Всичко за БФС

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

ico49
Мнения: 147
Регистриран на: 01 сеп 2015 09:53
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот ico49 » 07 сеп 2015 15:00

тоя където е пуснал статията ,той да стане шеф на бфс ,ама от разбирачи ,целия народ всичко разбира и дава акъл ,ама си седи в дома .ходи всекиден пред централа и викай ,кво пускаш скапани теми тука .

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 15:03

ico49 написа:тоя където е пуснал статията ,той да стане шеф на бфс ,ама от разбирачи ,целия народ всичко разбира и дава акъл ,ама си седи в дома .ходи всекиден пред централа и викай ,кво пускаш скапани теми тука .

Ако стана шеф ще сме си много по-добре!Разбирам,че футбола не трябва да се управлява от тези олигофрени!Знам,че човек трябва да носи отговорност за действията си!Знам,че трябва да имаш някакъв план и да го следваш,а ако не постигнеш резултат да си тръгнеш!Знам,че скапания си ти,а не темата!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Промяна в бфс

Мнениеот Кашчей » 07 сеп 2015 15:03

BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:А група -10 отбора
Б група -14 отбора
В група 4 по 18(да речем) 72 отбора
А и Б областни да са 10 по 16 отбора 160 отбора.
Това прави 256 отбора.Да речем,че съм пропуснал нещо и да прибавя още 44 отбора.Това правят 300 отбора!Къде са другите 400?
Това е към феновете на всички отбори!Това е управлението на нашия футбол в който сме влюбени!Стига толкова си мисля аз!Време е да има ясни правила при управлението на футбола!Време е за промяна!


Кои 18 области ще оставиш без футбол?

Писал съм ,че е към феновете на всички отбори,а не за фенове без отбор!Ти си ясен,че всичко ти е ок,още повече ако може да плюеш!Такива като тебе ме карат да не пиша тук,а много други хора да напускат България!Проклети да сте всички измекярчета като тебе!


Писал си 10 областни А и Б групи, а те са няколко пъти повече, но за теб тази дребна грешка е нищо, важното е, че аз съм се намесил и съм ти посочил грешката! Ти какви промени искаш-да станат толкова областните групи ли? Ами има отбори, които не развиват мъжки футбол и пак са членове на БФС-тях да ги закрием ли? Откъде ще цоцат яките "грандове" тогава. Младите ни "надежди" нямат физика за мъжки футбол, предпочитат да се хвалят, че са футболисти, нямат никаква тактическа грамотност и само отделни проблясъци. Треньорите са гола вода, терените също. Президентите поддържат детски и юношески формации, само защото правилникът ги задължава. Татковци и мамчета упражняват натиск в школите. Феновете само гледат кога и с кои да се сбият, стадионите..само името им е такова и всичко това ще се оправи, като се махне Боби и като се даде право на мулти-глас на "грандовете", сякаш го има някъде по света това-Асен да има право на 10 гласа, а Асан на половин.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот Tommi » 07 сеп 2015 15:04

BRF написа:Защото такива боклуци като тоя гонят масово българите от страната ни!Затова!Още първото мнение и захапва с глупостите му!Една нормална дискусия не може да се води!Как да се решат проблемите тогава?

В случая грешката е твоя, затова е хубаво да я поправиш, а не да подскачаш като петел и да обиждаш. Каква дискусия искаш да се води, да дискутираме грешните ти сметки ли?
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
pampi
Мнения: 4429
Регистриран на: 05 юли 2011 12:03
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот pampi » 07 сеп 2015 15:06

ico49 написа:тоя където е пуснал статията ,той да стане шеф на бфс ,ама от разбирачи ,целия народ всичко разбира и дава акъл ,ама си седи в дома .ходи всекиден пред централа и викай ,кво пускаш скапани теми тука .

А бе, в тоя форум няма ли изискване да се пише на български?!
...Мы ебали все на свете,
кроме ежа и гвоздя,
потаму что еж колючий,
а гвоздя ебат нелзя...

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Промяна в бфс

Мнениеот Кашчей » 07 сеп 2015 15:06

BRF написа:
k_oleto написа:
BRF написа:
Кашчей написа:
BRF написа:А група -10 отбора
Б група -14 отбора
В група 4 по 18(да речем) 72 отбора
А и Б областни да са 10 по 16 отбора 160 отбора.
Това прави 256 отбора.Да речем,че съм пропуснал нещо и да прибавя още 44 отбора.Това правят 300 отбора!Къде са другите 400?
Това е към феновете на всички отбори!Това е управлението на нашия футбол в който сме влюбени!Стига толкова си мисля аз!Време е да има ясни правила при управлението на футбола!Време е за промяна!


Кои 18 области ще оставиш без футбол?

Писал съм ,че е към феновете на всички отбори,а не за фенове без отбор!Ти си ясен,че всичко ти е ок,още повече ако може да плюеш!Такива като тебе ме карат да не пиша тук,а много други хора да напускат България!Проклети да сте всички измекярчета като тебе!



Що му се връзваш на този. Като малките деца си. Хем знаеш, че котлона е топъл, хем го пипаш

Защото такива боклуци като тоя гонят масово българите от страната ни!Затова!Още първото мнение и захапва с глупостите му!Една нормална дискусия не може да се води!Как да се решат проблемите тогава?


Не чувстваш ли, че се оливаш! Ама много се оливаш! Изобщо, явно преяждането с цесекарство води до сериозни ментални проблеми!
Като искаш сериозна дискусия, пиши верни и сериозни неща, дай алтернатива, а не като в предните две теми-Оставка и толкова!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 15:09

Tommi написа:
BRF написа:Защото такива боклуци като тоя гонят масово българите от страната ни!Затова!Още първото мнение и захапва с глупостите му!Една нормална дискусия не може да се води!Как да се решат проблемите тогава?

В случая грешката е твоя, затова е хубаво да я поправиш, а не да подскачаш като петел и да обиждаш. Каква дискусия искаш да се води, да дискутираме грешните ти сметки ли?

Майната им на сметките!Дори да съм объркал със 100 или 200 клуба,това не е важно!Важното е принципа на управление!Дискутирай каквото си искаш бе човек,може и да не съм прав!Може би така трябва да си продължават нещата,да играят зетя,сина,баджанака,да им се осигуряват 5 звездни хотели и ВИП самолети!Да ти обясняват:ама аз съм президент и каквото трябва съм направил!Представям си аз да кажа на шефа ми подобно нещо!

jimi00
Мнения: 36
Регистриран на: 20 ное 2012 07:25
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот jimi00 » 07 сеп 2015 15:09

При последния избор на президент на БФС, БОБИ М. каза че това му е последен мандат и повече няма да се кандидатира. Така че ще трябва да изчакаме до 2018 г. за нов президент. На последните избори 509 човека участваха в гласуването, т. е. всеки отбор с по едни глас.
Други варианти са отборите от по-горни дивизии да имат повече гласове на Конгреса или отборите от А и Б окръжни групи да имат по 1- 2 - 5 представители, а не всеки отбор с по един представител.

Който има мерак да става президент отсега ще трябва да си почне кампания и да агитира яко сред малките клубове - по-малки такси, повече субсидии и т. н.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12625
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот BRF » 07 сеп 2015 15:10

Кашчей написа:Не чувстваш ли, че се оливаш! Ама много се оливаш! Изобщо, явно преяждането с цесекарство води до сериозни ментални проблеми!
Като искаш сериозна дискусия, пиши верни и сериозни неща, дай алтернатива, а не като в предните две теми-Оставка и толкова!

Виж сега тъпако!Не,не се оливам като става въпрос за същество като тебе!Ако може да не ме цитираш ще е най-добре!А дали съм дал алтернатива,да дал съм!

Потребителски аватар
bobo_13
Мнения: 2635
Регистриран на: 11 юли 2013 17:31
Контакти:

Re: Промяна в бфс

Мнениеот bobo_13 » 07 сеп 2015 15:11

Наистина не разбирам как ще се промени футболът ни ако се махне Боби?

Нима треньорите в юношеските формации ще спрат да вземат пари и да пускат децата на платежоспособните родители, за сметка на кадърните?
Нима треньорите ще се усъвършенстват и ще почнат по нова методика да учат децата?
Нима в един футболен клуб няма да коли и беси СОБСТВЕНИКА?
Нима футболните клубове ще намерят пари да си подменят тревната настилка и да си оправят стадионите?
Нима ще се спре да се дават на 20-годишни по 3-4 бона заплата и ги чакай да играят?
Нима футболните ни клубове ще заиграят по-бърз и смислен футбол?

Който и да дойде пак ще се върже с мафията и тотото и айде....Само вижте кой е генерален спонсор на националния ни отбор, а пък после говорете вреле-некипели.

П.П. Само не разбрах защо беше извикан Божи 86, че и до Италия го разкарвахме да си види аверите????
Последна промяна от bobo_13 на 07 сеп 2015 15:18, променено общо 1 път.
Интериорни врати - Врати хармоника


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта