Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот sslevski » 17 сеп 2016 08:48

Добро утро.Вчера не ми се пишеха коментари относно мача,защото можеше да пострада клавиатурата.Та така днес ще си пусна коментарчето за мача и аз.Първа и поредна голяма грешка,която отчитате и вие тук във форума е закаснелите смени в отбора ни.Не може да ги правиш в 83 минута при условие,че имаш такива хора на скамейката.като казах скамейката.....леле ми ще ни се смеят хората бе,човек като Фабрегас на пейката за сметка на Оскар.Няма как с господин Пумпал да направим нещо значимо.Той е футболист за второстепенни мачове.Той играе от пет мача в един.Такъв футболист е по-скоро за друг отбор,но не и Челси.Отчитам и изключително слабата игра на волния Уили.Да ви кажа,че като влезе Моузес,като че ли показа повече острота и повече желание.И последно,но не на последно място,при губещ мач да пуснеш Педро вместо както аз го наричам Мишо Ботушай,е една мноооого голяма ГРЕШКА.Човек ,който може да играе зад нападателя има голмайсторски нюх и най-вече вкарва голове е престъпление за което отново мога да виня Конте.Така,че ако нещо не се промени ще страдаме ,защото следващия кръг сме гости на Арсенал.Мача във вторник с Лестър ще си го вземем,поради няколко причини и една от тях е че ще играят футболисти със сърце.Тоест от скамейката.Визирам Фабрегас,Мишу и защо не един Моузес за да се види дали може да играе 90 минути.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот Soulen » 17 сеп 2016 10:04

Айде нека съм първия, който ще произнесе еретичните слова, че Гуардиола се справя великолепно, но не заради това ме впечатли. Впечатли ме как от ден първи каза, че ще разкара любимците на феновете. Със сигурност е събрал симпатиите на много фенове с този изключително смел ход, който ако не проработи, ще бъде разпънат на кръст.

На нас ни трябва подобно нещо. Конте да каже тея не ги искам, да си търсят нов отбор и да изградим нещо съвсем ново. Време е за коренна промяна и половината от тези играчи, които имаме, спокойно могат да бъдат разкарани. Визирам Оскар, Азпиликуета, Кейхил, Иванович,че дори и Матич или Фабрегас примерно.

Ефекта нов треньор приключи и виждаме как се връщаме към посредствеността от миналия сезон. Аз поне не видях разлика от мачовете с Жозе и сега с Конте. Треньора се намира в много трудна позиция, още в началото на сезона писах, че Конте ще има най-трудната задача от новите треньори. Дано успее и скоро да видим един нов и силен Челси :)
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот Sardukar » 17 сеп 2016 10:14

Не е фатално, че сме паднали в 5 кръг от Ливърпул. Фатално е, че не можем да бием Соунзи, когато играта ни беше на приемливо ниво.
Конте има друг поглед върху воденето на двубоите. Жозе направи двойна смяна на почивката срещу Ман Сити, но пак не се получи. Много рано го "разкрихте" :lol:
Няма проблем да загубим 1 среща, ако в следващите няколко вземем пълния актив точки. Опитвам се да кажа, че последствията от вчерашния резултат, ще се видят в срещата с Арсенал. Ако не успеем да вземем и нея...най-реалистично ще е, ако се надяваме на борба за топ 4, ако другите отбори не се сринат.
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот sslevski » 17 сеп 2016 10:57

Е само това ли?Топ 4.Това ли е?
Това ли иска Абрамович?
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот yasen » 17 сеп 2016 11:49

Конте ще свърши работа в Челси,
Клоп миналата година го нямаше никакъв в Ливърпул, сега вече му се вижда почерка

много хленчещи хлапета има навсякъде, сред всички футболни отбори

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот язе » 17 сеп 2016 12:27

yasen написа:Конте ще свърши работа в Челси,
Клоп миналата година го нямаше никакъв в Ливърпул, сега вече му се вижда почерка

много хленчещи хлапета има навсякъде, сред всички футболни отбори


Нямаше го никакъв и пак ни отупаха на моста...
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот rhaegar » 17 сеп 2016 12:32

Тогава беше виновен Моуриньо, no?
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9075
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот Soulen » 17 сеп 2016 12:49

rhaegar написа:Тогава беше виновен Моуриньо, no?
'
Не ти ли се вижда малко странно 3-ти мениджър да излиза със едни и същи играчи и една и съща постройка и тактика вече 3-та година?

Нормално е другите отбори да ни научат, за този период нищо, ама абсолютно нищо ново не сме вкарали в играта си. Последно обновихме състава с Коста и Фабрегас и станахме шампиони. За да се държиш на върха трябва постоянно текучество от класни играчи, за да използваш елемента на изненадата. Ние сме силен, но за сметка на това предвидим отбор. Всеки мач играем едно и също, ако ни се получи бием, ако не падаме или равен.

Най-плашещото е че Роман вече не е толкова амбициозен след спечелването на ШЛ. Преди това се правеше всичко възможно да станем най-добрия отбор в света, а сега се задоволяваме да бъдем просто част от грандовете в Европа. Знам, че звучи нагло, ама ми се искаше да продължим да се доказваме и всяка година целта да е титла и ШЛ както беше преди.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот bilyaletdinov » 17 сеп 2016 13:00

Смените на Конте са си му слабост още от Юве. Мен ми е интересно да видя Челси в 3 5 2. Играчите ги има според мен.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Висша Лига, Челси - Ливърпул, 16.09.16, 22:00

Мнениеот drogba_best » 17 сеп 2016 13:33

Еми не е виновен мениджъра който и да е, вече от колко време повтарям с такива лекета Оскар и Азар не става , не може да играеш един мач и после очевидно , да не си даваш зор, плюхте ме тука цяла пролет как Азар не бил виновен миналата година, е ей го на последните 2 мача пак си показа , че играе когато иска, докато разчитаме на такива нема да стане...
П.С. Късните смени са може би генералната грешка на сезона до тука, Конте ще се поправи с детайлите в постройката, но смените са направо покъртителни...


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта