Христо Стоичков - 50 години №8

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот TodorT » 21 май 2016 13:41

[offtopic]
Teo написа:
barca4ever написа:Мача беше уникален, атмосферата също, каквото и да се каже ще бъде малко. Велик е СТОИЧКОВ и такова нещо едва ли ще бъде направено в близките поне 50 години в България.
И тука идва организацията беше на ниво мач от В група, не може на националния стадион да си влезеш се едно си си у вас, до стадиона можеше да се стигне без проблеми, на самия вход на сектори те проверява само 1 полицай, колкото да отчете дейност, това така. Недопустимо е 2016 година, Националния стадион, при дъжд стълбите да са като Ниагарския водопад, тоалетните да са с хигиена на абсолютната нула, сложили един сапун, който не е и течен, недопустимо, но с това не свършиха излагациите в метрото, работи 1 каса, от автоматите за билети, да пише че не работи, това няма как да се случва в страна членска на ЕС. И като последно ще кажа, на есен и Лудогорец да влезе в ШЛ, тоя път няма да играят тука, УЕФА трябва да си затворят очите за много неща, за да може мачове от такова ниво да се играят тук.


За нов асфалт може да се хвърлят милиони, а за един модерен футболен стадион няма пари.
Васил Левски е митичен стадион с много история на него, ама прилича на кочина. И от вън и отвътре. :idea:
Че те макетата имат по-добър стадион... направо ме хваща срам :oops:
Защо сме толкова изостанали от всички бе майка му стара :?:
[/offtopic]
Съгласен съм и с двамата! Мен лично дори не ме провериха полицаи, ами един стюард само ме опипа до джобовете. Не може на такова събитие такива мерки за сигурност. Да чукаме на дърво и да се молим "злото" да ни подминава, че иначе ще стане страшно. Ех, колко хубаво щеще да има и козирка.... както е по европейските стадиони, да не се притесняваш колко ще вали, да се прибереш сух, да ти е комфортно да си на стадиона. :oops:

Колкото до мача: страхотно шоу! Гайдите и тъпаните придадоха неповторима българска атмосфера на празника, по трибуните имаше настроение, хората се насладиха на мача.... въпреки дъжда! По едно време ми стана и много тъжно... заради отношението на феновете. Вчера на стадиона не бяха само фенове на ЦСКА, имаше привърженици на различни отбори, имаше хора, пътували от Русе, Бургас (бяха до мен). Този празник не е на ЦСКА, това бе юбилей на Стоичков! Преди всичко там сме БЪЛГАРИ. отишли сме да уважим една легенда. Няма значение кога в кой отбор е играл. Хората във форума ме познават- фен съм на ЛЕВСКИ и РЕАЛ, но това не ми пречи да отидя на юбилея на този велик българин. Простотията не е по гората, тя е по хората! :oops: Не може вчера Йорданка Фъндъкова и Красен Кралев да награждават Ицо, а публика да ги освирква! Най-малкото се излагаме пред света. Селско поведение от част (!) от публиката. Не може да представят всички футболисти и да ги посрещаш с аплодисменти, а когато стигнат до Ат. Узунов, Сираков и Боримиров да ги освиркваш и да ги псуваш до девето коляно. Не може като последните двама пипнат топката да изричаш всичките псувни, които ти идват на мисъл в момента. Смешно е! И това го правеха хора на по 30-40 години... хора, които са плакали заради успехите 93', 94', скачали от радост заради същите тези футболисти. Снощи нямаше ЛЕВСКИ- ЦСКА, имаше Отбора на Стоичков - Отбор на звездите. :x Едни лумпени пред мен искаха да се разправят с едно момче (20-годишно,дошло само на мача), защото бил със син дъждобран (90% от хората бяха със сини дъждобрани). :shock: Казаха му, че със дъждобран няма място на стадиона, по-добре да излиза и да си продаде билета, викаха му "олигофрен, идиот", защо бил на стадиона като не пее песни и т.н. Добре, че бяхме и ние една компания отзад + още двама-трима по-възрастни отстрани, че да се скараме с тези идиоти и да не стават проблеми. Щяха да изгонят момчето, а можеше и да го ударят- просто така, за кеф... абе не им е симпатичен, беше сам и може да го унижаваме. :evil: Ей такива мишленца комплексирани заслужават боя. :evil:

Потребителски аватар
biesh
Мнения: 7
Регистриран на: 18 май 2016 12:25

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот biesh » 21 май 2016 13:54

думите на '' великия'' българин Стоичкоф ...............
"Аз се чувствам каталунец. Живея там, имам къща. Ще умра там. Ще ме погребат в Каталуния. Благодарен съм на Каталуния и каталунците, на запалянковците на Барселона. Така се чувствам, не мога да го променя. Бях капитан на националния отбор на България и моята лента бе знамето на Каталуния. Изобщо не ми пука какво ще кажат. Има си снимки. До последния ми мач, до България - Англия през 1999 г., носех на ръката си знамето на Каталуния", гордее се Христо Стоичкоф.

Да не сте обиден на България?
"България ли? България нищо не ми е дала като държава. България какво ми е дала на мен? Нищо. Аз я напуснах много малък."
Категоричен беше Стоичкоф

Потребителски аватар
IvanGit
Мнения: 423
Регистриран на: 06 мар 2011 09:49
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот IvanGit » 21 май 2016 14:00

За тези ,които се дразнят от злобните коментари на някои сини фенчета да им кажа:
Напълно нормално е някои фенове а Левски още да си спомнят фланелката с N4 и да не го обичат,точно толкова колкото и феновете на Реал,но на Ицо едва ли му пука,напротив кефи се-мен не ме мрази никоя агитка ,защото съм никой,но него много фенове го мразят защото...просто е ВЕЛИК!

Едва ли поляци и французи са се възхищавали на гения на немските генерали и не са ги мразили!!!! :) :) :)

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот soccerav » 21 май 2016 14:26

Единствено Христо Стоичков може да събере 40 000 на мач, под подобен порой. Атмосферата беше страхотна, за първи път виждам и чувам сектори Г и Б да скандират "ЦСКА" :lol: . Много емоционално беше отдаването на почит на Трифон Иванов, Балъков вкара гол, който да засрами 90% от нападателите в А група. Единственото което ме подразни беше малоумния диктор, или както там се води и че този който е проектирал националния стадион трябва да си хвърли дипломата на кучетата. По редовете дълбоки локви, между седалките и по стълбите водопади, просто това е трагедия, най-големия функциониращ стадион в България да е в такова състояние. Ама на отговорните лица какво им пука, те си стоят на сухо под козирката.

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19113
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот TodorT » 21 май 2016 14:30

soccerav написа: Единственото което ме подразни беше малоумния диктор, или както там се води и че този който е проектирал националния стадион трябва да си хвърли дипломата на кучетата. По редовете дълбоки локви, между седалките и по стълбите водопади, просто това е трагедия, най-големия функциониращ стадион в България да е в такова състояние. Ама на отговорните лица какво им пука, те си стоят на сухо под козирката.

Проектантът може и да е бил добър, ама изпълнителят не е :lol: Още повече, че по стадиона не е правено нищо.... не знам колко години вече. Нормално е да се амортизирали много неща и да трябва да се поддържа. :oops:

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот Teo » 21 май 2016 15:13

TodorT написа:[offtopic]
Teo написа:
barca4ever написа:Мача беше уникален, атмосферата също, каквото и да се каже ще бъде малко. Велик е СТОИЧКОВ и такова нещо едва ли ще бъде направено в близките поне 50 години в България.
И тука идва организацията беше на ниво мач от В група, не може на националния стадион да си влезеш се едно си си у вас, до стадиона можеше да се стигне без проблеми, на самия вход на сектори те проверява само 1 полицай, колкото да отчете дейност, това така. Недопустимо е 2016 година, Националния стадион, при дъжд стълбите да са като Ниагарския водопад, тоалетните да са с хигиена на абсолютната нула, сложили един сапун, който не е и течен, недопустимо, но с това не свършиха излагациите в метрото, работи 1 каса, от автоматите за билети, да пише че не работи, това няма как да се случва в страна членска на ЕС. И като последно ще кажа, на есен и Лудогорец да влезе в ШЛ, тоя път няма да играят тука, УЕФА трябва да си затворят очите за много неща, за да може мачове от такова ниво да се играят тук.


За нов асфалт може да се хвърлят милиони, а за един модерен футболен стадион няма пари.
Васил Левски е митичен стадион с много история на него, ама прилича на кочина. И от вън и отвътре. :idea:
Че те макетата имат по-добър стадион... направо ме хваща срам :oops:
Защо сме толкова изостанали от всички бе майка му стара :?:
[/offtopic]
Съгласен съм и с двамата! Мен лично дори не ме провериха полицаи, ами един стюард само ме опипа до джобовете. Не може на такова събитие такива мерки за сигурност. Да чукаме на дърво и да се молим "злото" да ни подминава, че иначе ще стане страшно. Ех, колко хубаво щеще да има и козирка.... както е по европейските стадиони, да не се притесняваш колко ще вали, да се прибереш сух, да ти е комфортно да си на стадиона. :oops:



Колкото до мача: страхотно шоу! Гайдите и тъпаните придадоха неповторима българска атмосфера на празника, по трибуните имаше настроение, хората се насладиха на мача.... въпреки дъжда! По едно време ми стана и много тъжно... заради отношението на феновете. Вчера на стадиона не бяха само фенове на ЦСКА, имаше привърженици на различни отбори, имаше хора, пътували от Русе, Бургас (бяха до мен). Този празник не е на ЦСКА, това бе юбилей на Стоичков! Преди всичко там сме БЪЛГАРИ. отишли сме да уважим една легенда. Няма значение кога в кой отбор е играл. Хората във форума ме познават- фен съм на ЛЕВСКИ и РЕАЛ, но това не ми пречи да отидя на юбилея на този велик българин. Простотията не е по гората, тя е по хората! :oops: Не може вчера Йорданка Фъндъкова и Красен Кралев да награждават Ицо, а публика да ги освирква! Най-малкото се излагаме пред света. Селско поведение от част (!) от публиката. Не може да представят всички футболисти и да ги посрещаш с аплодисменти, а когато стигнат до Ат. Узунов, Сираков и Боримиров да ги освиркваш и да ги псуваш до девето коляно. Не може като последните двама пипнат топката да изричаш всичките псувни, които ти идват на мисъл в момента. Смешно е! И това го правеха хора на по 30-40 години... хора, които са плакали заради успехите 93', 94', скачали от радост заради същите тези футболисти. Снощи нямаше ЛЕВСКИ- ЦСКА, имаше Отбора на Стоичков - Отбор на звездите. :x Едни лумпени пред мен искаха да се разправят с едно момче (20-годишно,дошло само на мача), защото бил със син дъждобран (90% от хората бяха със сини дъждобрани). :shock: Казаха му, че със дъждобран няма място на стадиона, по-добре да излиза и да си продаде билета, викаха му "олигофрен, идиот", защо бил на стадиона като не пее песни и т.н. Добре, че бяхме и ние една компания отзад + още двама-трима по-възрастни отстрани, че да се скараме с тези идиоти и да не стават проблеми. Щяха да изгонят момчето, а можеше и да го ударят- просто така, за кеф... абе не им е симпатичен, беше сам и може да го унижаваме. :evil: Ей такива мишленца комплексирани заслужават боя. :evil:


Чисто футболната ни омраза едни към други и клубните пристрастия които са над всичко - това се получава. Спомням си един мач - България - Холандия 1:1 дето пак валеше е така и бех в Б и щяха да ме бият, щото не скандирам името на Митко Иванков. :idea: Добре, че беха момчетата с които бех на мача те си беха левскари, защото тренирахме заедно футбол. Е така за без нищо ме нарочиха, че съм чорбар.
Това е манталитет и няма изкореняване според мене.
Всички бехме мокри това е ясно, но най се изнервих когато видях, че сме единствената държава от Европа, която няма модерен стадион. Пълни бедняци сме!

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот dreben23 » 21 май 2016 15:18

Помоему левскарите всакатиха поредната хубава тема. :lol: Ей, никой не рече едно мерси, ама аз не го правих за вас. За себе си го направих, за да не ги дирим непрекъснато. От сабален до вечеро си играх и нема ино мерси, баце Таско! :)
Не воршите за свинеща, момци, щото и бате Ицо си направи рекламата с чуждата болка, само и само да се покаже пред чужди величия и нас колко е добър. Да, ама аз много добре си спомням, че не се отнасяха качествено с него, а Трифон беше най-невинният и най-готин български национал, който някога сме имали! Не бива така да се прави за шибана реклама. Това само ми показва, че и най-важните и величествени моменти са комерсиализирани и няма човещинка у никого! :cry: :cry:

Ще кажа и нещо, което лично мен ме подразни- изкуствените сълзи на бате Ицо в чест на Трифон Иванов. :oops: :cry:
За съжаление пак някой опитва да изведе дивиденти от чуждата болка и гроб, пък било това и невинния нам бате Ице. Да, най-силният момент е този, то и не се получи според мен кой знае какво шоу на този проливен дъжд, но да ми рони там някой една минута сълзи за Трифон и Кройф само за да го покажат публично и после да си празнува празник, това нормални хора дето са гледали сигурно са се почувствали малко кофти. Иначе като шоу нищо не ми допадна чак толкова, можеше и по-добре. А такива образи и чукчета дет се изказват за Папен примерно мога само да им кажем, че футболчето им е изцяло чужда материя. Деца, Жан Пиер Папен е три - четири пъти по-добър от Меси или Роналдо, внимавайте какви ги дрънкате, защото и другите, които ги видяхте снощи, са си по-добрички от тези двамата. Разберете едно- най-великите футболисти не са от вашето поколение, колкото и да ми ги хвалите, не са тези новите и прехвалените! А хора като мен дето от мънички го знаят това, само ще ви изсмеят ей така публично, ако продължавате да го твърдите това по форуми! :)

Бате Ицо също беше по-добър от тях, ама какво да ви се обяснява. Нищо че футболът бил друг, по-техничен и т.н. Дано сте се насладили на някои от най-големите, защото другите пак след 50 години. А да любимият ми момент от снощи е плькването на бате Ице в локва! Ама виждате като остарее човек, че почва да не ворши и той за свинеща. :cry: Но не говорете и не поставяйте съмнение класата им в миналото- всяка стотинка си давах за клаендари, списания, ваденки с тях, а за Меси и Роналдо няма да дам стотинчиц и ако в някое списание ми сложат техни плакатчета, аз ще дам на батко ги да си чисти манатарките и сърнелките върху техни ликове. Щото за подпалка не стават гланцираните листчета. Ох, какви футболисти имаше едно време- всеки малък пикливник вчерашен искаше да има Роналд Куман, Рууд Гулит по две-три повтарящи се, за да ги менкаш за най-редките. Въпреки това като чуехме Гулит или Куман или Ван Бастен и ти капят лигите да ти се падна повтарящ или ти го сложат на плакатче. А тия днешните са измислени, момци. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Демба_Ба
Мнения: 414
Регистриран на: 14 май 2014 12:32
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот Демба_Ба » 21 май 2016 15:35

Бил напълнил стадиона-ми мноо ясно, три месеца лъга хората че щели да идват Марадона,Роналдиньо,Баджо,Ето О,Меси,Ромарио,и очаквах всеки момент и Обама и Путин да попаднат в списъка :roll: ...в крайна сметка обаче,вместо Марадона....Тунджай Керимоглу, вместо Роналдиньо...някой си Фернандес (кой е тоя бе?!)....точно като филма дето уж бил шведски пък се оказал съветски :lol: ...добре поне че Малдини беше.Ако бях на мястото на номер осем,щях да се извиня на хората, и да им върна кинтите за билети.Е снощи ми звъни вуйчАта от Горна Баня, ходил на мача,и ся си иска кинтите да го евА.... :lol:

Потребителски аватар
soccerav
Мнения: 1392
Регистриран на: 25 май 2010 00:40
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот soccerav » 21 май 2016 16:04

Едни лумпени пред мен искаха да се разправят с едно момче (20-годишно,дошло само на мача), защото бил със син дъждобран (90% от хората бяха със сини дъждобрани). :shock: Казаха му, че със дъждобран няма място на стадиона, по-добре да излиза и да си продаде билета, викаха му "олигофрен, идиот", защо бил на стадиона като не пее песни и т.н. Добре, че бяхме и ние една компания отзад + още двама-трима по-възрастни отстрани, че да се скараме с тези идиоти и да не стават проблеми. Щяха да изгонят момчето, а можеше и да го ударят- просто така, за кеф... абе не им е симпатичен, беше сам и може да го унижаваме. :evil: Ей такива мишленца комплексирани заслужават боя. :evil:


Пред мен пък имаше едни двама олигофрени които най-нагло стояха прави на седалките преди началото на мача, не слезнаха когато ги помолихме учтиво, един възрастен човек от нашата компания му се скара яко на първия, който след 2-3 минутки слезна, явно се беше на*рал яката и впоследствие втория бастун и той реши да слезе. И двамата бяха някакви бабаити, тотално комплексирани нещасници, подобни на тези на които ти си се натъкнал. Тия не са Homo sapiens като нас, тия са някъде надолу по еволюционното дърво.

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Христо Стоичков - 50 години №8

Мнениеот iliev72 » 21 май 2016 16:14

Демба_Ба написа:Бил напълнил стадиона-ми мноо ясно, три месеца лъга хората че щели да идват Марадона,Роналдиньо,Баджо,Ето О,Меси,Ромарио,и очаквах всеки момент и Обама и Путин да попаднат в списъка :roll: ...в крайна сметка обаче,вместо Марадона....Тунджай Керимоглу, вместо Роналдиньо...някой си Фернандес (кой е тоя бе?!)....точно като филма дето уж бил шведски пък се оказал съветски :lol: ...добре поне че Малдини беше.Ако бях на мястото на номер осем,щях да се извиня на хората, и да им върна кинтите за билети.Е снощи ми звъни вуйчАта от Горна Баня, ходил на мача,и ся си иска кинтите да го евА.... :lol:

Някой беше написал не е срамно да си Левскар. Направо си е срамно и да чуя кой доведохте за 100г Левски ?! Вярно доведохте Лацио :lol: - Страхоша, Каванда, Новарети, Сиани, Раду, Андерсон, Минала, Ледесма, Какута, Кейта, Тункара - леле тука бъка от притежателите на златната обувка и златната топка , световни и европейски шампиони , а също така носители на КЕШ :lol: :lol: :lol: Усещаш ли колко жалък клуб сте ?! Дори не можете да се сравнявате с Ицо.Марш да пасеш говедата на Подуенската поляна !
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта