Б.Михайлов

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Б.Михайлов

Мнениеот yasen » 20 яну 2009 09:59

„Като се има предвид, че нямаме огромни шансове за класиране на Мондиал 2010, няма смисъл да рискуваме с чужденец", добави Михайлов.

Направо ме уби с тези изказвания! Първо, как може да се твърди такова нещо при положение, че имаме 3 мача с 3 т, от които 2 гостувания на коварни съперници и домакинство на световния шампион, и без загуба! Шансове има, и то не малки! Друг е въпроса дали ще се осъществят! Второ, президент на БФС да отпише квалификациите след само 3 изиграни мача - ето вече е несериозно и безотговорно отношение!
Досега не съм се изказвал по адрес на Михайлов, но тези негови думи ме предизвикват!

Потребителски аватар
Linkin Park
Мнения: 4
Регистриран на: 17 яну 2009 20:40
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот Linkin Park » 20 яну 2009 10:03

Абе то преди него и капитана ни ги отписа та ................... :oops:

Потребителски аватар
Red Army
Мнения: 356
Регистриран на: 30 авг 2008 22:11
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот Red Army » 20 яну 2009 10:14

После да не се чуди що искат да го махат.Баси изказването от президент на футболен съюз.То стана ясно че ще сложат С.Ст. и пак ще си берем срамовете по Европа.

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот yasen » 20 яну 2009 10:20

Red Army написа:После да не се чуди що искат да го махат.Баси изказването от президент на футболен съюз.То стана ясно че ще сложат С.Ст. и пак ще си берем срамовете по Европа.

Не съм сигурен, че със Ст.Стоилов ще се провали националния! Ти си пристрастен в случая, но не избързвай с изводите си. Мъри е добър треньор, който ще въведе така необходимата дисциплина в отбора! А и няма да се учудя, ако завършим на 2 място и след това играем бартаж!

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот a boy named goo » 20 яну 2009 10:34

Борислав Михайлов не става за президент на футболния ни съюз. Сигурно го пиша за 10-ти път, но това си е самата истина. Четвъртите в света са толкова некадърни ръководители, че дори вече надминават Батето. Колкото до националния отбор, там всички знзаем какво е положението, викат се футболити само и само да им се уреди трансфер в някой отбор в Китай, Кипър или пък от слабаците в Гърция и Турция.Все още ми е чудно защо не се викат футболисти като Емил Гъргоров, който прави страхотни мачове и вече е трансферна цел на Монако или пък Димитър Телкийски който също се представя много силно. Поради тази причина българин като национален треньор е толкова желан за тях вариант, не мислете, че липсата на пари е причината да нямаме чужденец за треньор, защото например една Грузия успя да назначи първо Топмьолер, а след това и Ектор Купер.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

Потребителски аватар
Red Army
Мнения: 356
Регистриран на: 30 авг 2008 22:11
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот Red Army » 20 яну 2009 10:39

Yasen с две ръце ще се моля да направи това което си написал и ама въобще не ми пука от кои отбор е Стоилов стига да си върши работата.Просто съм си изградил мнение за него и не мисля че е чак толкова добър треньор колкото го изкарват.Не че е слаб но за национала трябва човек доказал се и с име.

kalo
Мнения: 1627
Регистриран на: 29 авг 2008 15:49
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот kalo » 20 яну 2009 10:44

Всичко живо пищи:"Не става,не става"!!! Защо един от вас не предложи кой е този който става,или е най-лесно да се критикува,а отсреща нищо-типично по ганювски!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
a boy named goo
Мнения: 1606
Регистриран на: 24 мар 2008 17:12
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот a boy named goo » 20 яну 2009 10:56

kalo написа:Всичко живо пищи:"Не става,не става"!!! Защо един от вас не предложи кой е този който става,или е най-лесно да се критикува,а отсреща нищо-типично по ганювски!!! :twisted: :twisted: :twisted:


За президент на БФС веднага бих предложил Валентин Михов, той е наистина човек който обича спорта и вече се е доказал като председател на ПФЛ. Михов прави и невъзможното да намери спонсори, които да наливат пари в жалкия ни футбол. Треньора на националния ни отбор задължително трябва да е чужденец, по този начин ще се прекъсне практиката да бъдат обслужвани интересите на мениджърите. Освен това смешните ни футболистчета ще имат повече респект от него.
Проблемите на света не могат да бъдат решени от скептици или циници, чиито хоризонти са ограничени от очевидните реалности. Нуждаем се от хора, способни да мечтаят за неща, които никой не е виждал.
Джон Фицджералд Кенеди

STRANGER
Мнения: 44
Регистриран на: 25 дек 2008 17:34
Контакти:

Re: Б.Михайлов

Мнениеот STRANGER » 20 яну 2009 11:09

България в момента е разядена от корупция. Не се ли реши този проблем,нищо читаво не може да се сътвори. Върху прогнили основи,къща не се гради.При това ръководство,вместо да се намали, корупцията още повече се разрастна.
Михайлов похарчи всичките си спестени пари като спортист, за козметична разкрасяваща операция по присаждане на коса. После се пробва с частен бизнес, но и там се провали.Едва след като се докопа до властта в БФС живна и забогатя.За него оцеляването му на този пост е въпрос на живот и смърт. Това е единствената му възможност да си оправи живота, както и този на дъщеря си ,зет си и внука си.
Българският футбол има нужда от БОГАТ и УСПЯЛ в живота човек,доказал се в друга сфера като ръководител, КОЙТО ДА ЗАЛОЖИ ИМЕТО СИ и честта си за да го измъкне от калта .
А не тези измекяри, дето за нищо друго не стават , и си оправят живота като определят кой да изпадне от групата, кой да влезе ,кой да играе в евротурнирите,и какви медали да вземе, срещу тлъсти комисионни.

ZYKLON
Мнения: 708
Регистриран на: 28 окт 2008 17:22
Местоположение: София

Re: Б.Михайлов

Мнениеот ZYKLON » 20 яну 2009 11:16

Б.Михайлов е най-добрия президент на БФС.майната му на националния отбор.Все ми е едно,кой ще е треньор на националния.Докато Михайлов се гаври с отбора от предградията на СОФИЯ а именно панчарево,си остава идеалния президент на БФС.Дано тази година ги испрати в 10-та глуха.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта