ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот Tiberius » 04 мар 2018 19:40

Дали играчите не правят мръсно на Конте? Не е реална подобна игра в уж дерби мач. :shock: :?
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот 0007 » 04 мар 2018 19:40

Няма как да се настроиш за 90 минути защита и изведнъж да смениш тотално подхода...срамен мач.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот E_pluribus_unum » 04 мар 2018 19:50

Днес ударихме дъното,думите са излишни!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот rhaegar » 04 мар 2018 20:04

Усещането беше сякаш сме се предали още преди мача. Толкова малко огън в Челси не е имало от АВБ насам. А е жалко, защото Конте показа миналия сезон, че може да ги нахъса и да играят над възможностите си. То е ясно, че не може 2 цели сезона да се играе на 120%, особено с толкова лимитиран откъм качество състав де. Но поне желание за борба да имаше, някаква агресия, щеше да е по-различно.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 мар 2018 20:32

Подобен стил и нагласа могат да бъдат оправдани, само при положителен резултат.
Челси обаче сгафи и срещу Барса, и срещу Сити.
Значи подходът, стилът и схемите в тези мачове са били погрешни.

С влизането на Жиру и Мората домакините сами се дръпнаха назад, в последните 2-3 минути имахме топката и инициативата, ама защо трябваше да е в последните 2-3 мин. а не в последните 20-30 ?
Тъпо е...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот Santiago Munezz » 04 мар 2018 21:19

Пореден оплескан мач от Конте.Как може след като изоставахме в резултата да не тръгнем поне малко напред и не ,не са играчите виновни за това пораженческо представяне ,нито късата скамейка или ръководството.Тук вина има изцяло треньора за страхливото поведение,за примиряването със загубата.Конте беше излязъл да загуби с по малко.И смените отново в края след 75 -та минута ,за пореден път закъснели и объркани.Педро сбърка всяка контра и нямаше вярно отиграване ,Алонсо и Моузес бяха дупки отвсякъде ,той вади Вили и Азар...да беше сменил някой от защитата и да заиграе с повече футболисти в атака ,дали ще паднем с 1 ,дали с 3 все тая,просто беше длъжен да търси гола.
Съдийството беше ужасно ,но с това насиране Сити и с 9 души щеше да ни бие без проблем.
Това жалко представяне казва всичко за сезона до тук ,за жалост колкото и да ми допада Конте и да искам да остане повече ,ако не бъде уволнен още тази седмица ,шансовете за топ 4 и за реванша с Барса са точно 0%.
Отборът върви стремоглаво надолу вече два месеца и единственото което Конте прави е да мрънка че нямал футболисти.Не мисля че това е начинът да спасим сезона .
Не го ли уволнят още тази седмица ,сезона ни приключва още на 18 март срещу Лестър.

JustChelsea
Мнения: 1202
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот JustChelsea » 04 мар 2018 22:19

Да излизаш пореден мач по този начин говори само за безсилие и немощ от страна на Конте. Миналата година замаза положението с титлата. От мача с Тотнъм мина на защитен футбол и само конкурентите тогава ни помогнаха за титлата. Този сезон обаче се разкри напълно що за треньор е. Окей, не са ти дали това, което искаш, но да ревеш само и да закопаваш отбора, вече си е пълно безобразие. Не си искал Жиру, Емерсон, обаче с тях трябва да опиташ нещо, а не да ги държиш на пейката заради егото си. До последно държа Бакайоко(Бака на японски означава ИДИОТ), даде Батшуай под наем, а сега не иска Жиру да пусне. Емерсон си седи пича, Луиз нейде из небесата..... 3-4-3 или 3-5-2 комбинирани със страх и катеначо водят до това. Борнемут и Уотфорд защо ни размазаха? Отделно с тия смени в 80-90-та минута просто си е за разстрел. Това не му е Италия да бие с 1:0 или 2:1. Май напускането от Юве не е само заради някакви си трансфери. Алегри да не би да се слави с нещо различно на пазара? Пенсии като Евра, Дани Алвеш....
Брей, само при нас има умора, само при нас играчите не стават. Ами не стават-с катеначовски треньори Моу и Конте да, Де Брюн и Салах още не стават. Ливърпулл нямат класа, ама Клоп ги научи на преса, тичане и да вкарват голове. Е, втора поредна година ще са в ШЛ, а ние????
Последна промяна от JustChelsea на 04 мар 2018 22:33, променено общо 2 пъти.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43770
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот rhaegar » 04 мар 2018 22:28

JustChelsea написа:Вчера Рома размаза Наполи като два дни преди това игра 120 минути с Милан :) :)


Лацио игра 120 минути с Милан, не Рома.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

JustChelsea
Мнения: 1202
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот JustChelsea » 04 мар 2018 22:31

Грешката е моя. Абстрахираме се от това.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ: МанСити - ЧЕЛСИ, 04.03.2018 г., 18:00 ч.

Мнениеот Nomer_9 » 05 мар 2018 11:51

Аз тотално се убеждавам, че тук никой не разбира от футбол...затова и съм спрял да пиша. Конте е най-донрият треньор, който се имали, но той наистина няма играчи, за да си развие идеите!!! Защо ви е толкова кратка паметта? Помнуте ли миналата година какво направи, а в какво състояние пое отбора??? Тази година пак се бори като куче, но реално погледнато конкуренцията му разполага в пъти с по-добри играчи... Конте никога нямаше да купи тия дървета дето му докараха и Конте НИКОГА нямаше да изпусне Кевин, Лукаку и Салах, ако ТОЙ беше треньор.

2 години искаш висок клас бекове, защото върху тях ти се гради схемата, настояваш за Алекс Сандро, Данило и т.н. и получаваш Алонсо, Емерсон и Запакоста хахах
Искаш нападател..настояваш за Лукаку, Белоти и т.н....в последния момент, Юнайтед те преебават заради 3,4 милиона разлика и получаваш Мората...нищооо всичко е наред, нали зимата получаваш Жиру.
Искаш халфове, защото очевидно ти липсва креативност...получаваш Бакайоко, Дринкуотър и Баркли и продаваш Матич на ЮНАЙТЕД... хахахах уникалноооо.
Искаш защитник...настояваш за Бонучи, Кулибали, Романьоли и т.н. ...получаваш Рюдигер.

Ние сме бедствие на трансферния пазар..директорите, които отгварят за селекцията съсипаха отбора и НИКОЙ треньор няма да успее да вдигне отбора ако тази политика не бъде променена...
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта