Димитър Иванков не трябва да играе

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот yasen » 15 окт 2008 15:50

На мача с Италия, като бях на стадиона не знам колко пъти получих нервни кризи заради Иванков, а интересното е, че почти всички около мен бяха също толкова напрегнати при изявите на Иванков. Аз, като левскар, безкрайно много го уважавам, но според мен няма място сред титулярните 11. Още повече, че разполагаме с вратар като Георги Петков, който според мен би играл в някое водещо първенство в света, ако не беше българин. Сигурен съм, че сега ще започнат злобните коментари, затова нека само сериозни мнения да се пишат. Омръзна ми от злобни пуберски коментарчета.

del piero
Мнения: 132
Регистриран на: 12 сеп 2008 02:56
Контакти:

Re: Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот del piero » 15 окт 2008 16:02

MItko Ivankov e nomer 1 i trqbva da bade titulqr.Gosho Petkov sasto e mnogo dobar,no Ivankov e po-opiten i malko po klasen.

Потребителски аватар
redguy
Мнения: 104
Регистриран на: 10 сеп 2008 12:46
Контакти:

Re: Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот redguy » 15 окт 2008 16:02

Петков е два пъти по добър и е единствен за този пост за българите.ПОБЕДА ДОВЕ$ЕРА САМО БЪЛГАРИТЕ ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!
КОИТО НЕ Е С НАС Е ПРОТИВ НАС-ЛУДИТЕ ОТ СОФИЯ<FRONT CS48>

Punicher
Мнения: 2
Регистриран на: 15 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот Punicher » 15 окт 2008 16:16

aweeeee....spokoino bre xora.....nie imame nai-dobrite vratari v momenta na balkanite.ne se pritesnqvaite.i dvamata sa kotki ot golqma klasa!!!samo LEVSKI I BULGARIA :D

Punicher
Мнения: 2
Регистриран на: 15 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот Punicher » 15 окт 2008 16:18

spored moito skromno mnenie,trqbva da se dade malko shans i na mitko rangelov.ako moje da vlezne poslednite 20 min,ako ma4a varvi da zameni "zvezdata" belbatov.....

Потребителски аватар
djany76
Мнения: 109
Регистриран на: 15 окт 2008 16:18
Контакти:

Re: Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот djany76 » 15 окт 2008 16:22

А аз мисля че Иванков в момента е най-добра форма и е много по добре той да е на вратата. В последно време в Турция е показва много стабилна игра. Имам малко притеснения относно Гошо Петков, и той е много добър но е малко нервен а в сериозни мачове това ще му изиграе лоша шега.

АЙДЕ БЪЛГАРИ - ЮНАЦИ :D
BOTEV FOREVER

Потребителски аватар
aa2121
Мнения: 219
Регистриран на: 02 авг 2008 19:08
Контакти:

Re: Димитър Иванков не трябва да играе

Мнениеот aa2121 » 15 окт 2008 17:45

И двамата са много класни и качествени вратари,но аз предпочитам да видя Георги Петков на вратата.Нямам нищо против Иванков,но Гошо Петков ми вдихва повече доверие и спокойствие,а и е в добра моментна форма.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта