България - Словения - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8894
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот bilyaletdinov » 20 ное 2018 09:03

Какво очаквата от тия играчи. Кой отиде да играе в голям отбор и се утвърди и направи кариера?
Неделев ни го върнаха от Майнц.
Славчев не игра и мач за Спортинг.
Миланов по-често беше пейка в Москва докато не му биха шута.
Вутов го разкараха от Удинезе без мач за тях.
Делев дори не знам къде играе.
Бодура му било трудно в Англия щото нямало чалготеки, а той ти е един от най-добрите играчи.
Докато продължаваме да произвеждаме посредственост нищо няма да се промени.
Утре ще продадат и Космонавта и ще го учат как се играе в защита и няма да излезе от фитнеса 5-6 месеца.
Много е прав колегата за ловешката академия , че произвежда един посредствен продукт. Ае факт, че тя беше най-добрата в България.
Чакаме да видим на Кирето продукта. Може и да излезе нещо.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23088
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот W84me » 20 ное 2018 10:03

Защо Георги Миланов не играе за национала? Същевременно упорито се налага Георги Костадинов, който е с уменията на човек с ТЕЛК.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот red__army » 20 ное 2018 10:16

bilyaletdinov написа:Какво очаквата от тия играчи. Кой отиде да играе в голям отбор и се утвърди и направи кариера?
Неделев ни го върнаха от Майнц.
Славчев не игра и мач за Спортинг.
Миланов по-често беше пейка в Москва докато не му биха шута.
Вутов го разкараха от Удинезе без мач за тях.
Делев дори не знам къде играе.
Бодура му било трудно в Англия щото нямало чалготеки, а той ти е един от най-добрите играчи.
Докато продължаваме да произвеждаме посредственост нищо няма да се промени.
Утре ще продадат и Космонавта и ще го учат как се играе в защита и няма да излезе от фитнеса 5-6 месеца.
Много е прав колегата за ловешката академия , че произвежда един посредствен продукт. Ае факт, че тя беше най-добрата в България.
Чакаме да видим на Кирето продукта. Може и да излезе нещо.
Абе верно,че нашите не са Меси,Кимих и Вайналдум...примерно.Но като гледах че Словенците играят по Италия и Европа,а наще не,повечето даже в България,но разлика в играта м/у нашите и техните национали нямаше,зависи дали си отимист(може да ти се стори че мача беше "средна хубост"),ако си песимист(мача беше зле).Като изключим първите 5-6 отбора в Европа които са със силен мултикултерен елемент(без Испания)които рязко се отличават от другите.Останалите играчи и футболисти са на средно ниво.Но...треньорската подготовка и компетеност на тези отбори е класа.Не назначават некомпетентни и удобни треньори като при Бобито.Тва е разликата.Кажи ми кой отбор в първенството с претенци(Разград,Левски,Берое) ще пожелае да назначи Хубсито....ако напусне националния,има ли такъв отбор!!!

zollera
Мнения: 25
Регистриран на: 09 юни 2017 15:44
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот zollera » 20 ное 2018 10:23

bilyaletdinov написа:Чакаме да видим на Кирето продукта. Може и да излезе нещо.


Излиза продукт,но всяка сутрин заминава в канализацията!

favaca8888
Мнения: 4126
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот favaca8888 » 20 ное 2018 10:24

Според мен имаме потенциал да покажат по-добра игра момчетата.Реално се класирахме 2-ри ,като очакванията бяха същите и нещата се припокриват.
Мисля си,че е най-добре да се паднем в тежка група за квалификациите.Нещо от сорта на Франция,Холандия или Италия,със една Румъния и Казахстан,примерно.Не ги знам как са точно по ранглиста,но тактиката на Хубчев сработва,когато противникът ни атакува.
Най-големия проблем на България остава НАПАДЕНИЕТО!.
Ние просто нямаме такова...
П.С.
Ивелин Попов -Вън!
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот kiril.a.d » 20 ное 2018 10:38

Е, това беше. Този път не видях грешки от към страна на Петьо, с реденето на състава - това имаме, с това играем! Т.е. както си знаем "толкова си можем"...
И сега ни остава, още една позната фраза - "те губи кураж, за следващия тираж!" :lol:

...обаче ми се въртят едни мисли и недоволство от нашия Десподов - имал разтежение...окачествено като лека контузия...ми играй на инжекции бе момче! - няма да си първия, няма да си и последния! В името на БЪЛГАРИЯ!!! За какво друго може да се жертва човек?...за мача с Дунав ли се пази??? Че и в ЦСКА има кой да го замести - не е несменяем!
Е, толкова...до следващия тираж ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот kiril.a.d » 20 ное 2018 10:44

favaca8888 написа:Според мен имаме потенциал да покажат по-добра игра момчетата.Реално се класирахме 2-ри ,като очакванията бяха същите и нещата се припокриват.
Мисля си,че е най-добре да се паднем в тежка група за квалификациите.Нещо от сорта на Франция,Холандия или Италия,със една Румъния и Казахстан,примерно.Не ги знам как са точно по ранглиста,но тактиката на Хубчев сработва,когато противникът ни атакува.
Най-големия проблем на България остава НАПАДЕНИЕТО!.
Ние просто нямаме такова...
П.С.
Ивелин Попов -Вън!

Подкрепям! - и за силната група (в единствения мач, в който не допуснахме гол, беше срещу оказалия се най-силен, Норвегия!) уви не е само нападението, след като защитата допуска голове от по-слаби отбори...
И също се чудя, какво прави Ивелин Попов в националния?...Какво играе, след като нито може да увлече защитници, нито да задържи топката, нито да даде асистенция...Интересно, какво играе в клубния си отбор и играели там изобщо?
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот red__army » 20 ное 2018 10:58

kiril.a.d написа:
favaca8888 написа:Според мен имаме потенциал да покажат по-добра игра момчетата.Реално се класирахме 2-ри ,като очакванията бяха същите и нещата се припокриват.
Мисля си,че е най-добре да се паднем в тежка група за квалификациите.Нещо от сорта на Франция,Холандия или Италия,със една Румъния и Казахстан,примерно.Не ги знам как са точно по ранглиста,но тактиката на Хубчев сработва,когато противникът ни атакува.
Най-големия проблем на България остава НАПАДЕНИЕТО!.
Ние просто нямаме такова...
П.С.
Ивелин Попов -Вън!

Подкрепям! - и за силната група (в единствения мач, в който не допуснахме гол, беше срещу оказалия се най-силен, Норвегия!) уви не е само нападението, след като защитата допуска голове от по-слаби отбори...
И също се чудя, какво прави Ивелин Попов в националния?...Какво играе, след като нито може да увлече защитници, нито да задържи топката, нито да даде асистенция...Интересно, какво играе в клубния си отбор и играели там изобщо?
Понеже и двамата си говорите на алангро.От как му смениха "макаронаджията" като тренер,Ивелин Попов играе редовно титуляр и добре в Русия.Бях прав че всички ще започнат да обвиняват Попов...за несполуките на отбора,преди бяха Бербатов,Мартин Петров.При 1:0,и нужда да се вкарва голове,Хубсито извади нападател и пусна....защитник.Нищо не вдявате от футбол,даже и като запалянковци.Абе като тея от "Дарик Радио",и още няколко придворни журналистчета сте!!!А всъщност докато Мокета,си назначава или удобни и или некадърни тренери,като този,ще си търсиш "виновник"...и ще ставаш "математик" и си смяташ комбинации...как да се класираме по "невъзможен" начин.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13793
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Pichichi » 20 ное 2018 11:02

Никакъв потенциал нямаме, една супер късметлийска победа в Словения и то срещу някви техни младоци
накара журналисти и някои фенове да почнат да летят в облаците все едно сме победили отбор от 1/2-ра урна.
Реално Словения ако се паднат с нас в една група за квалификациите което май става възможно щом ние се качваме
в 3-та урна като нищо си ни взимат м/у 4 и 6 т. Никакъв футбол не играем защото просто нямаме футболисти
но ако не е Хубчев и толкова няма да имаме защото макар и късметлийските ни победи с/у Норвегия и
Словения са по-скоро заради неговите дефанзивни постройки, ако сложат някой треньор тип Мъри дето да
иска от играчите да играят друг футбол ще ни разчекнат с тия мърди които имаме в халфовата линия и защита!
Не че имаме и нападатели!
И да Ив. Попов с всичките му недостатъци е най-добрият играч в отбора!
Последна промяна от Pichichi на 20 ное 2018 11:04, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
wilge
Мнения: 3154
Регистриран на: 26 май 2010 10:43
Контакти:

Re: България - Словения - 19.11 | 21:45

Мнениеот wilge » 20 ное 2018 11:03

red__army написа:
veni__85 написа:
CSKA 78 написа:Аве, този мач вече сме го гледали! Ще е интересно дали Хубчев ще остави на пейката поне веднъж Костадинов и Попов?! Те и двамата играят все по-слабо, при всеки следващ мач! В крайна сметка с тези гореспоменатите двама и със селекционер Хубчев- толкова! И не разбрах каква беше тази смешна смяна с включването на Занев, при условие че търсим да вкараме повече голове?!

Както никой не разбра защо влезе защитник( Занев), така и никой не разбра защо играхме в Осло с 7 защитника.

Пич,и Хубсито не знаеше,защо влезе защитник,а трябват голове,и защо бяха 7 защитника в Осло.Такива груби тактически грешки,поредица от мачове,се позволяват в Кариана(Ерден).Тва е от незнание/неможене,а в националния отбор,не само играчите,трябва да най-подготвените.Важи и за треньора-Хубчев.Добре е да свалим розовите очила,които се опитват да ни "сложат" коментаторите на БНТ,"Дарик Радио" и др такива "услужливи" журналисти,преди и след мача,относно Треньора.Хубчев да си намери отбор в Казакстан,в БИроете,повече няма да го вземат.Сигурно и в Левски не го искате...И в националния отбор,освен Херо ...за тренер(уважавам го,нищо че е левскар),не виждам друга алтернатива,която е свикнал с такава футболна мафия и може да подреди правилно футболистите технически и тактически."Чичо Гошо",е прекалено възпитан,за такава "хищна" среда.Бая неадекватен Хубчев,след мача."Колектива,себераздаване,воля.Ще говорим в съблекалнята"....дрън,дрън,алабалистики.Журналистиката беше бая добронамерена.Неадекватен и неподготвен треньор.Надценили сме Словенците,тези бяха още по-слаби от колкото мислих,нищо че имат играчи в Италия.Никва разлика с наще,дето не играят в Италия.За тва ги бихме там,бяха подмладени
...и заради късмет.Костов има потенциал за националния(че сега е в Левски,се сърдим на Стойчо),някой да обясни защо Костадинов е титуляр...,и защо Миланов не е в отбора.


След мачовете от Лигата на Нациите е редно един трезвомислещ ръководител от БФС да излезе пред обществото и да има смелостта да каже истината. А тя е ЦАРЯТ Е ГОЛ! Тези момчета дадоха всичко от себе си за достойно представяне. Не искайте повече от тях, те толкова могат. Или както пишеше в един американски бар: "Не стреляйте по пианиста, той толкова може!" Тактически са по- малограмотни от норвежци, словенци и кипърци. Технически са под нивото на останалите отбори в групата. Физически също не можехме "да делим мегдан" с противниците. В кое бяхме по- добри от противника- технически, тактичски или физически? Само колектив, желание и късмет не стигат. Не съм сигурен дали Мъри, Херо, Стойчо или някой друг щяха да постигнат повече. Защото се сетих как Ивелин Попов и компания спретнаха пуч на Любо. Този човек още намира място в отбора и въпреки че само пречи е капитан. Сигурно за да не се чудим защо и Костадинов разхожда националната фланелка. Типично за Хубчев- когато търсиш втори гол пускаш защитник. Или че срещу Кипър ще гониш победа без централен нападател. Поредицата от грешки е плод на незнание и неподготвеност. Хубчев все още не е усетил разликата между Берое и Националния отбор. Сигурно в Салернитана или Торемаджоре би постигнал някакъв успех. Всички услужливи журналя сега ще ни обясняват колко добре сме се представили, какъв колектив е изградил треньора, как чакаме да се изиграят всички мачове и да се надяваме да попаднем сред най- добрите втори и т.н. Истината е, че футболът ни не се отличава от останалите неща в държавата ни. С две думи- повсеместен упадък.
Когато децата започнат да ритат топка навсякъде където може да се играе футбол може и да се пръкне някой футболист от световна класа. В ДЮШ на клубовете основно тренират деца заведени там за задоволяване на неосъществените амбиции на родителите им. Но футболът не е в кръвта им. Почти всички школи искат такси, а малцина могат да си го позволят. Талантът не пита дали си беден или богат. Практиката в световен мащаб го доказва. Но ние винаги сме били назад и в страни.
Та... Не стреляйте по пианиста, той толкова може!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта