Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1098
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 16 апр 2019 18:14

Все още не е ясно дали забраната за трансфери няма да се отложи с един трансферен прозорец. В последно време се спекулира с назначаването на футболен директор - мисля че на Монако, но не съм сигурен. Та да видим накъде ще я поеме клуба. Няма да е очудващо ако има и продажба.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 16 апр 2019 18:43

JackPackage написа:
paceto написа:Няма как да каже такова нещо след като сезона не е свършил и ако го направиш ще е неуважение към сегашният ти клуб. Никой уважаващ себе си играч и уважаващ клуба издигнал го до високо ниво няма да направи такава глупост и да каже още март месец, че напуска. Каза обаче, че е вземал решение и ще го сподели след края на сезона, а всички знаем какво е то понеже ако беше решил да остане щеше до сега да е подновил договора си и изобщо нямаше да говори за решения и да чака края на сезона.

Не казвам че няма да дойде в Реал, но той миналия сезон по същия начин беше взел решение за бъдещето си март-април и това решение не го обяви никъде и остана в Челси :roll:
Така че сега решението може да е подписване на нов договор, колкото и малко вероятно да е :roll:


Той още след края на Световното каза, че е решил какво иска да прави и всички знаели неговата мечта т.е. намека беше за идване към Мадрид. При нас обаче за кратко време настанаха катаклизми с напускането на Зидан, после и на Роналдо и Перес май си вярваше, че ще може да задържи отбора така още един сезон без Роналдо и новият треньор, с който цяло лято се занимаваше да го привлече. Отделно Челси беше сложил цена на Азар от 200 млн. и няма кой луд да ги даде при положение, че след година цената му ще падне на половина именно заради изтичането на договора му.

Перес играе по схемата на Куртоа и го взема на малка цена именно заради изтичането на договора му, а сега с Азар пак е същата работа. Дори си мисля, че ще те са се разбрали още миналата година или поне около края на 2018 да не подписа нов договор и на лято да го вземе за по малко пари. Провели са някакви разговори по телефони и са се разбрали устно да станат нещата и вече от тук нататък зависят разговорите между клубовете.

Една от големите причини да не дойде миналата година е високата цена, която Челси му сложиха и сега искат или не искат ще трябва да я смъкнат понеже може да го изпуснат без пари ако чакат още малко.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 16 апр 2019 18:54

То ако трансферния бан остане, за мен е по-добре да го изгубим без пари другото лято, отколкото това за 100м. Нито ще можем да ги ползваме, нито има как да му намерим заместник, а всякакви шансове за донякъде добър следващ сезон са зависими от присъствието му в състава. Без него и за ЛЕ няма да се класираме. Аз поне не бих го продал, в такава ситуация.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 16 апр 2019 20:07

Е парите ще може да се ползват за другото лято, така че този сезон, който ще идва ще се възползвате да обигравате отбора. А и не се знае може пък да вдигнете сега купата на Лига Европа и за догодина имате сигурно участие в ШЛ.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 16 апр 2019 20:15

Другото лято я камилата, я камиларя. Тогава ще има пари за харчене, със или без 100м от Азар. Стига да има кой да ги харчи, защото в момента не изглежда като да сме се засилили с голямата пазарска чанта.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 16 апр 2019 20:42

Той Абрамович нямаше ли някакви финансови проблеми в момента или го разследваха? Смисъл дори и без БАН се съмнявам да развърже кесията за някакви имена, а и сега пазар а е такъв, че дори хлапета с по една 1-2 години в професионалният футбол струват по 70-80 млн евро.

Ей го например сега Винисиус от 45 млн като го взема Реал Мадрид в момента цената му е 80 и то само за няколко месеца се вдигна след добрите му изяви от началото на 2019.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот insaneboy1 » 16 апр 2019 20:47

Тая цена може да е поставена от вас, не че някой ще ги даде. :lol:
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43887
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 16 апр 2019 20:50

Само ако ми кажеш на какво отгоре Винисиус струва 80м? Скорост, дрибъл и до там. Нула мисъл, отрицателна оценка за завършващ удар, огромен процент от бразилците са с калпав характер......

Колкото до Абрамович, той или ще даде пари за трансфери, или няма. Продажба на Азар надали ще промени плановете му.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот paceto » 16 апр 2019 21:06

Няма значение дали ги заслужава тези пари или не, но само заради това че игра в не малко мачове като титуляр в клуб като Реал му се вдигна цената. Наскоро As пуснаха статистика за играчите на Реал и как цената им е паднала този сезон, а само на някои като бразилчето се е вдигнала.

Старата цена е била към 31 октомври 2018, а новата е към края на март. Там са написали всъщност от 35 млн. на 70 и определено ако някой иска сега лятото да го купи няма да го продадат изобщо за 50 млн., така че може да му се вземе цена между 60-70, нали това в отговор на въпроса на insaneboy1. Сега виждате какви са цените на всички играчи по света, така че няма нищо странно да се иска такава сума за млад и добре играещ играч, който определено преди контузията раздвижваше атаката и това, че няма мерник към момента е друга тема.

https://as.com/futbol/2019/04/01/primer ... autoplay=1

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JackPackage » 16 апр 2019 21:08

paceto написа:Няма значение дали ги заслужава тези пари или не, но само заради това че игра в не малко мачове като титуляр в клуб като Реал му се вдигна цената. Наскоро As пуснаха статистика за играчите на Реал и как цената им е паднала този сезон, а само на някои като бразилчето се е вдигнала.

Старата цена е била към 31 октомври 2018, а новата е към края на март. Там са написали всъщност от 35 млн. на 70 и определено ако някой иска сега лятото да го купи няма да го продадат изобщо за 50 млн., така че може да му се вземе цена между 60-70, нали това в отговор на въпроса на
https://as.com/futbol/2019/04/01/primer ... autoplay=1


Викаш тоя клетник от фавелите, който уцелва вратата в 1% от ударите си струва 80 млн, а вие давате за Азар - 85 - дефакто са струват почти еднакво :? :shock: :lol:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта