Проблема не е само в Първенството ни !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Проблема не е само в Първенството ни !

Мнениеот Blue_Lion » 16 окт 2008 14:45

Каквото е първенството ни, такъв е националният ни отбор. Това са най-честите извинения, които оформят защитния чадър, под който се крият някои от националите след поредния слаб мач, или такова е обяснението на някои футболни капацитети.

Един поглед назад към отминалите вече 3 световни квалификации показва, че Пламен Марков залага в стартовата единайсеторка на четирима играчи от родното ни първенство, като изключение е само мача с Черна гора, когато бяха 5, но с уговорката, че Мартин Петров бе контузен.

Какво показва една проста равносметка!? Точно някои от „местните" играчи се оказаха решаващи фигури в отделните мачове.

Квалификацията с Черна гора...кой спаси България от резил срещу дебютанта? ...Благо Георгиев. Къде играе той? В Славия.

Квалификацията с Италия...Кои изпъкна? ...Живко Миланов, а резервата Иван Иванов като за първи официален мач и то срещу „адзурите" показа завидно самочувствие и добри намеси. Къде играят двамата? В Левски и ЦСКА!

Квалификацията с Грузия... Кой бе единственият добър играч от нашите на терена? Георги Петков. Къде играе той? В Левски.

Е, да родното ни първенство въобще не е цвете за мирисане, но дали то е магарешкият трън в националния отбор?!


Крайно време е някои хора (Перуката и компания) да се сетят откъде идват проблемите на Българския футбол,не само нашето първенство е проблема ! :evil: Липсата на треньор и т.нар. "липса на средства" за по-класен такъв от кой зависи,Боби ? :evil:
Изображение

Потребителски аватар
Red Army
Мнения: 356
Регистриран на: 30 авг 2008 22:11
Контакти:

Re: Проблема не е само в Първенството ни !

Мнениеот Red Army » 16 окт 2008 15:00

Рибата се вмирисва от към главата.Първо се сменя БФС ИЗЦЯЛО , взема се класен треньор , трябва и да се оправят базите и резултати ще са налице.И стига Михаилов да ми разправя наляво и надясно че играл на 3 световни а да каже какво е направил като управник.

Потребителски аватар
Canaries front
Мнения: 1125
Регистриран на: 20 сеп 2008 18:58
Контакти:

Re: Проблема не е само в Първенството ни !

Мнениеот Canaries front » 16 окт 2008 15:05

Пич то и Капело да ни води с тея кукли по терена няма какво да направи.Те горкичките не могат да си е спрат ,не могат да си е подадат,много ми е чудно как ги взимат в тея големи отбори.Тук може би е мястото да си зададем един въпрос дали не искат да играят или просто толкова си могат.Вчера гледахме една пародия на футбол,гледах и се чудих да плача или да се смея на комичните отигравания на така наречените ни звезди.Те не осъзнават какво носят на гърдите си,че първенството ни е слабо слабо е,че БФС са смешни,смешни са ,а защо тези звези не показаха малко поне характер и от това което могат снощи ? Според мен просто нямат желание да играят защото в клубовете си пребират милиони а тук получават някви смешни хилядарки за тях. Не може в първия мач срещу Черна Гора Стилянка Петрова да вкара,а снощи при идентична ситуация да подксача като местната фолк фурия в рзгара на купона. ВРЕМЕ Е ДА ВИКНАТ ИГРАЧИ КОИТО НЕ СА ВИКАНИ ДО СЕГА ,СИГУРЕН СЪМ ЧЕ НЯМА ДА ИГРАЯТ ПО-ЗЛЕ ОТ ТЕЯ ПРИМАДОНИ СНОЩИ,НАГЛЕДАХМЕ ИМ СЕ НА ЦИРКА ДОСТАТЪЧНО!!!
100 години-Красота,Вяра,Борба !!!


Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Проблема не е само в Първенството ни !

Мнениеот Ticha » 16 окт 2008 15:10

Абе кво ни е виновно първенството?! Момчетата от нашия шампионат са най-добрите в тия мачове (Гошо Петков и Иван Иванов с/у Грузия; Благо Георгиев и Живко Миланове с/у Италия). Личи че играят с желание да се докажат и да пробият в чужд отбор. А останалите просто знаят че нямат алтернатива на техните постове и си правят каквото искат. Евала на Мъри Стоилов, който беше изгонил Бербатов на една тренировка. Тези звезди направо се гаврят с нас! Ами като не играят не ги пускайте бе! Какво робуваме само на имена?! Срещу Италия Бербатов ако е вярно че е избягал само 2км направо е срамно. Какво като е Бербатов, като не му се играе може да бъде заменен. Ама на тренера му треперят гащичките да смени някой от тарторите. Ще ме попитате с кого да го замени? Та ние имаме 2-ма централни нападатели от всички повикани в отбора! Играем 4-5-1 срещу Грузия и 5-5-0 с/у Италия!!!!!!! Ставаме за смях пред целия свят!!!!

gencho
Мнения: 123
Регистриран на: 06 авг 2008 09:27
Контакти:

Re: Проблема не е само в Първенството ни !

Мнениеот gencho » 16 окт 2008 15:12

Донякъде е така но бихте ли ми казали кои са играчите които играха най-добре. По мое мнение: Петков, Тунчев, Иванов / русия защитник не съм сигурен за името / Пелето. Проблема не е в първенството а в нагласата за игра на "легионерите".


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта