Да се извади №3 от употреба!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Георг
Мнения: 303
Регистриран на: 27 фев 2013 17:12
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот Георг » 16 фев 2016 14:03

БОГ да го прости!Имам по различно мнение за покойния.Това с фланелката не го подкрепям,пък и не мисля,че Туньо е толкова значим в цялостната националната футболна история!Това което се създава в момента е пресилена интарнетаджийска инициатива!Още веднъж БОГ да дава светлина на душата му!

Потребителски аватар
umen
Мнения: 55
Регистриран на: 10 апр 2015 22:13
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот umen » 16 фев 2016 16:06

По твоята логика до 20-тина години като и останалите от ерата ни Трифон измрат ще се окаже че само можем да ползваме двуцифрени номера.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот galin56 » 16 фев 2016 16:11

Sole написа:Туньо би се зардвал да гледа "отгоре" ,че има достоен наследник на фланелката си и би се огорчил много, ако не види номера си на терена.Глупост е да зачеркнеш/погребеш/и изхвърлиш "Желязната 3-ка" от Националния отбор.

Не го наричайте "Туньо". Многократно приживе е заявявал, че не харесва/одобрява(меко казано) този прякор. Дори се изказа, че тръгнало от някакви журналистии в действителност съотборниците му не се обръщат към него така. Нека уважим поне това в негова памет. Той си е Трифон (Иванов).

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот james » 16 фев 2016 17:25

BRF написа:
james написа:
BRF написа:Твърдо съм ЗА!Едва ли ще се наложи да се вадят други номера,освен 8!

А ако попитаме сиамския ви близнак ..., а Пловдивчани ,... а Плевенчани,....

Кой за какво да питам?Казвам си мнението!Туньо е търновец!Какви сиамски близнаци,какви пловдивчани,плевенчани :?

Извинявай, но под номер 8 имаше предвид Ицо , на тази основа близнаците ви в синьо биха ревнали номер 9, в Плевен ще кажат Пламен Гетов в Пловдив Христо Бонев или Чико Дерменджиев да подреждам ли още легенди до Туньо . Той беше Великан , но също така беше човек , а не извънземно смятам ,че паметник на подходящо място ще има повече ефект дори върху младите след 100 години , които няма да знаят защо нямаме тройка.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12661
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот BRF » 16 фев 2016 17:29

james написа:
BRF написа:
james написа:
BRF написа:Твърдо съм ЗА!Едва ли ще се наложи да се вадят други номера,освен 8!

А ако попитаме сиамския ви близнак ..., а Пловдивчани ,... а Плевенчани,....

Кой за какво да питам?Казвам си мнението!Туньо е търновец!Какви сиамски близнаци,какви пловдивчани,плевенчани :?

Извинявай, но под номер 8 имаше предвид Ицо , на тази основа близнаците ви в синьо биха ревнали номер 9, в Плевен ще кажат Пламен Гетов в Пловдив Христо Бонев или Чико Дерменджиев да подреждам ли още легенди до Туньо . Той беше Великан , но също така беше човек , а не извънземно смятам ,че паметник на подходящо място ще има повече ефект дори върху младите след 100 години , които няма да знаят защо нямаме тройка.

Имаш си мнение и го казваш!Аз също имам и го казвам!Какъв точно е проблема!Да не говорим,че за съжаление всеки си играе с какъвто номер намери за добре,а няма от 1 до 11!Защо трябва с всеки да се постъпва по един и същ начин?Не е казано,че трябва всички номера да се спират!Лично за МЕН ,смъртта на Трифон беше лична трагедия-чувствам го като роднина(без да ми е такъв).Не се срамувам,че първите няколко часа не можеш да прочета нещо за него ,защото едвам си сдържах сълзите.Накрая се наплаках и ми мина!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 17 фев 2016 05:28

Мир на праха му.Ако ни гледа от горе ще е твърдо против.

марко йорданов
Мнения: 65
Регистриран на: 08 апр 2014 14:17
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот марко йорданов » 17 фев 2016 18:08

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Мир на праха му.Ако ни гледа от горе ще е твърдо против.


съгласен съм! тази идея не приляга на скромността и ведростта на иначе вечния номер 3 Трифон Иванов! вечна му памет!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот ShooterMan » 17 фев 2016 20:29

Подкрепям! Бог да го прости! Не заслужаваше това ТРИФОН, точно той - НЕ :cry:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Да се извади №3 от употреба!

Мнениеот sin4ec » 17 фев 2016 20:45

Не е редно. Колкото и гадно да звучи, животът продължава. Всички, които са играли с номер 3 са напуснали, или ще напуснат този свят. Такива са законите Божии. Вечна му памет на Туньо, днес като гледах кадрите с Борето и Стоичков, и аз се разревах( а не съм никак ревльо), много е тъжно когато такъв човек си отива... :(
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта