Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Liquidator
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 22 юли 2018 01:43

kingofpop написа:
Тони написа:Аз нямам проблем с напускането на Азар, но да се поставя на едно ниво с Лампард, Тери и Дрогба е кощунство. Момчето има един дрибъл, а завършващият му удар е пълен смях. Да го взимат за 200 млн. и да се свършва сагата.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

тва че при вас не може да разгърне потенциала си не значи, че не е от най-добрите....ще видиш като избяга колко по-слаби ще сте, не ми се мисли ако разчитате на Мората и бездарника Вилиян да ви създават положения

Като каза Уилиян, знаеш ли кой праща вече 3 оферти за него :lol: :mrgreen:

Иначе според мен Азар няма да ходи никъде.. последно пишеше, че Реал не са склонни да дадат повече от 125млн евро, което е абсурдно да приемат, освен това прозорецът в Англия затваря началото на август. Проблем ще стане, ако не преподпише и този сезон, после и 50млн не могат да му вземат, както сега с Тибо.
Image

Потребителски аватар
gdlk
Контакти:

Мнениеот gdlk » 22 юли 2018 04:57

Тони ти пиеш ли си редовно хапчетата? Един дрибъл само....
Смит мога да ти кажа че Азар изобщо не е леке, явно не си гледал негови интервюта и клипчета от съблекалнята.

Потребителски аватар
Thsmith
Контакти:

Мнениеот Thsmith » 22 юли 2018 05:08

Клипчета не съм гледал, нямам и голямо желание. Помня обаче какви изпълнения бяха преди да дойде при вас още и какви ги плещеше пред френските медии. Помня и резките амплитуди в представянето му с основна причина (според мен) отношението му с дадения треньор. Като цяло може да реализира много по добри резултати с оглед качествата му, но уви...

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Мнениеот Sardukar » 22 юли 2018 14:37

Азар ни дава много индивидуална класа и се надявам да остане. Даде доста на ЧЕЛСИ и дори да си тръгне ще остана позитивен към него. Най-важното е да се изгради сплотен отбор!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Тони
Контакти:

Мнениеот Тони » 22 юли 2018 23:19

Thsmith написа:Клипчета не съм гледал, нямам и голямо желание. Помня обаче какви изпълнения бяха преди да дойде при вас още и какви ги плещеше пред френските медии. Помня и резките амплитуди в представянето му с основна причина (според мен) отношението му с дадения треньор. Като цяло може да реализира много по добри резултати с оглед качествата му, но уви...

Припомни ми какви ги е плещил, че нещо съм позабравил. Но моля за факти, а не за свободни съчинения.

Фенбойчетата, вас ви игнорирам с презрение. Даже има такива и от барца. Смятай. :lol:

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Контакти:

Мнениеот E_pluribus_unum » 23 юли 2018 10:10

Азар е в топ 3,на най-добрите играчи в света в момента.Всеки си има негово мнение по въпроса,но факта си е факт.В крайна сметка монетата винаги е имала две страни и не е странно,че всеки вижда нещата от различен ъгъл.За мен лично Азар е незаменим и е уникален футболист,отборен футболист.Много пъти ми се е искало да беше една идея по"алчен" и това ако беше така в момента щеше да струва двойно повече.
Tria vitanda sunt: odium, invidia, contemptus - Три неща трябва да се избягват: омраза, завист и презрение.

http://www.youtube.com/watch?v=Uvp5HHemf1w

bdm
Контакти:

Мнениеот bdm » 23 юли 2018 15:55

Азар има класа - в това спор няма и никой не може да каже обратното.
Проблема му идва от това, че когато Челси го привлякоха още доста млад от Лил на него се гледаше като
бъдеща звезда на отбора, човек който сам печели мачове, вкарва по 20-25 гола на сезон.
Обаче видяхме, че Азар е повече отборен играч отколкото индивидуален и ако решава мачове сам то те са 1-2 мача
на сезон което разочарова спрямо това какви очаквания имаха феновете преди години. Азар никога няма да бъде индивидуалния
играч който феновете(някои) и ръководството на Челси така желаят. Въпреки това никой не може да отрече отборната му игра!

Потребителски аватар
Тони
Контакти:

Мнениеот Тони » 23 юли 2018 23:32

E_pluribus_unum написа:Азар е в топ 3,на най-добрите играчи в света в момента.Всеки си има негово мнение по въпроса,но факта си е факт.В крайна сметка монетата винаги е имала две страни и не е странно,че всеки вижда нещата от различен ъгъл.За мен лично Азар е незаменим и е уникален футболист,отборен футболист.Много пъти ми се е искало да беше една идея по"алчен" и това ако беше така в момента щеше да струва двойно повече.

С много неща ще се съглася, но не и с това за алчността. Той не може да е по-алчен, защото не може да вкарва и не може да носи подобна отговорност. Това не е алчност, а характер. Виж едни Мбапе и Гризман. Ето това е в топ 3. Иначе и Уилиян е бая отборен играч, ама го давате на барса.

Потребителски аватар
Sardukar
Контакти:

Мнениеот Sardukar » 23 юли 2018 23:40

Добра първа контрола днес, но много пропуски. Двата храста в защита много ме забавляваха.
Мисля, че ще поставим рекорд за подавания този сезон.

ПП Бляк! Няма как един прост житен бегач да е по-добър футболист от Азар!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
rhaegar
Контакти:

Мнениеот rhaegar » 24 юли 2018 00:46

Е, има по-добър завършващ удар.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага

Червени Воини написа:САМО ЦСКА успява да по някакъв начин да засрами българския футбол

Върни се в “Челси”