WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот doktora25 » 01 сеп 2017 01:30

HardWork написа:Важи ли правилото за най - добрия трети от групите на бараж? Ако е така имаме шанс за бараж! В момента сме единственият отбор заемащ 3то място в групата си с 12 точки. Всички останали са с по 11 и надолу. Все си мисля, че можем да измъкнем нещо в Холандия, а Франция едва ли ще се напъва срещу нас след като вероятно ще е сигурен за първото място!

Вторите отиват на бараж без най-слабия от тях.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот Blagoy » 01 сеп 2017 08:19

HardWork написа:Важи ли правилото за най - добрия трети от групите на бараж? Ако е така имаме шанс за бараж! В момента сме единственият отбор заемащ 3то място в групата си с 12 точки. Всички останали са с по 11 и надолу. Все си мисля, че можем да измъкнем нещо в Холандия, а Франция едва ли ще се напъва срещу нас след като вероятно ще е сигурен за първото място!


Не важи. Даже най-слабия втори от групите мисля, че няма да играе бараж.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот ImmortaL_1000 » 01 сеп 2017 09:18

Blagoy написа:
HardWork написа:Важи ли правилото за най - добрия трети от групите на бараж? Ако е така имаме шанс за бараж! В момента сме единственият отбор заемащ 3то място в групата си с 12 точки. Всички останали са с по 11 и надолу. Все си мисля, че можем да измъкнем нещо в Холандия, а Франция едва ли ще се напъва срещу нас след като вероятно ще е сигурен за първото място!


Не важи. Даже най-слабия втори от групите мисля, че няма да играе бараж.

Най-слабия който е Българския отбор нали. Щото не знам друг слаб отбор.
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

anker1878
Мнения: 1178
Регистриран на: 18 юли 2012 08:56
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот anker1878 » 01 сеп 2017 09:51

Честита победа. Нашите не надиграха швеците по нито един показател ,но имаха голям късмет.
България няма да се класира , а и няма какво да прави на първенството. България винаги е прескачала квалификациите при две задължителни условия - пълен и врящ от енергия национален стадион и силни Левски и ЦСКА. Снощната жалка картинка на трибуните няма какво да се коментира даже , Левски е слаб , а ЦСКА даже въобще го няма. С футболистите на Литекс и публиката е като за Литекс.Жалко защото толкова слаби Швеция и Холандия няма скоро да ни се паднат.

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот Corwin » 01 сеп 2017 10:23

Аз нямах абсолютно никакви очаквания за този мач, и съм изключително приятно изненадан. Но ще си запазя коментарите за след 3 дни, защото тогава ще имаме реално измерение на нещата.
Но ни тежи загубата в Беларус, нищо чудно на тия да им е единствената победа в този цикъл.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот защо » 01 сеп 2017 10:38

Като има треньор си е по-друго.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот HardWork » 01 сеп 2017 12:07

anker1878 написа:Честита победа. Нашите не надиграха швеците по нито един показател ,но имаха голям късмет.
България няма да се класира , а и няма какво да прави на първенството. България винаги е прескачала квалификациите при две задължителни условия - пълен и врящ от енергия национален стадион и силни Левски и ЦСКА. Снощната жалка картинка на трибуните няма какво да се коментира даже , Левски е слаб , а ЦСКА даже въобще го няма. С футболистите на Литекс и публиката е като за Литекс.Жалко защото толкова слаби Швеция и Холандия няма скоро да ни се паднат.

Злобарче, все ЦСКА ти е в устата! България постига исторически успех, ти пак храчиш злоба по ЦСКА!

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот insaneboy1 » 01 сеп 2017 12:11

Red thunderstorm написа:Галошите, които наричаха нац.отбор преди този мач "сбирщайн", да им се забрани да пишат в този форум, както и да спрат изобщо да гледат футбол.

много са ми интересни резките промени на настроенията в България, бием един мач от десет и се почва как сме можели да им викаме "сбирщайн" и т.н. ДА, трябва да се радваме на победата и определено го правим но съм сигурен че и ти си склонен да им викаш така като падат 10 мача. Отдаваме им заслуженото за себераздаването снощи но предните мачове където падаха без грам зор да си дават си остават и тогава си бяха точно "сбирщайн"
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21184
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот metodito » 01 сеп 2017 12:21

Признавам си, че до последно не вярвах в победата. Този мач, този отбор не просто би. Той би Швеция, би историята, би един олигофрен съдия, който имаше ясно поставена задача от УЕФА, тези момчета надхвърлиха себе си. Направихме го срещу Холандия, направихме го и вчера. Браво! Толкова задружно националния ни отбор не е играл от '98, може би. Няма коне, каляски да тровят атмосферата. Лошо е, че може би в мача с Беларус е имало външна намеса да сложат малкия мокет на вратата, че да си намери тоя дришльо отбор. Видяхме резултата.

Много се кефя за Пацо, защото в нашия подфорум няколко човека не спряха да сипят помия по него в продължение на години, без да осъзнават що за некадърници имаше пред себе си по време на престоя си в "Левски". Между другото и вчера с тези изсипани топки на шведците, защитата не беше на ниво. Не вземаха предвид плювачите също така че той беше вкаран неизлекуван след счупване на пръст, което е наистина тежка контузия за вратар. Няма проблем. Само се усмихвам.

Чета как Франция може да ни "пусне". Няма как да стане след това, което им причинихме '93. Но няма значение. Дано Хубси си е взел бележка с пускането на оня нещастник малкото мокет. Тази единствена грешка на Хубчев е много вероятно да сложи край на амбициите ни за класиране. От друга страна, помислете си за състоянието на националната гарнитура при Петев и вчера? Ако всичко върви без сътресения, 100 про отиваме на европейско. Световното, както казах, го изпуснахме в Беларус.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 453
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: WCQ : България-Швеция /31.08./ 21:45

Мнениеот Аврамов » 01 сеп 2017 12:40

Аврамов написа:Все ми се струва, че именно в лицето на Петър Хубчев шведите ще си намерят майстора и дано се окажа прав. Гледал съм всичките ни мачове с тях от 1992 г. досега и сякаш ги изигравахме по един и същи начин, тръгвайки да се надиграваме с тях. Скандинавските отбори ни превъзхождат значително във физическо и тактическо отношение и си мисля, че срещу тях имаме шанс само с прибрана, компактна игра в защита и с бързи контраатаки. Ако играем стабилно и грамотно в защита може и да ги излъжем.
Желая от сърце успех на националния ни отбор!


Много се радвам, че очакванията ми се сбъднаха! Поздравления за селекционера и момчетата!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта