България - Словения - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 21 ное 2018 07:25

Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 455
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Аврамов » 21 ное 2018 10:00

Каквото и да говорим, напук на всички критици, черногледи и нихилисти, българският национален отбор показва сериозен прогрес във всяко едно отношение. Под ръководството на Петър Хубчев постигнахме много добри резултати и победи над отбори като Холандия, Швеция и Норвегия, които не бяхме побеждавали десетки години. Националният отбор прогресира сериозно в ранглистата на ФИФА и ще бъде поставен в трета урна при жребия за европейското, благодарение на това, че стана най-добрия втори отбор в турнира "Лига на нациите". Имайки предвид качеството на футболистите, с които разполагаме и нивото на отборите, в които играят, националният селекционер съумя да извлече максималното и да изгради боеспособен отбор за кратко време. За да вдигнем нивото още повече, ще трябва поне трима-четирима от националите ни да заиграят в отбори от топ 5 на Европа и да бъдат титуляри в тях. В момента сме отбор от средно или може би малко над средното европейско ниво.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 21 ное 2018 10:52

Sisi 1914 написа:Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)

Кога това? :o
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот kiril.a.d » 21 ное 2018 11:45

red__army написа:
kiril.a.d написа:
red__army написа:
kiril.a.d написа:
favaca8888 написа:Според мен имаме потенциал да покажат по-добра игра момчетата.Реално се класирахме 2-ри ,като очакванията бяха същите и нещата се припокриват.
Мисля си,че е най-добре да се паднем в тежка група за квалификациите.Нещо от сорта на Франция,Холандия или Италия,със една Румъния и Казахстан,примерно.Не ги знам как са точно по ранглиста,но тактиката на Хубчев сработва,когато противникът ни атакува.
Най-големия проблем на България остава НАПАДЕНИЕТО!.
Ние просто нямаме такова...
П.С.
Ивелин Попов -Вън!

Подкрепям! - и за силната група (в единствения мач, в който не допуснахме гол, беше срещу оказалия се най-силен, Норвегия!) уви не е само нападението, след като защитата допуска голове от по-слаби отбори...
И също се чудя, какво прави Ивелин Попов в националния?...Какво играе, след като нито може да увлече защитници, нито да задържи топката, нито да даде асистенция...Интересно, какво играе в клубния си отбор и играели там изобщо?
Понеже и двамата си говорите на алангро.От как му смениха "макаронаджията" като тренер,Ивелин Попов играе редовно титуляр и добре в Русия.Бях прав че всички ще започнат да обвиняват Попов...за несполуките на отбора,преди бяха Бербатов,Мартин Петров.При 1:0,и нужда да се вкарва голове,Хубсито извади нападател и пусна....защитник.Нищо не вдявате от футбол,даже и като запалянковци.Абе като тея от "Дарик Радио",и още няколко придворни журналистчета сте!!!А всъщност докато Мокета,си назначава или удобни и или некадърни тренери,като този,ще си търсиш "виновник"...и ще ставаш "математик" и си смяташ комбинации...как да се класираме по "невъзможен" начин.

Съжалявам, но коментарът ти не е...вдяващ ;)
Не знам как играе Ивелин в Русия и не помня точно в кой отбор играе, но май не е във водещите, а?...И какво, искаш да кажеш че е на нивото на Бербатов и няма кой да му подава за гол? - че нали точно защитник му подаде...
Хубси извади нападател и пусна защитник? - ми на Делев му свършиха силите...Да не говорим, че и в двата мача, не можа да е като срещу Холандия...
А в същото време, Куман поставя централния си защитник за централен нападател и Германия плаче! - вдяваш ли?...
А колкото до Хубчев, аз бих го взел за треньор на ЦСКА, на мястото на Нестор Йевтич, който иска да е Ел Маестро, ама то, само с искане не става!
Само да видиш Хубчев как ще се разгърне, с наличните футболисти в ЦСКА....
И не забравяй че на терена играят футболистите, а не треньора!!! - Хубчев се е доказал като футболист ;)...

Тези футболисти, Чичовото,ги нареждаше и играеха грамотно и нападателно,с качествта които имаха,с далеч по-силни съперници и по-тежка група.Ивелин Попов играе в Спартак Москва...не в Налчик,Анжи и т.н.Тва само м/у другото.Не съм му адвокат,но не връзкар като...Костадинов в нац. отбор.Но не разбираш кво говоря...Именно,не че Попов е с класата на Бербатов,но в момента по-подготвен и завършен футболист от него няма.Дано Деспотов излезе и продължи да се развива.Но...най-класните в нац.отбор....винаги отнасят критиките,заради целия отбор,и най-вече заради...заради некой неподготвен като Хубчев.А качествата на Хубчев...и ЦСКА,направо не е сериозно...даже да се коментира.Отделен въпрос е,дали Йевтич...заслужава да е в ЦСКА!!!

Бе Чичовото ги нареждаше, ама накрая те го ..."наредиха"...знам ли защо?...Бе Любо не е бил Холандия и Швеция, нали? ;)
Ивелин, още ли е в Спартак? - аз имам някакъв спомен че го лашнаха на Рубин или Краснодар...Е, ако не са - ще го! :lol:
Извинявай, не помня и възрастта на Ивелин, но започва да прилича на "дядо" във футбола - нещо като да е преситен...
За "завършени" футболисти, по-завършен от Бодуров нямаме, но ако говорим за нападатели...винаги бих сложил Спасе, пред Ивелин!
За Костадинов, не ми се говори...Имахме и един друга като него - Мишката Александров ли беше? - от Лудогорец, ама зет там...на някой си...
Десподов, слава Богу и у нас се развива!!! - не си ли забелязал че на такива млади момчета, у нас, им е вредно да излизат навън, да кажем...преди да са навършили 26 години? Знам че на Запад обичат да дърпат млади таланти, но и те самите, сигурно не могат да разберат, как така развалят българските млади таланти...
Хубчев има по-офанзивна тактика от Йевтич!!!!!!! Проблемът му в Берое беше, че там ТРЯБВАШЕ да бъде солташак на ръководството, БФС и Домусчиев!!! За това и до днес, Берое не може да стане гранд!!! - както и Ботев Пд...За съжаление, за българския футбол!
Но с Гришата, зад гърба си?...Може и по-"жесток" от Стойчо Младенов да бъде, защото, изобщо не си поплюва в разбора и интервютата!!! - дори може да си отмъсти, за това, което са го карали да "играе" в Берое ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот kiril.a.d » 21 ное 2018 11:51

Sisi 1914 написа:Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)

:lol: Сиси, на теб играе ли ти се бараж? ;)....
Ти извинявай, ама много често ме разсмиваш - с най-добри чувства и за това се шегувам!!! Та какъв бараж ще играе България?...Предричаш че Норвегия ще спечели място за ЕП? Ми и така да е, бараж ще играе някой, който е отпаднал от Норвегия, в баражите!!! А не втория в Групата ;)
Свърши тя нашата, в Лигата на нациите...Сега, можем да се подготвяме, за реалните квалификации за ЕП, ако имаме с какво...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 22 ное 2018 07:05

Ozzimozzi написа:
Sisi 1914 написа:Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)

Кога това? :o


Като най-добрият втори отбор в дивизията.
В началото на декември е жребия, срещу кой ше се паднем.
Левски завинаги в моето сърце![

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Sisi 1914 » 22 ное 2018 07:17

kiril.a.d написа:
Sisi 1914 написа:Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)

:lol: Сиси, на теб играе ли ти се бараж? ;)....
Ти извинявай, ама много често ме разсмиваш - с най-добри чувства и за това се шегувам!!! Та какъв бараж ще играе България?...Предричаш че Норвегия ще спечели място за ЕП? Ми и така да е, бараж ще играе някой, който е отпаднал от Норвегия, в баражите!!! А не втория в Групата ;)
Свърши тя нашата, в Лигата на нациите...Сега, можем да се подготвяме, за реалните квалификации за ЕП, ако имаме с какво...


Ше играем, защото сме втори най-добър отбор в дивизията.
Левски завинаги в моето сърце![

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 22 ное 2018 10:11

Sisi 1914 написа:
Ozzimozzi написа:
Sisi 1914 написа:Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)

Кога това? :o


Като най-добрият втори отбор в дивизията.
В началото на декември е жребия, срещу кой ше се паднем.

Вероятно говориш за жребия за квалификациите за Евро 2020, но това е нещо съвсем различно от баражи. Реално ще почакаме да свършат квалификациите за европейското за да видим дали ще играем баражи (ако междувременно не сме се класирали през квалификациите).
Уйнето ще ви обясни правилата! ;)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот kiril.a.d » 22 ное 2018 12:03

Sisi 1914 написа:
kiril.a.d написа:
Sisi 1914 написа:Пак съдбата ни се усмихна и ще играем бараж! 8-)

:lol: Сиси, на теб играе ли ти се бараж? ;)....
Ти извинявай, ама много често ме разсмиваш - с най-добри чувства и за това се шегувам!!! Та какъв бараж ще играе България?...Предричаш че Норвегия ще спечели място за ЕП? Ми и така да е, бараж ще играе някой, който е отпаднал от Норвегия, в баражите!!! А не втория в Групата ;)
Свърши тя нашата, в Лигата на нациите...Сега, можем да се подготвяме, за реалните квалификации за ЕП, ако имаме с какво...


Ше играем, защото сме втори най-добър отбор в дивизията.

:) няма, душице! - баражи играят само четирите първи от групите!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

ikar
Мнения: 1276
Регистриран на: 24 мар 2008 17:22
Контакти:

Re: България - Словения - 1:1 FT

Мнениеот ikar » 22 ное 2018 15:30

Аврамов написа:Каквото и да говорим, напук на всички критици, черногледи и нихилисти, българският национален отбор показва сериозен прогрес във всяко едно отношение. Под ръководството на Петър Хубчев постигнахме много добри резултати и победи над отбори като Холандия, Швеция и Норвегия, които не бяхме побеждавали десетки години. Националният отбор прогресира сериозно в ранглистата на ФИФА и ще бъде поставен в трета урна при жребия за европейското, благодарение на това, че стана най-добрия втори отбор в турнира "Лига на нациите". Имайки предвид качеството на футболистите, с които разполагаме и нивото на отборите, в които играят, националният селекционер съумя да извлече максималното и да изгради боеспособен отбор за кратко време. За да вдигнем нивото още повече, ще трябва поне трима-четирима от националите ни да заиграят в отбори от топ 5 на Европа и да бъдат титуляри в тях. В момента сме отбор от средно или може би малко над средното европейско ниво.

Много добър коментар.Самият факт че сме пред Словения, която има футболисти във всичките ТОП5 ПЪРВЕНСТВА/само един от 25-те е от месното първенство/????????????Същата Словения за която играе най-скъпият вратар в Европа/Облак/ оценен в момента на 90мил.Е....................ЗА КАКВО ГОВОРИМ????????
Основният проблем идва от там че нищо добро не идва от долу .Две добри момчета във Шефилд, едно във Лийдс и синът на Груев който играе във Кьолн......


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта