Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот Warped » 12 окт 2019 17:27

Демек ти си комунист, фен на Ву танг- клан и расист, мрази черните, но слуша и харесва тяхната музика :lol:
Мисля, че и Бербатов е подобен
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19938
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!?

Мнениеот Drunken_Master » 12 окт 2019 17:48

Warped написа:Демек ти си комунист, фен на Ву танг- клан и расист, мрази черните, но слуша и харесва тяхната музика :lol:
Мисля, че и Бербатов е подобен

Не съм комунист, няма и как да бъда...Никога не съм живял по време на социалистическият режим. Роден съм през 1991-ва... Това, обаче не ми пречи по никакъв начин да имам някаква гледна точка, базирана на видяното сега и коментарите на хора, които са живяли по това време. Най-малкото се интересувам от история...Преди няколко седмици един скаран с историята тип от тук твърдеше, че България била "икономическият тигър" по времето на Борис, а комунистите, които дошли през 1944-та спрели развитието на страната. По-голяма глупост от тази не бях чел, но един Стефан Софиянски например (между другото също левскар), не спираше да върти тази мантра...
Относно омразата. Единствените, които мразя са циганите и турците. Мангасарите ги мразя, защото няма как да харесвам нечистоплътни примати, които влизат в къщата на дядо ми, която е построил с честен труд и я оставят дори без входна врата... 90% от тях са крадливи, нехигиенични, живеят като скотове и т.н.
Турците ги мразя от историческа гледна точка...
Относно "черните"... Не ги мразя, но имам доста познати, които живеят в щатите и един който живее в Гренобъл. Мнението им за тъмнокожите е, че са "тамошните цигани". Бях го споделил един-два пъти в баскетболната секция и може би, поради тази причина си останал с подобно мнение.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Бербатов да изпълни обещанието си за футбола Ни!!!

Мнениеот THE G.A.M.E » 13 окт 2019 14:23

Drunken_Master написа:Това ли ни е проблемът в момента ? Кой е комунист и кой антикомунист ?
Проблемът е, как да разкараме хора, които благодарение на това, че при "разпада" на социализма имаха толкова власт, че и сега са на власт.
Тоест, в тях е и хлябът, и ножът.

Пък как се наричат... "Комунисти", социалисти, "демократи" или капиталисти, наистина е бял кахър.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта