Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Ivanov_95
Мнения: 1822
Регистриран на: 13 мар 2014 21:03
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Ivanov_95 » 18 фев 2019 23:12

Дзапакоста за Азпиликуета... тва не е нормално. :lol:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Sardukar » 18 фев 2019 23:19

Веднага трябва да уволнят Сари!
Назначаването му беше пълен провал! ЧЕЛСИ не може и не трябва да играе със 700 паса без удар. Това е гавра! Това не е ЧЕЛСИ!
кУрвАтА да се стяга или да я разкарват и нея!
В момента сме едно голямо нищо! С всеки изминал ден сме по-жалки и по-жалки! Изглеждаме като отбор, който всеки може да бие, а това е неприемливо спрямо наличния потенциал!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 18 фев 2019 23:27

Уж нямаше да се ядосвам,но разбрах,че не мога.Каквото и да кажа ще е малко,ние сме тотално ЗАБЛУДЕНИ И ЗАГУБЕНИ!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1102
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот gdlk » 18 фев 2019 23:29

Наличен потенциал??? Та ние имаме един Азар и Канте.. Другото са застаряващи дървета..

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 18 фев 2019 23:33

Имаме Одой и Емерсон, но важното е да топлят пейката на Жоржиньо и АЛонсо.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
Liquidator
Мнения: 4430
Регистриран на: 17 мар 2012 21:30
Местоположение: Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Liquidator » 19 фев 2019 01:57

Потенциалът ни седи на пейката - Одой. Даже доста често и там го няма. За съжаление при нас си остават само с потенциал. След предсезонната подготовка най-нормалното нещо беше да продължи да получава минути, макар и постепенно. Но не, беше тотално замразен, за да се налага изчерпания от 5 сезона номер 22. Дори МОУЗЕС беше преди него в редицата. Никой не може да ме убеди, че не я взимахме групата в ЛЕ с 6 пълни мача на Одой. Но желание никакво от Сари. Да, не е готов, но с малко повече доверие догодина можеше да ни е като ново попълнение, вместо пред напускане. Само заради това пренебрежение за мен си заслужава уволнението. А за Ампаду? Кейхил не пасваше на стила и ще напуска, но му изяде минутите, щото иначе щяха да ни разглобят моловците и другите?? Момчетата са достатъчно добри, просто треньорите ни отказват да го видят. После му е трудно да мотивира играчите си? Толкова се е вглъбил, че трябва да спечели някоя купа, че даже и вратарите почти не сменя, а ръководенето всеки мач му е на автопилот, без значение от резултата.
Вижда му се краят вече..
[rimg]http://store.picbg.net/pubpic/04/FE/2e0ce920fd7c04fe.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 фев 2019 08:45

Трудно е да налагаш малките, когато си притиснат от "купи на всяка цена". Всеки треньор би заложил първо на опита. Докато в този отбор не се наложи стабилен модел, в който мениджърът да знае, че е в клуба независимо от резултатите, няма да видим младежи в първия отбор.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

JustChelsea
Мнения: 1377
Регистриран на: 04 мар 2018 21:58
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот JustChelsea » 19 фев 2019 12:36

Всъщност никъде няма изказване за купи на всяка цена.
JustChelsea написа:А един пенсионер от къде да изкара бе, циничен миризливец?
Егати смотаният малоумник.

Ами да гледа теб и да прави обратното.
Имал е 45 години за да материализира уменията си във финансов актив.[/quote]

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44168
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 19 фев 2019 13:00

Няма, но всички знаем какви са целите и амбициите на клуба (реалистични или не), както и колко изкарват мениджърите, които не печелят трофеи.

Сити колко години преди Гуардиола назначиха Бегиристайн и колко трансфера, подходящи на стила плешов направиха, преди реално да ги поеме? Ливърпул пък оставиха време на Клоп да изгради отбор по свой вкус, а можеха да го уволнят преди 2 години. При нас няма никаква идея и последователност. Хулихме Еменало, но откакто се махна няма никаква връзка между борда и мениджъра, а трансферната ни политика е пълен потрес. Грановская може да е супер negotiator, но не е футболен човек и не може от нея да зависи кой ще дойде в отбора. Отделно пък проблемите на Роман с английските власти допълнително го дистанцират от клуба и сякаш убиват желанието му Челси да продължи развитието си.

Много сбъркани неща има нагоре по веригата, следствие на които е и самото назначаване на Сари. Не че той не е виновен, но в началото на ерата Абрамович такъв човек нямаше да стъпи на Моста, освен като треньор на гостите. Дори АВБ беше горещо име и вдигна европейски трофей, какъвто и провал да се оказа след това.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 19 фев 2019 13:00

Който и треньор да дойде, ще е все едно. Като ръководството ти купува футболисти и трябва да работиш с наличния материал няма как да се получат нещата. Сари е идиот, който отказва да приеме очеизвадни неща. Единственият свободен топ треньор в момента е Моуриньо, но този клуб вече не е апетитна дестинация нито за топ треньори, нито за топ футболисти (затова е пълен с поне 10 плевела). Иначе Жозето не е малоумен да дойде трети път, за да го разкарат пак. Моето скромно мнение е , че не трябваше още първия път да го уволняват, но кой ли ме пита. Отиваме към бездната на посредствеността и доста "фенове" ще се откажат от отбора. Не виждам защо и как някаква руска ку*ва ще разбира повече от треньори и как аджаба тя ще решава кой идва в отбора и кой не. Алонсо, Азпиликуета, Давид Луиз, Жоржиньо, Баркли, Дринкуотър, вилянчо, педрито трябва да бъдат разкарани. Не разбирам как взимат по 200 хиляди на седмица и играят ганкино и някои от тях продължават да са титуляри и да са изобщо в отбора. Много хаотично и разбъркано мнение, за което се извинявам ( btw предния ми коментар по-темата беше по-добре синтезиран), но в момента се чувствам "numb".


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта