вл: ЧЕЛСИ - Евертън, 05.11.2016 г., 19:30 ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: вл: ЧЕЛСИ - Евертън, 05.11.2016 г., 19:30 ч.

Мнениеот yasen » 06 ное 2016 14:26

За съжаление, нямах възможност да гледам мача
но резултата , а и играта отново са впечатляващи
почнах да си мисля, дали пък Конте с тази схема ще започне да бъде копиран по подобие на стила "тики-така" на Барселона, наложен от Рийкард и Гуардиола
дали пък схемата на Конте няма да се окаже следващата голяма тенденция във футбола?
Ето вижте вчера изказването на Куман.

а и друго което си мисля е, че Конте не достигна пълния потенциал в Юве и сега може да извлече максимума от неговите виждания точно в Челси.

по-смелите ми мечти са Конте да изпревари Моуриньо като най-успешен мениджър на Челси в рамките на 3 години ;)

п.с. едва ли ще се намери и един фен на Челси, който да иска и да скърби за Моуриньо точно сега :)

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: вл: ЧЕЛСИ - Евертън, 05.11.2016 г., 19:30 ч.

Мнениеот Middlesbrough » 18 ное 2016 11:51

yasen написа:За съжаление, нямах възможност да гледам мача
но резултата , а и играта отново са впечатляващи
почнах да си мисля, дали пък Конте с тази схема ще започне да бъде копиран по подобие на стила "тики-така" на Барселона, наложен от Рийкард и Гуардиола
дали пък схемата на Конте няма да се окаже следващата голяма тенденция във футбола?
Ето вижте вчера изказването на Куман.

а и друго което си мисля е, че Конте не достигна пълния потенциал в Юве и сега може да извлече максимума от неговите виждания точно в Челси.

по-смелите ми мечти са Конте да изпревари Моуриньо като най-успешен мениджър на Челси в рамките на 3 години ;)

п.с. едва ли ще се намери и един фен на Челси, който да иска и да скърби за Моуриньо точно сега :)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Офтопик:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта