Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот rebel » 11 окт 2015 18:25

То вече и автогол не можем да си вкараме, та целим гредите... :lol:

Потребителски аватар
Avrameca
Мнения: 4921
Регистриран на: 13 авг 2010 18:00
Skype: имам :)
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот Avrameca » 11 окт 2015 19:19

Толкова си могат момчетата.
[offtopic][wrapimg=]http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02474/SL-carragher0_2474548b.jpg[/wrapimg][/offtopic]
[offtopic][wrapimg=]http://4.bp.blogspot.com/-O3uFSSdTI5g/TuDx_ggXNNI/AAAAAAAAAJg/gS86TiPiXZA/s1600/%D1%81%D0%B8%D1%80.gif[/wrapimg][/offtopic]

pomiqr270
Мнения: 358
Регистриран на: 13 авг 2015 19:04

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот pomiqr270 » 11 окт 2015 19:33

aleksandrov77 написа:Аз гледах само първото полувреме и после заспах!
Иначе за гредата на Терзиев и на мен ми се стори съмнителна работата!
Гледайки само първото полувреме и аз слагам този мач в графата "съмнителни"!
Или пък просто нашите толкова си могат!


Булсат чиния ли си взе в Санкт Петербург?
"В повечето случаи, когато човек твърди, че любовта не се купува, то той не притежава собствен самолет и яхта, а тя никога не е попадала на човек собственик на самолет и яхта", Николай Николаев известен кът помияра у форуму на гонг.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот Цецо Чука » 11 окт 2015 20:26

sandi74 написа:Много хубаво и добре си играят момчетата.Това че не вдявате бъкел от футбол не е техен проблем :idea: :!: Факт. :mrgreen: :lol: 8-)


И аз така мисля.
Съгласем съм с Петев,който каза: ТОВА Е ПЪТЯ!!!
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sinqkrepost1914
Мнения: 2454
Регистриран на: 29 апр 2015 21:07
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот sinqkrepost1914 » 11 окт 2015 21:01

Срам за България са тея смешници, но те не са виновни някои, че не могат да играят, виновен е тоя, който продължава да ги пуска :!:
He never won the Ballon d'or, but he definitely won our hearts !
-Steven Gerrard

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот WPWW » 11 окт 2015 21:06

Libera написа:Има едно нещо, което откровени идиоти като автора не могат да разберат. ЧЕРНО ТОТО се играе с цел ГОЛЯМА ПЕЧАЛБА и голям коефициент. Много е смешно как всеки приказва за черно тото, а представата му за тото е Еврофутбол и си мисли сигурно, че Терзиев е пуснал колонка преди това на ЕФУ-то в Трън. Идиоте, какво черно тото при точен резултат, който вървеше на коефициент 7.50? За да спечелиш от такъв коефициент трябва да сложиш милиони в Азия - според теб, гений импотентен, ако националите ни имаха милиони дали щеше да играят тото за 7.50 коефициент? Аман от простотия в тия форуми и в тая държава. Всеки е капацитет и знае, а накрая пак 400 лева заплата, колонки с мачове по 1.20 и бой от жената или по-лошо от майка му като се прибира в грасониерката в Люлин! Смях!


Абе тъпанар, коефицент 7,5 малко ли е? И откъде знаеш за какъв резултат са играли аматьорите от нашия отбор? Хърватите спокойно можеха да бият с 5+ гола, но очевидно не се вързаха на тактиката "ела вълчо" на нашите мърди. Аман от олигофрени като теб, на черното казват бяло, пусни си видео от мача и гледай защитата ни при головете, както и при всяка атака към нашата врата.

Кашчей написа:
А знаеш ли какво е "Черно тото"? Сериозно се съмнявам, че ти е ясен този термин!


Ти пък какво се правиш на интересен, дървен философ. Ако щеш и розово тото му кажи, играта на "националите" бе симулативна.

Потребителски аватар
jasonN
Мнения: 19
Регистриран на: 12 окт 2015 09:22
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот jasonN » 12 окт 2015 09:38

Цецо Чука написа:
sandi74 написа:Много хубаво и добре си играят момчетата.Това че не вдявате бъкел от футбол не е техен проблем :idea: :!: Факт. :mrgreen: :lol: 8-)


И аз така мисля.
Съгласем съм с Петев,който каза: ТОВА Е ПЪТЯ!!!

Само не уточни пътя към къде !

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот Кашчей » 12 окт 2015 18:15

WPWW написа:
Libera написа:Има едно нещо, което откровени идиоти като автора не могат да разберат. ЧЕРНО ТОТО се играе с цел ГОЛЯМА ПЕЧАЛБА и голям коефициент. Много е смешно как всеки приказва за черно тото, а представата му за тото е Еврофутбол и си мисли сигурно, че Терзиев е пуснал колонка преди това на ЕФУ-то в Трън. Идиоте, какво черно тото при точен резултат, който вървеше на коефициент 7.50? За да спечелиш от такъв коефициент трябва да сложиш милиони в Азия - според теб, гений импотентен, ако националите ни имаха милиони дали щеше да играят тото за 7.50 коефициент? Аман от простотия в тия форуми и в тая държава. Всеки е капацитет и знае, а накрая пак 400 лева заплата, колонки с мачове по 1.20 и бой от жената или по-лошо от майка му като се прибира в грасониерката в Люлин! Смях!


Абе тъпанар, коефицент 7,5 малко ли е? И откъде знаеш за какъв резултат са играли аматьорите от нашия отбор? Хърватите спокойно можеха да бият с 5+ гола, но очевидно не се вързаха на тактиката "ела вълчо" на нашите мърди. Аман от олигофрени като теб, на черното казват бяло, пусни си видео от мача и гледай защитата ни при головете, както и при всяка атака към нашата врата.

Кашчей написа:
А знаеш ли какво е "Черно тото"? Сериозно се съмнявам, че ти е ясен този термин!


Ти пък какво се правиш на интересен, дървен философ. Ако щеш и розово тото му кажи, играта на "националите" бе симулативна.

Така, видях ти интелекта, сега да питам, ако националите ни не бяха играли симулативно, с колко ги отнасяхме хърватите в Загреб, не в София, а в Загреб?
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

WPWW
Мнения: 884
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Националите вече играят черно тото и в официални мачове!

Мнениеот WPWW » 12 окт 2015 21:19

Кашчей написа:Така, видях ти интелекта, сега да питам, ако националите ни не бяха играли симулативно, с колко ги отнасяхме хърватите в Загреб, не в София, а в Загреб?


Какво си видял, само по въпроса който задаваш прозира мозъчна полираност! Твърдя, че играта им е симулативна не на база резултата, а заради поведението им при атаките на хърватите. И като си толкова "навътре", обясни какво е черно тото.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта