ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот trokadero_ » 30 сеп 2015 08:23

Много лошо става за Челси . Според мен Абрамович трябва да вземе мерки , защото нещата не отиват на добре .

drvasko98
Мнения: 6943
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот drvasko98 » 30 сеп 2015 09:48

lorda1234 написа:Трагедията е пълна.Присъединявам се към едно от горните мнения, че това е един от най-скучните отбори на Челси в последните години.Някъде бях чул, че третият сезон на Моу винаги е много слаб, така че поне има оправдание :lol:

А четвърти няма, което може да е най-добрата новина от третия сезон за вас. Иначе на милионерите явно им се виждат много по три мача на седмица и трябва да почиват точно в ШЛ. Тук не визирам само Челси. Как Барселона, Реал и Байерн играят и в двата турнира почти винаги с най-доброто дори и срещу Загреб?

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 30 сеп 2015 10:24

Aми Моу си е предвидим в Европа.

Навън, срещу сравнително силните тимове, както и срещу Грандовете, си търси равният.
Ама не винаги става.
Пък да не говорим, че по-този начин се губи респекта на онези от среща.

Отново посочвам, че този Челси няма нищо общо с онзи, при първият престой на Жозе.
Онзи Челси всяваше респкет, макар и да не играеше особено атакуващо, никой съперник не си позволяваше лукса да ни натиска зверски.
А сега ни натискат Суонзи, Кристъл Палас... К'во остава за тимове, като Порто.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

CSKA69
Мнения: 4475
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот CSKA69 » 30 сеп 2015 11:04

THE G.A.M.E написа:Отново посочвам, че този Челси няма нищо общо с онзи, при първият престой на Жозе.


Аз това го повтарям още от първия сезон след завръщането на Моуриньо при вас, ама повечето ми се смеехте. Този Моуриньо сега няма нищо общо с онзи, поел Челси през 2004-а. 5-те години в Интер и Реал промениха доста този треньор, опасявам се не в положителна посока.. ОК, методите му на работа са същите, но те вече дават различен резултат заради противоречивата му същност като треньор и човек.. Има го и момента на изчерпаност от към идеи - нещо, от което страдат всички треньори в даден етап от кариерите си..
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
UltraBlue
Мнения: 3984
Регистриран на: 29 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот UltraBlue » 30 сеп 2015 13:35

CSKA69 написа:
THE G.A.M.E написа:Отново посочвам, че този Челси няма нищо общо с онзи, при първият престой на Жозе.


Аз това го повтарям още от първия сезон след завръщането на Моуриньо при вас, ама повечето ми се смеехте. Този Моуриньо сега няма нищо общо с онзи, поел Челси през 2004-а. 5-те години в Интер и Реал промениха доста този треньор, опасявам се не в положителна посока.. ОК, методите му на работа са същите, но те вече дават различен резултат заради противоречивата му същност като треньор и човек.. Има го и момента на изчерпаност от към идеи - нещо, от което страдат всички треньори в даден етап от кариерите си..

По-скоро престоят му в Мадрид го промени и то към лошо... не мога да разбера какво стана там, но определено след това не е същият треньор :roll:
Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one !

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот Тони » 30 сеп 2015 17:02

Сериозно съм отчаян. Започвам да си мисля, че една евентуална оставка на мениджъра е най-удачното нещо в момента.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот Sardukar » 30 сеп 2015 17:15

Поредни голове от статични положение и когато сме наредени в отбрана. Няма как да стане, когато пускаме такива леки голове. Почвам да си мисля конспиративно - или искат да махнат Моу или верно половината отбор е **** оная мърша Ева и сега нямат настроение да ритат.
Нюкасъл ни вкараха същите два гола - при наредена защита и след корнер. Дори много, много слабите отбори в Англия не пускат подобни лековати голчета. От другата страна - не стига, че имаме малко положения за гол, ами и всеки път, когато някой от нашите излезе сам срещу вратаря му изважда въздуха или не може да уцели вратата. Елементарни ситуации, които просто изискват доза професионализъм и хладнокръвие играчите ги изиграват все едно се мразят.



ПП Добре, че си пуснах голове на ДРОГБА в Америка, че да релаксирам малко. Времето на Моу изтича.....дано успее да вдигне отбора.
Image
Image
Image

Потребителски аватар
terry_lampard
Мнения: 925
Регистриран на: 07 апр 2012 20:42
Skype: niamam
Контакти:

Re: ШЛ: Порто - Челси | 29.09.15 | 21:45

Мнениеот terry_lampard » 30 сеп 2015 17:51

хаха тръгнал си да нареждаш Ева която не направи нищо лошо, а не споменаваш нищо за Моу който се осра зверски
с какво е виновно момичето? че съдията я извика? или, че на Моу нещо му бърка гъза всеки път?

айде и тая загуба ще я забравиме, ама сред титулярите ни да са Бранко и Микел ми идва малко в повече



Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта