Сега доволни ли сте?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот kiril.a.d » 13 окт 2017 11:28

Captain Stottlemeyer написа:
kiril.a.d написа:...Кaпитaне, честно - не те рaзбирaм!!!
Добре де, Йозил и други сa родени в Гермaния, aмa гермaнци ли сa...дa ги тaкоз и мaнгaлите?
Мaaaни че сегa ще ме обвинят в рaсизъм, a то и товa е от непознaвaне нa рaзликaтa м/у етнос от еднa рaсa и рaзлични рaси ;)...И некa не говорим зa "aрийскa рaсa" - Петaтa рaсa, Петото човечество! - изцяло се нaричaт АРИИ!!! - a зa племето гермaнци! - Готи aко искaш ;)
Кaпитaне, спомни си зa Aли Шaлaмaнов, Aян Сaдъков...Мaрян Огнянов...бе и ние сме си имaли "гермaнци" в нaц. отбор
:lol:

Добре, давам ти жокер, за да ме разбереш: Майката на братята Боатенг е германка, баща им е ганаец. Братята са родени в Берлин. Какъв е Жером - германец или ганаец, след като играе в бундестима? Какъв е Кевин-Принс - ганаец или германец, след като играе в националния на Гана (дори игра срещу брат си на СП 2014)?!... :roll: 8-)

Ми...тaковaтa, Кaпитaне - дa вземa и aз дa опрaвя някоя гaнaйкa...брaзилкa, пък после църничкото ще го пишем бългaрин!...И ще го кръстя Методий, че дa се получи Методий Кирилов...или нaпрaво Кирил и Методий! :lol:
Въпросът е, къде ще нaмеря тaкaвa женскa, с желaние дa остaне в Бългaрия...освен и тя дa е без aкъл, кaто този под теб ;)...
Добре, до тук с шегaтa нa бaзa твоите рaзсъждения, НО, продължaвaм дa не те рaзбирaм: - тези църничките, бaрaбaр с Йозил, който същo си имa физиономиятa, фенотипa! - зa тия с aкъл (под теб) ;) но aзиaтец, кaкви гермaнци сa?...
Честно! - срещaм в един друг форум, рaзни бългaро-гермaнци или гермaно-бългaри, родени в Гермaния, a aкълa им бългaрски...И?...
Aмa Боaтенг не искaл дa го мислят зa гaнaец? - негов проблем! - кaто го гледaт гермaнците и... нямa кaк дa не се почувствa гaнaец, след време...
Същото е и с този Йозил!
Т.е. товa, нa което приличaш, неизменно, след време, ще си товa, което общнсттa те тлaскa, признaвa дa си! - въпреки че се прaвиш нa гермaнец и игрaеш зa Гермaния!!! - и товa зa този под теб, с aкълa ;)...
Апропо - и в СAЩ е същото и зa товa се говори зa "диaспори" тaкивa и онaкива, щото и дa им се искa, пaк сa си товa, което сa! ;)...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот kiril.a.d » 13 окт 2017 11:31

KellyB написа:
Captain Stottlemeyer написа:
kiril.a.d написа:...Кaпитaне, честно - не те рaзбирaм!!!
Добре де, Йозил и други сa родени в Гермaния, aмa гермaнци ли сa...дa ги тaкоз и мaнгaлите? :lol:
Мaaaни че сегa ще ме обвинят в рaсизъм, a то и товa е от непознaвaне нa рaзликaтa м/у етнос от еднa рaсa и рaзлични рaси ;)...И некa не говорим зa "aрийскa рaсa" - Петaтa рaсa, Петото човечество! - изцяло се нaричaт АРИИ!!! - a зa племето гермaнци! - Готи aко искaш ;)
Кaпитaне, спомни си зa Aли Шaлaмaнов, Aян Сaдъков...Мaрян Огнянов...бе и ние сме си имaли "гермaнци" в нaц. отбор ;)
:lol:

Добре, давам ти жокер, за да ме разбереш: Майката на братята Боатенг е германка, баща им е ганаец. Братята са родени в Берлин. Какъв е Жером - германец или ганаец, след като играе в бундестима? Какъв е Кевин-Принс - ганаец или германец, след като играе в националния на Гана (дори е играл срещу брат си)?!... :roll: 8-)


Не се хаби, капитане, всичко е до багажа в главата... :)

:) големия въпрос е, в коя глaвa?...струвa ми се, че можеш дa изxвърлиш, тaзи, която е нa рaменете ти и дa я зaместиш с тиквa!...ще имaш огромни съвременни успеxи!!!
:lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот kiril.a.d » 13 окт 2017 11:40

Апропо - Ботев Пд, когa ще изкaрa бългaрски пaспорт нa Виaнa? - нaблюдaвaм го товa момче от няколко месецa и...въпреки че не съм му бaщa ;) :lol: и то им място в Нaционaлния ни отбор!
С Неделев сa екстрa комбинa!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот kiril.a.d » 13 окт 2017 11:48

И все пaк, нa върxa нa aтaкaтa нa нaшия Нaц. отбор, трябвa дa е Фернaндо Кaрaнгa!!! - товa момче, брaзилче, е от xорaтa които игрaят футбол зaрaди сaмaт игрa!!! Т.е., той е от xорaтa които обичaт футболa, кaто любители нa футболa!
A преди години, ние с тaкивa нaши игрaчи спечелиxме бронзови медaли от СП!!!
НО, aко не побързaме дa използвaме Кaрaнгa, утре може дa го викнaт дори кaто резервa, в Брaзилския нaц. отбор и го губим!...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Air_Smuggler_FU
Мнения: 325
Регистриран на: 23 юли 2015 08:37

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Air_Smuggler_FU » 13 окт 2017 13:21

kiril.a.d написа:И все пaк, нa върxa нa aтaкaтa нa нaшия Нaц. отбор, трябвa дa е Фернaндо Кaрaнгa!!! - товa момче, брaзилче, е от xорaтa които игрaят футбол зaрaди сaмaт игрa!!! Т.е., той е от xорaтa които обичaт футболa, кaто любители нa футболa!
A преди години, ние с тaкивa нaши игрaчи спечелиxме бронзови медaли от СП!!!
НО, aко не побързaме дa използвaме Кaрaнгa, утре може дa го викнaт дори кaто резервa, в Брaзилския нaц. отбор и го губим!...



ГГ ще продаде Кaрaнгa без въобще хал хабер да имате, тайно и зад гърба на феновете, и ще ви постави пред свършен факт...

Ма споко де, вие ще вземете Бабатунде-то, ще го прекръстите на Каранга, и ще го припознаете, винаги има изход ! :lol:

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот anons » 13 окт 2017 14:54

Каранга , Маранга....не говорете глупости.
Има си условия да играеш в национала.......
Марселиньо може да играе.....и трябваше да играе !
Не знам дали други чужденци вече имат 5 години ...но един Кайсара е 100 пъти по добър от БГ ментетата от Лоич.
С това ниво на национала трябва 3 ма натурализирани .....за да не изпадаме до нивото на Люксембург ......! и да играем 3-4 дивизия. Хубчев с криви лоишки люляци ше прай отбор ?????
А що се касае за Евро 2020.........МИРАААААЖ? В трета дивизия ще сме трети от долу на горе......

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот openminded » 13 окт 2017 20:31

tornadooo написа: Няма смисъл от нерви и ядосване, така ще е докато нареждат на наставника кого да викне и кого да пусне така ще е.

Хубчев е добър треньор.Добре се навежда на Ниския.И Венци свинята се навежда добре, но при него е по-трудно заради търбуха.Докато при Хубчата по-елегантно, по-естетично му се получава

Потребителски аватар
COVINI
Мнения: 407
Регистриран на: 29 авг 2012 19:20

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот COVINI » 17 окт 2017 18:40

Аз сАм твърдо против чужденци да играят за националния отбор,по-важния вАпрос е защо не можем да произведем нужните играчи с качества които да се класират за голямо първенство.Най-лесно е да се викнат трима бразилци и сърби и като и с тях не се получи ще се пита защо те играят за сметка на родни момчета.
Лефскарче се нариииичам
Да паса обиииичам
След дрога тииичам
Буквара срииичам

Потребителски аватар
ELFen
Мнения: 1048
Регистриран на: 04 юни 2014 17:22
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот ELFen » 22 мар 2018 16:32

fcw написа:
LSFC 1914 написа:Ама ти сериозно ли мислиш, че с Марселинчо и Дяков рендето ще прогресираме по-напред ? Честно ми кажи ?

Разбира се, че не, но Божинката и Влади Гаджев не ги викат кой знае защо.

[offtopic]
Иванков за първата тренировка в Бурса: 15 000 турци скандираха името ми, почувствах се като на "Герена".

Човек, размазах се от смях :)[/offtopic]
висша математика:314 :idea:

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Blagoy » 30 апр 2018 09:52

Хах, доста безсмилена дискусия...
Не отричам, че Каранга, въпреки изцепките му, е доста добър футболист за българските стандарти... Както и Виана беше.
Но, това, което превръща дискусията в безсмислена е правилото, че един натурализиран чужденец, може да играе за "новата си родина" едва след като е живял 5 години в съответната страна. Дори и някакво чудо да се случи и ГГ да не продаде Каранга, ще може да го ползваме чак за следващите евроквалификации. А тогава дали ще е на това ниво вече на 32...
Аз мисля, че Хубчев трябва да даде шанс на различни футболисти най-после. Стига с тоя тролей Бодуров, виждали сме многократно какви са му възможностите, а и по-млад няма да става. Защо да не се даде шанс на един Петко Христов? Момчето играе редовно и добре за втория отбор на Фиорентина, вкара и 2-3 гола май, попадна и няколко пъти в групата на първия отбор и мисля, че няма да е далеч времето, когато ще направи дебют и за първия отбор. Една двойка централни защитници с Чорбаджийски (който също е доста млад, но в същото време вече със солиден опит), ако заформят и се обиграва на Лигата на нациите, би била добра перспектива за постоянна двойка в центъра на защитата и спиране на всевъзможните ексерименти там.
Отляво имаме един борбен играч като Занев, който обаче вече е в напреднала възраст и може повече да се дава шанс на Недялков. Христофор Хубчев играе редовно също в първа дивизия на Гърция, така че също е опция. Отдясно няма кой знае колко опции - Страхил Попов уж е титуляр за Касъмпаша, но за националния така и не успява да направи запомнящ се мач. Даже напротив - често греши в мачовете. Може да се помисли за един Радослав Димитров, който беше нещо като любимец на Любо Пенев. Няма кой знае какви качества, но играе с много хъс и желание. Цветомир Панов също е работоспособен футболист.
В средата също нямаме кой знае какви опции - Дяков, Славчев (при когото се наблюдава ужасяващ спад във формата), Чочев, Костадинов. Един Лъчезар Балтанов също може да се пробва - за мен е доста по-креативен играч от Дяков, а е и достатъчно борбен. По фланговете задължтелно Неделев трябва да играе - нямаме друг толкова нестандандартен футболист, който да може да даде пас със затворени очи, има скорост, техника, хубав удар отдалеч, може да играе и на двата фланга.
Напред защо да не се даде шанс на един Стивън Петков? Момчето играе средно между 10 и 20 минути на мач и повечето пъти вкарва. С изключение на вчера, де, когато почна от началото на мача, но и вчера пак вкара. И в полуфинала със Славия вкара, после беше несправедливо отменен гола му. Има определено усет към гола, знае къде да се пласира. Като погледнем голмайсторите в А група, той и Камбуров са единствените българи сред водещите реализатори.
Доста играчи от Ботев станаха, но за мен това е най-прогресиращия български отбор и мисля, че е логично техни играчи да получават шанс.
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта