ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот MASTER_COOL » 17 фев 2016 10:05

Получи се страхотен мач ! Наслада за окото за неутралният зрител ! Мисля, че Челси не заслужаваше да загуби срещата ! Имате отлични шансове за реванша, силно се надявам да отстраните тумора от Париж ! УСПЕХ ! 8-)
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 17 фев 2016 11:25

Резултатът е удобен, няма спор.

Обаче е удобен за отбор, който може да атакува успешно на постепенна атака.
Челси не е такъв отбор в момента ...
Мен ме притеснява запазеното верую от Жозе - Дебнем и чакаме... Което е супер удобно, но само когато имаш преднина от първият мач.
А аз съм сигурен, че и в реваншът нагласата ни ще е подобна. :|
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][/center]
Image Image

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6040
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот MASTER_COOL » 17 фев 2016 12:31

Аз пък смятам, че намирате постепенно най - добрата си форма ! Гуус явно много добре градира формата на играчите и подготовката за мачовете с цел върховата форма да пристигне точно за сблъсъците с/у френските цигани ! Както казах и преди, на Челси проблемите не са свързани с футболните качества на играчите ! (Имаше явен бойкот с/у Моу ) Изобщо не съм изненадан от лицето на Челси снощи, признавам беше много приятно за наблюдаване ! Дали не правите грешка с Гуус ? Може би е подходящ да остане и за постоянно ?
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот CTAHKO » 17 фев 2016 19:25

MASTER_COOL написа: Дали не правите грешка с Гуус ? Може би е подходящ да остане и за постоянно ?


Той не иска :)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот bilyaletdinov » 17 фев 2016 19:47

drvasko98 написа:Големи шаблони, Боже. Как да не са нищо особено като са нещо изключително особено. Колко други отбори могат да държат такова физическо и техническо ниво през целия мач. Два! Имат един от топ 5 централните нападатели в света, макар и на 34 или там колкото години направи, имат един от най-острите халфове/крила. Имат страхотна централна двойка халфове, неблестящи, но с много работоспособност и в двете фази. Вратарят е приличен. Е, централните защитници може и да не са от най-стабилните, но имат физика и опит. Челси не е фаворит по никакъв начин, най-вече защото липсват големите лидери на терена, което не значи че не може да спечели мача. Но едно е да победиш, друго е да си фаворит.


Как искаш да не доминират физически като си правят чики-рики във френското първенство? Защитната им двойка е повече от комична, особено онзи 50-милионен пудел, който допускаше отново елементарни грешки. Играчите на Челси имаха 2 положения сами срещу Трап и още едно супер чисто положение на Коща. Голът дойде след безумна игра в защита. Да, за мен са фаворит в сблъсъка в Челси, но определено не са фаворит в турнира. Ако Барса ги хване, отново ще ги пребият като кучета. Реал ги би с резервите този сезон. На фона на парите, които се пропиляха определено не са нищо особено.
[center][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6129
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот KOPScousers » 17 фев 2016 21:56

Тия ви пръснаха откъм игра, но си пролича ясно, че сте по-опитния и по-умния отбор. Очаквам да се обърнат ролите в Англия и да им дадете сериозен отпор, пък като нищо ги отстраните. 8-)
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][/center]

Потребителски аватар
blue_dominator
Мнения: 265
Регистриран на: 05 фев 2014 13:16
Местоположение: Maldives Islands, Hithadhoo, Link Road Str.
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот blue_dominator » 17 фев 2016 22:05

Ако преди мача имаше фаворит, то сега поне вече няма... За реванша всичко е 50:50!
Вярвам че можем да ги пребием на Моста, а съм и сигурен че ще се хвърлим на живот и смърт....
Изхождайки от логиката, преди две години ние, миналата те.... Ми наш ред е пак значи! :lol:
П.П. http://cl.sportal.bg/news/Tova-li-shte- ... 10011.html
Тия цигани не само че не заслужават да се возят у метрото, ами трябва да бъдат и изнасилвани ритуално, още при стъпването си на английска земя!
[offtopic][/offtopic]
Тони написа:Да продадем Азар, Сеск и Коста. Кво ме интересува Ама те са пълни ДУПКИ. Аре Коста днеска с два гола, той е половин дупка.

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот drogba_best » 17 фев 2016 22:46

Не лош мач, можеше да играем и малко по- живо, но с тази форма на отбора толкова, иначе следващия мач отново е троен , дано бием.
Азар вече почва буди дори съжаление - да му обещаят, че ще го пуснат в реал ако трявба без пари, но поне малко да се стегне, да ни класира за ШЛ догодина и да си ходи като не иска тука, но така мъчат и нас и него...

drvasko98
Мнения: 6945
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот drvasko98 » 18 фев 2016 14:45

bilyaletdinov написа:
drvasko98 написа:Големи шаблони, Боже. Как да не са нищо особено като са нещо изключително особено. Колко други отбори могат да държат такова физическо и техническо ниво през целия мач. Два! Имат един от топ 5 централните нападатели в света, макар и на 34 или там колкото години направи, имат един от най-острите халфове/крила. Имат страхотна централна двойка халфове, неблестящи, но с много работоспособност и в двете фази. Вратарят е приличен. Е, централните защитници може и да не са от най-стабилните, но имат физика и опит. Челси не е фаворит по никакъв начин, най-вече защото липсват големите лидери на терена, което не значи че не може да спечели мача. Но едно е да победиш, друго е да си фаворит.


Как искаш да не доминират физически като си правят чики-рики във френското първенство? Защитната им двойка е повече от комична, особено онзи 50-милионен пудел, който допускаше отново елементарни грешки. Играчите на Челси имаха 2 положения сами срещу Трап и още едно супер чисто положение на Коща. Голът дойде след безумна игра в защита. Да, за мен са фаворит в сблъсъка в Челси, но определено не са фаворит в турнира. Ако Барса ги хване, отново ще ги пребият като кучета. Реал ги би с резервите този сезон. На фона на парите, които се пропиляха определено не са нищо особено.


Чики-рикито в първенството е нож с две остриета, защото отборът губи навика да пречупва яростна съпротива и Байерн го усеща сякаш най-добре в последните сезони като трябва да преодолее наистина класен съперник. А че не са фаворит в турнира е ясно на всеки, дори и само по причината, че няма как фаворит в този турнир да е отбор, който никога не е стигал дори близо до трофея. Това не значи, че не показват силен футбол. И все пак аз лично очаквам някак Челси да се класира, очаквах го преди първия мач, очаквам го и сега.

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18052
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ШЛ: ПСЖ - Челси , 16.02.2016 , 21:45

Мнениеот kingofpop » 18 фев 2016 15:46

Букитата дават ПСЖ като тотален фаворит да се класира, за Челси е 3.00 :o

може да се пробва, но само ако Гус е умен и остави Ицо резерва, че се него сте с човек по-малко всеки мач(почти) :shock: :mrgreen:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта