Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 авг 2023 19:33

Не мога да разбера как играчи с 300 К заплата на седмица, бият дузпи на принципа - "Жмрул и къде' иде" ! :roll:
За съжаление с Енцо се сдобихме с една маааалко по слаба версия в деф. план на Канте.
Инак и 2-мата са тотал щета от към голов удар.
Аржентинеца поне има пас, ама като нема кой да ги усвоява тия подавания ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 20 авг 2023 20:39

Абе, тоя мач си е излагация от всякъде. Не може да искаш да играеш подобен тип футбол, а да се дъниш така отзад.
Винаги ще се случи някой сакатлък и всичко отива на кино.
Не знам защо Фернандес би дузпата. Изпусна я и играта му тотално замина.
Както и да е, чакаме някакво сработване.

JustChelsea
Мнения: 1351
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 20 авг 2023 20:52

С Леля Тод начело, токова. Нулев сезон отново. Взимат се печки без оглед на това какво могат, а защото са "робите" с претенции. Тод хубаво вкара расовата диверсия при нас. Ама 1 млрд. за нищо.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 20 авг 2023 22:34

Рано е да хейтим, ама с тия прически май ще им е по-лесно да запишат рап албум, отколкото да влязат в четворката. Спешно трябват победи, че бързо ще им спадне ентусиазма на новите и ще гледаме повторение на миналия сезон.
Image

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Тони » 20 авг 2023 22:37

JustChelsea написа:С Леля Тод начело, токова. Нулев сезон отново. Взимат се печки без оглед на това какво могат, а защото са "робите" с претенции. Тод хубаво вкара расовата диверсия при нас. Ама 1 млрд. за нищо.


Чакамете да купиш Челси от Тод и да ни покажеш как се правят нещата. Вижда се, че знаеш. :lol:
Между другото, модераторите ще вземат ли мерки, или да търся някакъв начин за връзка с Гонг, понеже расизмът наистина е демоде.

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот ChuckNorris » 20 авг 2023 22:45

Мача беше прецакан от престъпно изпълнената дузпа от Енцо Фернандес. След това дойде контузията на един от читавите играчи, май скъсани връзки ще се окаже и влезе Мудрик и всичко хептен се оплеска. Тоя Мудрик се оказа тотално разочарование ( 100 млн в кофата за боклук) И въпреки всичко можехме дори да ги бием, ако в 61 минута не беше извършена малоумната смяна Чилуел за Кайседо. След нея хем загубихме един от най-добрите си в атака, хем отворихме огромна дупка в центъра. Не знам този Кайседо, но ако вместо него беше влязъл примерно Хасими Фадига от Левски, щеше да се представи в пъти по-добре. Буквално Кайседо изглеждаше като някакъв избягал от някой бежански лагер и някак си попаднал на терена на Стамфорд Бридж. А върха на извращението, когато си изхарчил 1 милиард и при негативен резултат правиш смяна в 83-та минута, като вадиш някакъв си Мало Густо и вкарваш Мейсън Бустроу. Да се смееш ли, да плачеш ли. За тия пари, където се хвърлиха в атака трябваше да имаме Мбапе, Рафаел Леао и Виктор Осимен примерно, а не разни Мадуекета и тем подобни недоразумения. Толкова идиотско ръководене на клуб едва ли може да съществува.

JustChelsea
Мнения: 1351
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 20 авг 2023 22:46

Тони написа:
JustChelsea написа:С Леля Тод начело, токова. Нулев сезон отново. Взимат се печки без оглед на това какво могат, а защото са "робите" с претенции. Тод хубаво вкара расовата диверсия при нас. Ама 1 млрд. за нищо.


Чакамете да купиш Челси от Тод и да ни покажеш как се правят нещата. Вижда се, че знаеш. :lol:
Между другото, модераторите ще вземат ли мерки, или да търся някакъв начин за връзка с Гонг, понеже расизмът наистина е демоде.

За последно към теб, после изчезвай
За 1 година каква е трансферната политика? Да цакаме другите клубове с повече пари без да се гледа дали тези играчи стават или не. Кой отговаря за трансферите? Леля Тод, който нищо не вдява.
Грешно ли е, че собственикът на Златния Глобус ни блъска с печки?
Я отвори в нета и напиши Anti-white discrimination. Последният скандал бе наскоро с Best Buy.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44050
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 20 авг 2023 22:56

В интерес на истината, Кайседо нямаше място в мача днес. Не е водил подготовка и е на една-две тренировки с отбора. Няма как да покаже каквото и да е.

Съгласен съм, че на отбора му трябват 2-3 победи, за да се запази доброто настроение и да не пропадаме в спиралата на миналия сезон. Ако не спечелим срещу Лутън, става много, много кофти ситуация.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1828
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот locke » 31 авг 2023 12:48

Ко ще кажете за Палмър, бива ли го :?
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44050
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 31 авг 2023 13:31

Тука ако има някой, който е гледал и 100 минути на Коул Палмър, ще го призная. То момчето има около 1000 в първия отбор на Сити, огромен процент от тях като резерва за по 15-20. Надяваме се че скаутите са го преценили.

Или айде, 100 ще има, все пак игра срещу нас в края на миналия сезон и сега в мача за Суперкупата на Европа.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта