строи Юрито. На Тича никакви пари не са вложени освен 20 бона за ремонт на тунела. Да им благодаря ли за това? Падат се по 1000 лв на година инвестиции. То бива слугинаж, ама твоето е прекалено. Радвай се на медалите и Европа, но да ми възхваляваш ТИМ. Или и ти си на хранилка, както други фенове, или тотално си нямаш идея какво се случва в клуба.


Пич, никой никъде не е на хранилка. Просто ти си на всичко на контра, затова и се караш с всеки в този форум. Надали всеки работи в ТИМ, нали така? Ти си просто един неблагодарник и плюеш и по Илиан, и по ръководството и по футболистите. За мен ти си чист плебей и няма да си променя мнението.


Когато няма аргументи - почват квалификациите. Има доста хора на хранилка, явно не си запознат. Аз не се карам с никой, просто защитавам истината, която не ви отърва. За футболистите не съм казал нищо лошо, те толкова си могат. Изключение е синчето, което всички знаят, че е парашутист. Разликата между мен и вас е, че за мен честта е преди всичко, а за вас целта, каквато и да е, оправдава средствата. Да плебей съм :) . Казвам се Алекс Илиев и съм над вас щото съм общински съветник.[/quo

Ent добре е да напуснеш този форум на моряци. Ти си обикновен лъжец. Ако не си общинският съветник Алекс Женев Илиев, лъжеш като се представяш за него. Ако си общинският съветник Алекс Женев Илиев със сигурност си плебей.
Имейла на общинският съветник е alex.iliev1918@gmail.com. В търговският регистър Алекс Женев Илиев излиза като собственик на заложна къща "Спартак Финанс ООД". Един истински моряк няма как да използва такъв имейл и име на фирмата си.
Черно море няма задължения 100млн към Химимпорт.Това е лъжа и манипулация. Като публичен холдинг листван на БФБ "Химимпорт" АД е задължен и публикува на всеки три месеца отчети.
Трябва ли да имаме претенции към ръководството на клуба. След такъв сезон не трябва.
Трябва ли да имаме претенции към собствениците. Да.
Стадион Варна трябваше отдавна да е построен.
Днес трябваше някой от собствениците да е на мача , да получи медал и аплодисменти. Човек може да се запита, знаят ли въобще на кое място завърши ФК "Черно Море". Всъщност знаят ли, че са собственици на ФК "Черно море".
Ent с нищо не си над нас. Разкрит си като лъжец или лъжец плебей.

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6883
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот icko65 » 27 май 2024 10:31

Някой може ли да публикува сребърния медал от двете страни.Не можах да си го снимам.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот greenpeak » 27 май 2024 10:33

Поздравления на всички за призовото ни класиране. Много радост ни донесоха момчетата.
Оценки се дават на база резултатите от дейността. Моята оценка за второто място е отлична.
Смятам, че резултатите дойдоха от играта ни в дефанзивен план. Там стабилизирахме и това ни помогна като цяло.
Липсва ни обаче класа в нападение за съжаление! Офанзивно сме зле, видя се при гостуванията.
Много е важно сега да надградим с оглед напускащите отбора и факта, че сме под средноевропейското ниво.

Аз лично си пожелавам да изградим игрово един средноевропейски отбор, знам че ще е трудно и че е и въпрос на и финанси , но мисля че може и да се случи при желание на собствениците.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1250
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Veso1913 » 27 май 2024 14:33

greenpeak написа:Поздравления на всички за призовото ни класиране. Много радост ни донесоха момчетата.
Оценки се дават на база резултатите от дейността. Моята оценка за второто място е отлична.
Смятам, че резултатите дойдоха от играта ни в дефанзивен план. Там стабилизирахме и това ни помогна като цяло.
Липсва ни обаче класа в нападение за съжаление! Офанзивно сме зле, видя се при гостуванията.
Много е важно сега да надградим с оглед напускащите отбора и факта, че сме под средноевропейското ниво.

Аз лично си пожелавам да изградим игрово един средноевропейски отбор, знам че ще е трудно и че е и въпрос на и финанси , но мисля че може и да се случи при желание на собствениците.

И аз искам,но даже и Лудогорец са далече от средно европейско ниво в момента.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5184
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот ogrizko » 28 май 2024 21:23

dsport Вицешампионът на България Черно море научи 25 от потенциалните си съперници във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, откъдето ще започне евроучастието си през лятото. Това е кръгът с най-много елиминации – цели 43.

„Моряците“ със сигурност ще са непоставени. Те ще играят с държавния коефициент на България, който е едва 4,075. Ако се класират за третия кръг, те ще вземат коефициента на отбора, който са елиминирали във втория.

В случай, че Ботев Пловдив отпадне от първия кръг в Лига Европа, ще има същите потенциални съперници, тъй като ще е непоставен и със същия коефициент. Това важи и за ЦСКА 1948, ако „червените“ спечелят евробаража срещу ЦСКА.

Ето и потвърдените потенциални съперници:

Истанбул Башакшехир (Турция), ЧФР Клуж (Румъния), Легия Варшава (Полша), Макаби Хайфа (Израел), Юргорден (Швеция), Го Ахед Ийгълс (Нидерландия), Омония Никозия (Кипър), Витория Гимараеш (Португалия), Астана (Казахстан), Рига (Латвия), Олимпия Любляна (Словения), Днипро-1 (Украйна), АЕК Атина (Гърция), Осиек (Хърватия), Спартак Търнава (Словакия), Арарат-Армения (Армения), Вадуц (Лихтенщайн), Дунайска Стреда (Словакия), Фехервар (Унгария), Баник Острава (Чехия), Сейнт Мирън (Шотландия), Университатя Крайова (Румъния), Брьондби (Дания), Санкт Гален (Швейцария), Цюрих (Швейцария).
=====================
не изглежда да имаме големи шансове, но все пак трябва да се борим и да се представим достойно :)
Изображение

Sole
Мнения: 4576
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна за отбора на моряците

Мнениеот Sole » 28 май 2024 23:05

ogrizko написа:dsport Вицешампионът на България Черно море научи 25 от потенциалните си съперници във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите, откъдето ще започне евроучастието си през лятото. Това е кръгът с най-много елиминации – цели 43.

„Моряците“ със сигурност ще са непоставени. Те ще играят с държавния коефициент на България, който е едва 4,075. Ако се класират за третия кръг, те ще вземат коефициента на отбора, който са елиминирали във втория.

В случай, че Ботев Пловдив отпадне от първия кръг в Лига Европа, ще има същите потенциални съперници, тъй като ще е непоставен и със същия коефициент. Това важи и за ЦСКА 1948, ако „червените“ спечелят евробаража срещу ЦСКА.

Ето и потвърдените потенциални съперници:

Истанбул Башакшехир (Турция), ЧФР Клуж (Румъния), Легия Варшава (Полша), Макаби Хайфа (Израел), Юргорден (Швеция), Го Ахед Ийгълс (Нидерландия), Омония Никозия (Кипър), Витория Гимараеш (Португалия), Астана (Казахстан), Рига (Латвия), Олимпия Любляна (Словения), Днипро-1 (Украйна), АЕК Атина (Гърция), Осиек (Хърватия), Спартак Търнава (Словакия), Арарат-Армения (Армения), Вадуц (Лихтенщайн), Дунайска Стреда (Словакия), Фехервар (Унгария), Баник Острава (Чехия), Сейнт Мирън (Шотландия), Университатя Крайова (Румъния), Брьондби (Дания), Санкт Гален (Швейцария), Цюрих (Швейцария).
=====================
не изглежда да имаме големи шансове, но все пак трябва да се борим и да се представим достойно :)


Споко, да видим разбивките по географски принцип и тогава ще коментираме. Имаме потенциала да смачкаме първите 2 съперника!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта