Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

goshopileto
Мнения: 546
Регистриран на: 30 авг 2019 19:38

Re: Всичко за БФС

Мнениеот goshopileto » 20 окт 2019 17:20

Martinez1948 написа:Ей сега е времете другаря Бейко да сложи за шеф на БСФС Любо Пенев ! Вярно нещата няма да потръгнат, но Любо е отмъстителен и ще гледаме траги-комедията ''Любо коли и беси онези дето не гласуваха за него'' :lol: :lol:


Ти това сериозно ли го желаеш?!? Един още по-глупав, ограничен и зависим човек. Никакви футболисти начело на БФС повече.
[rimg]https://a.radikal.ru/a15/2002/e5/6301ddc0a894.gif[/rimg]

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22637
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот NOMER14 » 20 окт 2019 17:32

metodito написа:https://frognews.bg/inteviu/futbolen-veteran-uchastvash-shemata-izpadash-sistemata.html
:!: :!: :!:

А аз се надявах Наско да бъде поканен в ложите в четвъртък в Разград, за да види Еспаньол, където игра. То не остана за какво да ходя на тоя мач.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот Martinez1948 » 22 ное 2019 19:54

Днес се разбра, че отбора на БФС, така нарачен ''национален отбор'' има най-голям шанс от 2004г. насам да се класира на голям форум... чисто теоретичен разбира се ! Само срещу две победи о(т)бора на Бфс ще може да се подвизава ''достойно'' в рамките на 3 мача на Евро 2020.
Реално трябва да се запитаме, кой е виновен за този нечуван успех, а именно тотално незаслужил отбор да играе на голям форум ?
Уефа или правилната политика на Бфс за развитие на българският футбол, която най-накрая бере плодовете на своя труд ?
Естествено въпросът е реторичен Уефа-мафия се доказа като една гигантска корпорация за правене на пари, а не на футбол.

Но нека кажа и нещо положително за тези, които все още подкрепят БФС Team A. Ако и този цикъл не се класирате на еврофорумът не се притеснявайте.. за евро2024 Уефа ще даде възможност от 55 страни членки 54 да се класират. Ако и вече там не се класирате режете вените :)

[offtopic]к*р и см**т за Бфс и о(т)бора му[/offtopic]
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот delqnski47 » 27 ное 2019 14:30

Martinez1948 написа:Но нека кажа и нещо положително за тези, които все още подкрепят БФС Team A. Ако и този цикъл не се класирате на еврофорумът не се притеснявайте.. за евро2024 Уефа ще даде възможност от 55 страни членки 54 да се класират. Ако и вече там не се класирате режете вените :)

[offtopic]к*р и см**т за Бфс и о(т)бора му[/offtopic]

КласираТЕ? :lol:
Кур и смърт за националния отбор? :lol: :lol: Смисъл кур за БФС,окей,ама кур за националния отбор...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Всичко за БФС

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 ное 2019 15:36

То всеки роден БГ фен си има виждане за Националният тим.
И когато реалноста се размине с предпочитания - Ууу, срам, това не е Националният ! :lol:

Когато се попитат такива - Кой да е селекционер и кои да са играчите, и когато съответно се посочат имена, настава голЕм смЕх. :mrgreen:
Всеки посочва треньор, който обикновено е имал некви успехи в любимият му клубен отбор и съответно към 4-5 играча ( минимум ) от същият. :lol: :? :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот delqnski47 » 27 ное 2019 17:13

THE G.A.M.E написа:То всеки роден БГ фен си има виждане за Националният тим.
И когато реалноста се размине с предпочитания - Ууу, срам, това не е Националният ! :lol:

Когато се попитат такива - Кой да е селекционер и кои да са играчите, и когато съответно се посочат имена, настава голЕм смЕх. :mrgreen:
Всеки посочва треньор, който обикновено е имал некви успехи в любимият му клубен отбор и съответно към 4-5 играча ( минимум ) от същият. :lol: :? :roll:

Не бе то при всички е така,ама все пак...''кур за националния отбор''.... :lol: :lol:
И с тва ''класираТЕ'' Марто ме уби :lol:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот Martinez1948 » 27 ное 2019 17:35

delqnski47 написа:КласираТЕ? :lol:
Кур и смърт за националния отбор? :lol: :lol: Смисъл кур за БФС,окей,ама кур за националния отбор...

Как да го кажа за да ме разбереш правилно .....
Аз не припознавам този ''отбор'' на Бфс да бъде МОЯТ национален :lol: ( тука вече влизаме в позната тема) !
Бфс и неговите членове са олицетворение на схема, нагаждачество, порочна система убиваща Бг футбола. Нормално е меко казано да не подкрепям Бфс. Между другото личното ми мнение, че Бобката не е виновен за всичко ! Даже ГГ миналата година беше дал едно интервю, в което споделя цитирам по памет ''Боби след това го изцапаха, той в началото искаше да се върши работа и възприемаше хубавите идеи на Лъчо Танев на Наско Сираков.... "

Миналата година в моят фитнес тренираше Димитър Шейтанов и си станахме партия. Та той ми разказвал за футболистите от А-отбора на националния с какви кански мъки ги прикоткват да играят. То не са едни заплати, то не са едни обещания ..... въобще уродлива работа, само дето пред медиите говорят техните си банални глупости от типа на ''гордост е да носиш тази фланелка'' ''всички даваме 100% за страната ни'' ''това го правим за българската публика'' и тн.
Е как да уважавам такива ''спортисти'' и как да не им желая к** :) .
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Martinez1948
Мнения: 1376
Регистриран на: 24 дек 2018 16:48
Местоположение: Букурещ
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот Martinez1948 » 27 ное 2019 17:47

THE G.A.M.E написа:То всеки роден БГ фен си има виждане за Националният тим.
И когато реалноста се размине с предпочитания - Ууу, срам, това не е Националният ! :lol:

Когато се попитат такива - Кой да е селекционер и кои да са играчите, и когато съответно се посочат имена, настава голЕм смЕх. :mrgreen:
Всеки посочва треньор, който обикновено е имал некви успехи в любимият му клубен отбор и съответно към 4-5 играча ( минимум ) от същият. :lol: :? :roll:

Напротив точно за този национален си пожелавам да видя Ники Митов треньор, Вили Вуцов пом. треньор, Неможидар Митрев вратар, Неможидар Чорбаров , Сашо Александров, Иво Главата, Адаша Райнов и още такива като тях подобни.......
Само при такъв състав бих отишъл на стадиона :twisted: Няма да ги подкрепям, но поне ще си заслужава съотношението цена на билет/ гарантиран смях.
Който бан подклажда другиму, сам изяжда него
“Bunch of slack-jawed faggots around here. This stuff’ll make you a goddamn sexual tyrannosaurus, just like me….”

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23768
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот delqnski47 » 27 ное 2019 23:33

Martinez1948 написа:
delqnski47 написа:КласираТЕ? :lol:
Кур и смърт за националния отбор? :lol: :lol: Смисъл кур за БФС,окей,ама кур за националния отбор...

Как да го кажа за да ме разбереш правилно .....
Аз не припознавам този ''отбор'' на Бфс да бъде МОЯТ национален :lol: ( тука вече влизаме в позната тема) !
Бфс и неговите членове са олицетворение на схема, нагаждачество, порочна система убиваща Бг футбола. Нормално е меко казано да не подкрепям Бфс. Между другото личното ми мнение, че Бобката не е виновен за всичко ! Даже ГГ миналата година беше дал едно интервю, в което споделя цитирам по памет ''Боби след това го изцапаха, той в началото искаше да се върши работа и възприемаше хубавите идеи на Лъчо Танев на Наско Сираков.... "

Миналата година в моят фитнес тренираше Димитър Шейтанов и си станахме партия. Та той ми разказвал за футболистите от А-отбора на националния с какви кански мъки ги прикоткват да играят. То не са едни заплати, то не са едни обещания ..... въобще уродлива работа, само дето пред медиите говорят техните си банални глупости от типа на ''гордост е да носиш тази фланелка'' ''всички даваме 100% за страната ни'' ''това го правим за българската публика'' и тн.
Е как да уважавам такива ''спортисти'' и как да не им желая к** :) .

Той Димитър Шейтанов може да ти каже,че и майка му има п*шка,ама трябва да знаеш,че истината е винаги някъде по средата.
[offtopic]П.П.С изключение на майка му.Тя или има,или няма.[/offtopic]
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Всичко за БФС

Мнениеот Warped » 29 ное 2019 08:58

7ми юни всички на конгресс
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта