България- Кипър - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: България- Кипър 13.10.2018 21:45

Мнениеот k_oleto » 13 окт 2018 23:42

Изненадам съм от толкова много негативни мнения.
Мисля, че трябва да поздравим момчетата. Така се гради самочувствие и така се върви напред. Няма как да играем тики-така

Аз не си спомням кога за последно сме имали 3 поредни победи.
Браво на нашите, въпреки играта. Браво за старанието и усилията. Стига сте плюли!

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: България- Кипър 13.10.2018 21:45

Мнениеот IvailoRz » 13 окт 2018 23:44

k_oleto написа:Изненадам съм от толкова много негативни мнения.
Мисля, че трябва да поздравим момчетата. Така се гради самочувствие и така се върви напред. Няма как да играем тики-така

Аз не си спомням кога за последно сме имали 3 поредни победи.
Браво на нашите, въпреки играта. Браво за старанието и усилията. Стига сте плюли!

Баси тъпото...трябва да се съглася :mrgreen:

Ozzimozzi
Мнения: 7132
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 13 окт 2018 23:52

Браво на момчетата! Не играем най-красивия футбол, но пък има резултати. Това, което прави впечатление е че играем като колектив. Сега е важно да не губим следващия мач!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
rebelheartous
Мнения: 3517
Регистриран на: 13 сеп 2008 21:27
Местоположение: София
Контакти:

Re: България- Кипър 13.10.2018 21:45

Мнениеот rebelheartous » 13 окт 2018 23:56

bluesupport написа:само някакви безцелни центрирания


Две центрирания, два гола. :idea:

drvasko98
Мнения: 6923
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: България- Кипър 13.10.2018 21:45

Мнениеот drvasko98 » 13 окт 2018 23:57

rebelheartous написа:
bluesupport написа:само някакви безцелни центрирания




Ми доста Целни бяха центриранията, всеки отбор от Чемпиъншип може да им завиди.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10161
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 13 окт 2018 23:59

Е, браво за победата, но играта... Много добре ги обърнахме, обаче в последните 15-20 минути, пак играем "опълчение"! Което е дразнещо, защото играем срещу Кипър, при това сме домакини! Дори и в най-слабия период за Националния отбор, когато падахме от Малта, не сме играли по този начин! И да, победителите не ги съдят, така че...играта не струва, но резултат има!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот MarianDimitrov » 14 окт 2018 00:00

С оглед на изработването и изпълнението на головете в този мач, няма как да кажа, че не играем добър футбол. По същия начин изработихме и едно положение, в което Десподов остана сам срещу вратаря и малко не му достигна. Това бяха положения създадени с по едно докосване и без излишно обработване на топката. Направо съм приятно изненадан, че можем да правим такива неща. Силно се надявам да използваме този начин в атака и в следващите ни мачове. Раз, два, три и топката в мрежата. Това ако не е класа, какво е ? И не беше само един път, да кажеш че е случайност. Забелязах, че когато нашите заиграят с по едно докосване, съперника направо увисва и не може да противодейства. Останалите, които продължават да плюят...ами не я разбирате тази игра, съжалявам ви !
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот IvailoRz » 14 окт 2018 00:02

Аз не мога да разбера на база на какво има мрънкане.. Някои хора искат да играем като Германия , Франция , Бразилия и т.н. ..ама от къдЯ на къдЯ бе.. Кога се играли така . Тук 90 % от хората не помнят националния отбор да е бил силен. Трябва да се радваме на резултатите в момента ,не да търсим кусури в играта..

Потребителски аватар
Mathias_Coureur
Мнения: 1248
Регистриран на: 04 юни 2015 10:52
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот Mathias_Coureur » 14 окт 2018 00:14

Добра победа. Радващо е , е проявихме характер и успяхме да обърнем мача. Страхотни голове на Десподов и особено на Неделев. Сега е важно да не загубим мача си срещу Норвегия в Осло.

Потребителски аватар
jonathan
Мнения: 129
Регистриран на: 18 фев 2010 00:10
Контакти:

Re: България- Кипър - 2:1 FT

Мнениеот jonathan » 14 окт 2018 00:15

IvailoRz написа:Аз не мога да разбера на база на какво има мрънкане.. Някои хора искат да играем като Германия , Франция , Бразилия и т.н. ..ама от къдЯ на къдЯ бе.. Кога се играли така . Тук 90 % от хората не помнят националния отбор да е бил силен. Трябва да се радваме на резултатите в момента ,не да търсим кусури в играта..

Някои хора просто от злоба и мълновидна-глупота просто обичат да си плюят и хейтват ,защото и живота им е такъв\изпълнен с празнота,безчувственост и дай само да хулим всичко и всички,ние галошчетата сме си най-добре \ и смятат ,че си е нормално поведение след победа на националния отбор по футбол. Нищо че става на въпрос за любимия цар футбол ,а и националното достойнство го нямат за нищо. Дано футболните божества са благосклонни и със следващия ни мач,дано ...
Пил,пью и буду пить!Ну очень живительное!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта