Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот openminded » 03 сеп 2017 23:08

Щом чужденците са виновни, искам да попитам колко от трансферираните зад граница млади футболисти се провалиха и колко успяха? Паралели със Сърбия и Хърватия няма да правя

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21412
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 /Световна квалификация/

Мнениеот metodito » 03 сеп 2017 23:13

Popokatepetal написа:
Самият факт, че трябва да се върнеш 11 години назад във времето, за да ми дадеш пример за успех с българи, говори колко съм прав. Но ние живеем в лето Господне 2017 и класни български играчи не съществуват, нито се виждат на хоризонта за съжаление. Дай ми пример за качествен български футболист, който седи на пейката, заради чужденец. Такъв няма. Махни всички чужденци играещи в Левски в момента и сложи на тяхно място само българи. Пак ще сме трети, ама отзад напред. Разберете, че няма заговор срещу българските играчи в А група. Просто са зле, много, много, много зле.



На какво основание Чорбаджийски и Недялков не играха и на какво основание игра един Терзиев, който при чичо Гошо не помирисваше пейка даже? На какво основание в Борисов варди Михайлов?

Защо Чочоев играе в Серия А? Заради некадърност? Попето стана шампион на Премиерлигата - Русия имат два отбора в ШЛ. Ние колко? Занев е капитан на своя отбор. Знаеш руснаците какви националисти са. А какво ще кажеш за това, че имаме футболист във Фиорентина, който не е виждал мъжкия отбор? Защо Вутов, който вече два сезона играе на високо ниво не е в национала? Гълъбинов вкарва в Серия А, а е резерва в националния? Нима един Панайотов не заслужава да е в национала? Или един Малинов? Примерно. За всичко е виновно БФС.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 /Световна квалификация/

Мнениеот 1982 » 03 сеп 2017 23:17

peliforewer написа:
1982 написа:
miro_rz написа:Опитаха се момчетата , Холандия си е Холандия !


Не, тази Холандия не е Холандия, това е посмешище, гледам футбол от края на 80-те и по-жалка Холандия не съм виждал.

Ти Холандия не я мисли,рано или късно пак ще е фактор,проблемът ти е другаде и трябва да вземеш мерки,дано вече не е късно,пиша го това само за твое добро.Между другото къде е трол №1,изтече ли му смяната.


Ловешки, и тук ли дойде да досаждаш, писал съм за Холандия, теб какво те бърка или просто целиш да се заяждаш по всички теми ?!
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ShooterMan » 03 сеп 2017 23:19

Аз не говоря за ЗНАЧИМИ победи навън, а за тези, задължителните! Така, както си праскахме Уелс, Беларус, че даже и Исландия и тем подобни до скоро! Плюс задължителните Люксембург и Андора се получаваха обикновено 2 победи навън и 2 загуби (или равен и загуба) и нещата навън си бяха ОК. Сега извън България сме супер посрани и това не е добре. Без поне 6-7 точки навън никога няма да се класираш където и да е и то говорим у дома да си на 100%, което пък е почти нереално за отбор средна до ниска ръка като нашия. Колкото до чужденците - Домуз има проект и то печеливш. Опита да наложи българи като Терзиев например, но класата му е ниска и се седна на пейката. Дадаха му шанс. Дяков днес за мен липсваше, колкото и да е пенсия е по-адекватен от Славчев. Не знам защо Неделев не игра, точно човек с техника, пас, контрол....абе няма какво да говоря, имаме тренер с афинитет към крайно защитна игра - катеначо, но за този стил ти трябват корави играчи с физика и огромна физическа издържливост да бягат като коне подир тоя, дето контролира топката и т.н.....и днес - уморени? Еми как няма, като бягаш двойно повече до 20 минута....В сегашното си състояние и потенциал Холандия са смешници, а шведите още по-зле. Дано в другите квалификации направим нещо, за Еврото вече се класира почти всеки, даже 3-тите, то ако и там не идем да салгаме камъка на гроба и тва е

ПС: Чорбаджийски беше наказан днес. Единствената реална опция беше Терзиев. Божиков почна кариерата си като ляв защитник в Миньор, такъв бе и в Литекс после. Да се излезе в Амстердам без нито един централен защитник ми се вижда твърде много. Просто Терзиев не се справи. Но реално най-много не се справи Страхил Попов, и 3-те гола бяха по негова вина, нали?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22729
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот NOMER14 » 03 сеп 2017 23:21

Groucho написа:България си е домакински отбор. Имаме три големи победи навън в последните 27 години - срещу Румъния през 90-а, срещу Франция през 93-а и срещу Белгия през 2002-а. Каквито и тактики да се използват, който и да пуснат в титулярния състав, като гости изключително рядко постигаме успех срещу силни отбори.

И Уелс два пъти.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21412
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот metodito » 03 сеп 2017 23:23

бях забравил за наказанието на Чорбаджийски...

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот paro24 » 03 сеп 2017 23:27

ShooterMan написа:Щом започнахме да говорим ЗА ТОЧКА в мач с млекарите от Люксембург не знам...без значение къде е мача, това са пощальони и готвачи, няма никакво извинение ако не ги биеш...където и да е. Е, ако Хубси почне с 11 защитника може даже и да паднем


Ние Люксенбург сигурно ще ги бием, но това не значи, че са едновремешните млекари,
там се взимат най-високите заплати в Европа и света, млекари сигурно са някакви пришълци от Балканите,
но не и коренното население. Между другото тия млекари държат 0:0 на Франция до 86 мин.
и май ще ни утежнят още повече положението, защото негрите от Франция ще дойдат в пълна бойна готовност в София,
защото класирането няма да им е сигурно.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15098
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот miro_rz » 03 сеп 2017 23:27

Франция с над 25 удара и още не мога да вкарат на Люксембург ! :shock:
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот ShooterMan » 03 сеп 2017 23:29

Бе да идват мама им и негри!!! Не стига, че вратаря им клоун подари 2 точки на Швеция и прееба всичко....аз пък супер ще се накефя ако ние ги пратим на бараж, целия им зоопарк! Още ме е яд как нещастника Лорис подари на шведите 2 точки, не 2, даже 3 им подариха тея!!!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
paro24
Мнения: 737
Регистриран на: 26 май 2011 01:54
Контакти:

Re: Холандия - България /03.09/ 19:00 / FT 3:1

Мнениеот paro24 » 03 сеп 2017 23:32

Ние сме царе да прецакаме някой,
а ако прецакаме църните франсета ще се размажа от кеф :)


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта