Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 яну 2019 14:07

Аз не разбрах що Мората беше извън групата ? :?
Освен ако не е пред трансфер... Инак не виждам логично обяснение да оставиш човек вкарал 2 гола преди 3 дена даже извън групата. :roll:
Ясно е, че и той е фира, ама снощи можеше да помогне за по позитивен резултат.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 09 яну 2019 14:18

THE G.A.M.E написа:Аз не разбрах що Мората беше извън групата ? :?
Освен ако не е пред трансфер... Инак не виждам логично обяснение да оставиш човек вкарал 2 гола преди 3 дена даже извън групата. :roll:
Ясно е, че и той е фира, ама снощи можеше да помогне за по позитивен резултат.

Имал е лека контузия Мората и затова е бил извън групата :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....



Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6129
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот KOPScousers » 09 яну 2019 18:08

Щели сте да вадите 50 млн. за Калъм Уилсън, ако ударите на камък с привличането на Игуаин. Според мен, дори Уилсън би бил по-добре от аржентинския дюнерджия. :lol: Но пък 50 млн. си е цифра за поредния недоказан английски "талант". :?
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 09 яну 2019 20:12

Пълни головодници сме!
Отбора се нуждае от спешна ОГРОМНА чистка и да се заложи най малкото на младите.Защо да продаваме Кристенсен,Одой,Ейбрахам,последния кърти навсякъде,но някак си само за нас не е достатъчно добър,а за Одой да не говорим?Ние обаче залагаме на Моратко и Рунтавия и на онова леке Алонсо и на лайното Баркли и импотентния Жорж,а на скамейката си седят Емерсон,Ампаду,Лофтъса,а да не изпусна и БАЛЕРИНАТА Аспиликуета.Азар видимо е изнервен и вчера се видя много добре и не му остава още много и сам ще си тръгне и ще бъде напълно Прав!За Макарона с този стил няма да му се получи,защото всеки един по дефанзивно настроен отбор се ебава с нас,както си иска,а както сами знаете повечето отбори са такива.Ако си бяхме взели 2/3 от тези точки сега щяхме да сме на 2-3 точки от върха.Не е проблема само в нападение,защитата ни гола вода и тя,но ние правим безброй безмислени подавания по широчина и забележете Назад към КЕпа(тоя пък е пълна нула за мен,абсолютно не струва повече от 30мл.),дори не можем да изморим съперника,а напротив даваме им време да съберят сили за следващата контра.И ето ни отбор от посерковци начело с друг голям такъв!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 09 яну 2019 22:07

Ае стига рева па ти бе, как пък веднъж не дойде да кажеш нещо хубаво. Бах, станали сме лигави като футболистите. Азпи ли намери да обиждаш, как не те е срам не знам. Добре че Лампс, Тери и Дрогба си тръгнаха, преди да почнат да правят слаби мачове, че иначе и те щяха да са балерини и лекета.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Sardukar » 09 яну 2019 22:19

ех, ако играчите на ЧЕЛСИ можеха да играят както тук се жалват от тях...
Имаме проблеми пред гола и ще е много трудно да сме в топ 4, но да псуваш безогледно играч като Азпи..SHAME! Мамка му, това е като да псуваш Лампс, Тери или Дрогба!
Факт, че дадохме много, много пари за Кепа и те ще тежат много, но той прави приличен дебютен сезон!
Малко на инат, но вярвам, че няма да сме капо този сезон!
Image
Image
Image

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 09 яну 2019 22:26

Meн ме кефят идеите на Сари. Ако има обаче кой да вкарва ще е вече мед. Бутаме два гола и после си правим пасчетата и така. Жиру и Мората не стават, а към тях добавям Вилиян. Още от миналия сезон е гола вода.
Вече да се хранят Азпи и Кепа идва малко в повече. Баркли се старае, даже ме радва повече от Ковачич.
Та сега зимата задължително нападател и МC, а до година купи. :D Ние си знаем, че го можем.

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 10 яну 2019 10:26

rhaegar написа:Ае стига рева па ти бе, как пък веднъж не дойде да кажеш нещо хубаво. Бах, станали сме лигави като футболистите. Азпи ли намери да обиждаш, как не те е срам не знам. Добре че Лампс, Тери и Дрогба си тръгнаха, преди да почнат да правят слаби мачове, че иначе и те щяха да са балерини и лекета.

Виж сега с такива обръщения ми е ясно що за човек си,а дали и какво да пиша НЕ си ти човека,който ще ми дава наклон!Ще критикувам,колкото си искам и който искам!Това е моята гледна точка за отбора и си е лично мое мнение!Нали не си мислиш,че си човекът с който ще се събразяваме,какво да пишем,ЗАБЛУДИЛ си се!
Времето ще покаже,какви са проблемите пред отбора и в интерес на истината силно се надявам да си прав,но се съмнявам,како вече надявам се си разбрал!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43881
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 10 яну 2019 11:25

Ти не критикуваш, а обиждаш. Схващаш ли разликата? Ако за тебе е ок да наричаш играчите на Челси, особено дали толкова много като Азпи, балерини, лигли и т.н., за мен не е. Да кажеш че е играл слабо, че заради представянето му страда отбора, е тва е критика. Посочи в кой мач как е сбъркал. Да му викаш балерина, все едно е някаква барселонска симулантка, не е редно. Обиди към играчи и мениджъра предпочитам да не виждам.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 10 яну 2019 14:49

Знаеш ли,за мен е обидно да гледам как средняшки отборчета ни разказват играта,това да сме толкова предзказуеми,това да пишем после как ВАР и съдията ни е прецакал(и е така),как владеем топката в безумни проценти и накрая губим,но ние като отбор не правим достатъчното за да променим това.Не виждаме грешките си,а търсим оправдание,каквото и да е!С това владеене на топката между 70-80% от целият двубой,колко мислиш контри прави противника и винаги ни хващат по долни гащи.Всяка контра ако не е гол е пълна паника в защита,Азпи е хипертоник(формата му),за Алонсо да не говорим.Почти всяка атака те са преодолявани най-елементарно.Едно и също всеки мач и става все по зле,цъкаме наляво-надясно,пас към Аспиликуета и левашко центриране към двуметровия Азар.За отбор с мераците на Челси,тези футболисти не стават или поне за титуляри.Проблем с формата или просто толкова си могат,това е проблем на Сари,а той нашия ми казва,че с каквото му дали с това щял да играе.За трансферната му политика,какво да говорим?Човек,който не изисква най-доброто за този отбор няма как да сполучи,а според мен Сари е точно такъв!
Бесен съм и кръв нямам,да гледам как този отбор се мъчи пред гола и в защита!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта