ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 03 окт 2019 22:29

Какво не ти харесва в играта на Емерсон?
Едно е да кажеш, че Алонсо не е достатъчно стабилен в отбрана или трябва да подобри центриранията си. Друго е, когато казваш "Лампард е като ретард, защо пуска тоя,ония и другия...."
Всъщност е много трудно да се каже, че Лампард си повтаря грешките, когато той се опитва (според мен, успешно) да върти състава спрямо силните страни на играчите, които избира.
Започнахме срещу МанЮ с 4-2-3-1; срещу Пул за Суперкупата 4-3-3; изиграхме мач в нещо като 3-4-2-1; вчера започнахме 3-4-3 и после го трансформирахме.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 03 окт 2019 23:01

Sardukar написа:Какво не ти харесва в играта на Емерсон?
Едно е да кажеш, че Алонсо не е достатъчно стабилен в отбрана или трябва да подобри центриранията си. Друго е, когато казваш "Лампард е като ретард, защо пуска тоя,ония и другия...."
Всъщност е много трудно да се каже, че Лампард си повтаря грешките, когато той се опитва (според мен, успешно) да върти състава спрямо силните страни на играчите, които избира.
Започнахме срещу МанЮ с 4-2-3-1; срещу Пул за Суперкупата 4-3-3; изиграхме мач в нещо като 3-4-2-1; вчера започнахме 3-4-3 и после го трансформирахме.


Харесвам Емерсон,но най-много харесвам в Лампард,че не прави тънки сметки,не излиза за Х,а се надиграва с всеки отбор,непримирим е!Смяната на схемите за мен лично не е проблем,даже напротив,но ще се присъединя към мнението на колегата Jack ,за позиционирането на защитата при статични положения(оставям на страна въпроса за бековете и ц.защитници).Другото е безкрайните-безмислини центрирания,липсата на креативност,това може да се промени или поне да пусни Жиру,защото поне той може да ги оползотвори.Защо пък и да не видим и схема с 2-ма централни нападатели,кой знае?С Пулишич,какво се случва,нямам никаква представа!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
fireblood
Мнения: 2858
Регистриран на: 03 авг 2010 21:12
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот fireblood » 04 окт 2019 00:04

Жоржиньо от този се различава драстично с Жоржиньо в схемата на Сари от миналия. Много по-директен е. Тепърва ще се радваме на Пулишич. За мен остава загадка в какво състояние ще се завърне един от любимците ми в отбора - Рубен Лофтъс-Чийк. Както нямахме широчина, в един момент ще се окаже, че имаме достатъчна такава, че да се борим за Топ4, което би бил голям успех за този отбор.

Лампард върши отлична работа и заслужава подкрепа.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот Тони » 04 окт 2019 00:11

E_pluribus_unum написа:
Тони написа:
.Тук стигаме и до Зума и Алонсо,за кой ли път,ах Франки,Франки бавноразвиващ да беше щеше да разбереш,че от тия двамата нищо не става,да не забравим и Азпи и неговата зона е ,като разграден двор.


Toчно ти си страшен критик. Тук например така си се разпалил за хора, които в момента нямат алтернартива, че чак трябваше да го препрочета, да не би да не съм разбрал нещо.


Разбира се ,че визирам себе си,тук таме и някои други фенове.Явно наистина не си разбрал.


Eмерсон е контузен, както и Рюдигер. Кой да пусне и кои са алтернативите? Ти ли ще играеш ? Ае верно , майтапиш ли се?

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 04 окт 2019 10:23

Тони ще ти отговоря,на майтап,за да ме разбереш.

"Когато идва буря някои строят стени,други вятърни мелници".

Определено Лампард е от вторите,само още малко да си поиграе с "финните настройки" и К.П.Д.-то на футболистите и може би един мн.добър треньор за защитата.Отборът е с достатъчно голяма широчина в офанзивен план.Единствено ми липсва Лофтъса и Пулишич,дано да се върнат в игра с гръм и трясък.
Ако вземем гостуването ни в неделя ще означава,че отборът почва да намира себе си.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот Тони » 04 окт 2019 16:25

Жоржиньо официално е втори капитан.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта