Христо Стоичков - 50 години №8

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Демба_Ба
Мнения: 414
Регистриран на: 14 май 2014 12:32
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот Демба_Ба » 21 май 2016 20:01

Uncle_Sam написа:
Red_Neck написа:Емоциите вече поотминаха, но днес ми хрумна един въпрос:
Колко футболисти в света са успели да станат голмайстори на СП, да спечелят КЕШ (ШЛ) и да спечелят Златната топка :?:
Освен Ицо, сещам се за Еузебио, Паоло Роси и Герд Мюлер :!:

Май наистина не сме си давали сметка за качеството на онзи национален отбор!

Роналдо.


...Феномена Роналдо не е печелил ШЛ, той отиде в Реал през лятото на 2002 година-след като "кралете" вече бяха спечелили деветата си ШЛ.

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот honda » 22 май 2016 11:20

IvanGit написа:Христо Стоичков - 50 години №8 или Голямата лъжа на 2016 година!!! Къде бяха Марадона, Ромарио, Роналдо, Роналдиньо, че пускаха слухове, че и Меси ще присъства. Пълна изродщина


За голямата измама Стоичков говори в новините преди малко-"Тези които са потвърдили и не са дошли да го забравят завинаги",на Любо Пенев фланелката висеше да последно в съблекалнята,видя се на един от кадрите в прякото предаване,за него е сигурно ,че вече никога няма да го видим заедно със Стоичков.

В случая Стоичков няма никаква вина, виновни са организаторите на мача и по специално тези ,които се занмаваха с рекламата.
Абсолютно недопустимо е да се обявяват ,че ще присъстват футболисти ,които не дойдоха. Тук не става дума за"този потвърдил,но не дошъл" . Когато став дума за подобни събития се подписват договори ,като може и някои футболисти да поискат и хонорар(напълно нормално), като в договора е предвидена и неустойка ако въпросния футболист не дойде. Едва след като има подписан договор се обявява ,че въпросния футболист ще присъства. Може да звучи много комерсиално,но е така. В момента всички присъстващи, ако са си запазили билета могат да поискат от организаторите да им върнат парите ,заедно с всички разходи по пътуването.
Повтарям тук Стоичков няма никаква вина. Но е абсолютно недопустимо да се обявяват имента на световни суперзвезди ,а на тяхно място да се появяват някои играчи ,които са почти непознати. Факт е че точно суперзвездите не дойдоха ,не ми е приятно да го кажа,но за да дойдат примерно Марадона или Меси организаторите ще трябва да се бръкнат доста дълбоко. Както се казва"Приятелството си е приятелство, но сиренето е с пари".
Това е все едно да се обяви концерт на който пеят примерно Шакира,Бионсе, Тейлър Суифт, но те не дойдат и вместо тях да пеят примерно Гери Халиуел,Елена Папаризу или Руслана. Ами не се прави така.
Най-нормалното нещо в такъв случай организаторите да върнат парите на всеки ,който пожелае да му бъдат върнати.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 22 май 2016 14:07

Трети ден се натъквам на ,,какво казал Стоичков,каква ракия пили,къде пръднал и на кого се ядосал.Вели футболист е,но силата му е в краката,не в устата.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 22 май 2016 14:09

П.С. Пиар кампания.Присъствал съм на прощалните мачове на Чико и Зума.Имаше повече публика и по-голямо шоу по трибуните.

Вълчан
Мнения: 4275
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот Вълчан » 22 май 2016 19:52

Тази тема взе да се превръща във простотия Българска.......Каквото можа човека направи.Аз лично може би никога няма да видя толкова добри играчи накуп та дори да са минали величия.Искаше ми се Марадона и Роберто Баджо да са там но маината им.....не бяха те важни във този мач.Липсваше може би и Тити Папазов да ревне и тои малко ама караи.... :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот dreben23 » 24 май 2016 14:56

Демба_Ба написа:Бил напълнил стадиона-ми мноо ясно, три месеца лъга хората че щели да идват Марадона,Роналдиньо,Баджо,Ето О,Меси,Ромарио,и очаквах всеки момент и Обама и Путин да попаднат в списъка :roll: ...в крайна сметка обаче,вместо Марадона....Тунджай Керимоглу, вместо Роналдиньо...някой си Фернандес (кой е тоя бе?!)....точно като филма дето уж бил шведски пък се оказал съветски :lol: ...добре поне че Малдини беше.Ако бях на мястото на номер осем,щях да се извиня на хората, и да им върна кинтите за билети.Е снощи ми звъни вуйчАта от Горна Баня, ходил на мача,и ся си иска кинтите да го евА.... :lol:



Кога бате Ице е познавал Роналдиньовци разни и играл с тях? :lol: :lol: Толкова нелепи изказвания правите ами проучвайте маличко, така само виждам, че си от 15-20 годинки. Бате Ицо беше спрял футболче, когато игра Роналдиньо. От какъв зор пък този да докарва с обратна захапка дето? :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

joro630709
Мнения: 58
Регистриран на: 06 апр 2015 19:33
Контакти:

За един прекрасен юбилей и .....още нещо!

Мнениеот joro630709 » 24 май 2016 15:17

Преди да напиша , каквото и да е ,искам да уточня че съм левскар.От онези, старите, дето помним старите пушки - както сини, така и червени.Гледах оня ден юбилея на Стоичков и бях горд, че имаме такъв българин.Плаках с него за Трифон, за Кройф, плаках щото плачеше и той.Стоичков е много,много голям.Доказал го е в годините като футболист и като треньор.Веднъж не каза обидна дума за Левски , а винаги е показвал уважение и респект.Неслучайно на юбилея бяха и Сираков, и Хубчев, и Боримиров.Нямаше ги много от ЦСКА.Но.....както е казал нашият народ - Много хубаво, не е на хубаво! С голяма изненада и недоумение разбрах, че същия следобед е участвал в нещо, което мога да нарека....странно и нелепо.Подписал се е под некролога на обичания от него клуб.На ЦСКА.И то в комбина с Гришата??? Сигурно има за какво да го е направил и дано е за добро , но....тук идва второто....НО.Защо това остана скрито от общественността, защо в интервюта твърдеше, че няма намерение да се занимава с нищо в България? И пак ли се е вързал на истории, като с ония папки, дето разнасяше из армията? Какво по хубаво да обяви открито , че иска и помага на любимия клуб? Левски и ЦСКА са като скачени съдове , не могат един без друг в името на милионите си привърженици.
Та, исках да споделя това , защото ми остана една горчилка накрая от иначе прекрасния празник!

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: За един прекрасен юбилей и .....още нещо!

Мнениеот Zeeyo » 24 май 2016 16:07

Captain Stottlemeyer написа:Още от дете, съм от Етрополе... 8-)


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: За един прекрасен юбилей и .....още нещо!

Мнениеот iliev72 » 24 май 2016 16:25

Captain Stottlemeyer написа:Още от дете, съм от Етрополе... 8-)

Казах ли ти да си гледаш пенсията , склери ! И после левскарите не били злобните дърти старчета а ?!
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: За един прекрасен юбилей и .....още нещо!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 24 май 2016 16:36

Captain Stottlemeyer написа:Още от дете, съм от Етрополе... 8-)

Ние не сме Ботев Пловдив да играем с лиценза на Металик.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта