WCQ: Северна Ирландия - България - 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

botevplovdiveoe
Мнения: 826
Регистриран на: 24 окт 2009 22:53
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот botevplovdiveoe » 01 апр 2021 01:18

kubik написа:
botevplovdiveoe написа:
kubik написа:
Sole написа:Нашите са по техничния и класен отбор,но Ясен налучка само с вратаря и близнаците,а всичко останало в състава тотално обърка. Страхлив Ясен излезе за 0:0,което да му гарантира заплатките до края на квалификациите! В този мач липсваха бързите и техничните Делев и Илиан. Вместо това дървото Занев на забавен каданс се чудеше как да се отърве от топката на лявото крило и провали последните ни 3 атаки.Както и в мача с Италия Занев беше най голямата дупка в състава! Костадинов още в мача с Италия се видя,че не е във форма.Гълъбинов също незабележим - не значи,че като играе в Италия трябва автоматично да е в национала.Чочев и Йомов както винаги посредствени, Карагерен също не се включи добре.

Да напишеш, че Карагерен не се е вклчил добре, другото няма да го чета което си написал
Единственото положение за гол за малкото време на терена бе след негово центриране. В неговата зона ги мачкаше ирландците и след влизането, ирландските атаки предимно се преместиха от дясно. Не се бил включил добре :o

На този отбор му трябва самочувствие!!! Една победа да ги вдигне малко!!!Това са играчите за момента!!!


Хахахахаххахахахаха.Единственото което направи небългарина Карагерен беше да центрира един път по смехотворен начин в краката на техен защитник.Да не говорим как дърварите го гавриха и разминаваха като конус.Топ 3 на най-неадекватните футболисти играли за нацинала в историята.Свали малко лаутарските очила,тук коментираме националния отбор.

Гавра е да се пуска небълагрина Насри Алиев с българско име наско илиев.
ЗаЩо?
Може да си пуснеш последния мач с Шоколадите. 3 пъти топката стигна до него и три пъти не можа да е спре и трите пъти все едно се удари в дърво и три атаки се провалиха заради дървото. Три пъти е барна, три смешни докосвания.
Днес три центрирания , нито едно не спечели и накрая комично отиграване с глава.

Ясен се излага, да взима тотално дърво като насрито.
Биската ако е неадекватен, Насрито оставам на теб да определиш какъв е ;)


Хахаха , браво пичага,гениален си.Направо изби рибата и ме затапи.Мощно към световното с Момчилката и Бирсент ага.Бих те попитал и защо това уникално дърво Наско Илиев има повече голове от футболиста на годината и то при положение,че игра в по-слабия от двата отбора в момента,но да не разводняваме темата за нациналния отбор.
КАУЗА КОЛЕЖА!

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот kubik » 01 апр 2021 01:36

botevplovdiveoe написа:
kubik написа:
botevplovdiveoe написа:
kubik написа:
Sole написа:Нашите са по техничния и класен отбор,но Ясен налучка само с вратаря и близнаците,а всичко останало в състава тотално обърка. Страхлив Ясен излезе за 0:0,което да му гарантира заплатките до края на квалификациите! В този мач липсваха бързите и техничните Делев и Илиан. Вместо това дървото Занев на забавен каданс се чудеше как да се отърве от топката на лявото крило и провали последните ни 3 атаки.Както и в мача с Италия Занев беше най голямата дупка в състава! Костадинов още в мача с Италия се видя,че не е във форма.Гълъбинов също незабележим - не значи,че като играе в Италия трябва автоматично да е в национала.Чочев и Йомов както винаги посредствени, Карагерен също не се включи добре.

Да напишеш, че Карагерен не се е вклчил добре, другото няма да го чета което си написал
Единственото положение за гол за малкото време на терена бе след негово центриране. В неговата зона ги мачкаше ирландците и след влизането, ирландските атаки предимно се преместиха от дясно. Не се бил включил добре :o

На този отбор му трябва самочувствие!!! Една победа да ги вдигне малко!!!Това са играчите за момента!!!


Хахахахаххахахахаха.Единственото което направи небългарина Карагерен беше да центрира един път по смехотворен начин в краката на техен защитник.Да не говорим как дърварите го гавриха и разминаваха като конус.Топ 3 на най-неадекватните футболисти играли за нацинала в историята.Свали малко лаутарските очила,тук коментираме националния отбор.

Гавра е да се пуска небълагрина Насри Алиев с българско име наско илиев.
ЗаЩо?
Може да си пуснеш последния мач с Шоколадите. 3 пъти топката стигна до него и три пъти не можа да е спре и трите пъти все едно се удари в дърво и три атаки се провалиха заради дървото. Три пъти е барна, три смешни докосвания.
Днес три центрирания , нито едно не спечели и накрая комично отиграване с глава.

Ясен се излага, да взима тотално дърво като насрито.
Биската ако е неадекватен, Насрито оставам на теб да определиш какъв е ;)


Хахаха , браво пичага,гениален си.Направо изби рибата и ме затапи.Мощно към световното с Момчилката и Бирсент ага.Бих те попитал и защо това уникално дърво Наско Илиев има повече голове от футболиста на годината и то при положение,че игра в по-слабия от двата отбора в момента,но да не разводняваме темата за нациналния отбор.

Ствън Петков беше същия, нали? Какво стана от него?
Точно, че никой не ви смята за живи и наскови илиев се възползва, при стивънчо петков същата работа
Има добро пласиране и късмета го покрива, като Стивън Петков, нищо особенно.
Ако го ''лапнат'' Цскато или Левски ще си говорим, или ще им се смеем на глупостта, която ще извършат :lol:

В националният ти напусах факти, за вашия герой ;) Кръгла 0
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
tiamat
Мнения: 4465
Регистриран на: 13 сеп 2009 01:06
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот tiamat » 01 апр 2021 02:26

В интерес на истината, Карагерен ми хареса, особено миналия мач. При всички положения по-добре от Йомов като уинг-бек. Момчилов изненадващо също не зле. А Атанас Илиев не съм го гледал много, но прави впечатление на супер-дърво :)
Антов също ми направи много добро впечатление последните два мача.
Последна промяна от tiamat на 01 апр 2021 09:42, променено общо 1 път.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот Warped » 01 апр 2021 08:25

С ментета като Йомов, Петко и Момчилчо, пак е добре :lol:
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот Martinez1948 » 01 апр 2021 08:46

За щастие вчера не гледах мача, но сега погледнах разширеният репортаж.
Ейре са много зле.... тотални дърводелци, въпросът е че тази пасмина наречена неправомерно "национален отбор на България" , а всъщност отбора на Бфс-разград е доста ама доста по-зле и от Ирландските дърводелци.
Отбор чийто топ играчи отиват в мега грандове като Каляри и се оказва, че несмогват само на тренировъчното темпо, изморяват се и се контузват !!!!

Както Гмо на ГГ не е моят ЦСКА , няма как и свинщината на Гроб-Домус Ага-Бфс да е моят национален.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот W84me » 01 апр 2021 10:09

Някой знае ли по каква футболна линия Йомата е национал? Аз съм по-добър от него.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Jürgen
Мнения: 3744
Регистриран на: 12 яну 2013 18:21
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот Jürgen » 01 апр 2021 10:18

W84me написа:Някой знае ли по каква футболна линия Йомата е национал? Аз съм по-добър от него.

е де, да беше по-слаб можеше да те викнат теб! :lol:

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот favaca8888 » 01 апр 2021 10:34

Бъдете реалисти ;)
Съвсем в реда на нещата бе да паднем от жабарите и часовниците.
Точката навън срещу С.Ирландия я приемам като изненада. ;)
Българи юнаци ! :mrgreen:
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10850
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот ivan56 » 01 апр 2021 11:22

W84me написа:Някой знае ли по каква футболна линия Йомата е национал? Аз съм по-добър от него.


Тв права- Домуса.
Национален отбор- ГГ
Младежи- Костадинов
Наредени мачове- Венци, кръга ЦС.+ още един двама.
И всички са доволни.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: WCQ: Северна Ирландия - България / 31.03.2021 / 21:45

Мнениеот ImmortaL_1000 » 01 апр 2021 15:02

Бахти пародията ......
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта