Проблем или лъч надежда ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот Балкански Орел » 02 сеп 2015 22:48

Само за мен ли отсъствието на синчето и Божи86 е надежда да вземем нещо от тоя мач, а не проблем ?
Успех на Митрев !

Може да пуснете анкета.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот ЕМИЛ » 02 сеп 2015 23:05

И аз съм на мнение , че щом ги няма баджанаците шансовете да победим се покачват здраво .

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17347
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот slash1912 » 02 сеп 2015 23:09

Ще взема и тото да пусна даже :lol: На това му се вика добра новина!Вероятността да бием се покачва главоломно.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот meteorit » 02 сеп 2015 23:13

Това добре, ама ако Бандаловски и Бодуров играят, съперниците трябва да са големи дървари, за да не вкарат гол. :mrgreen:

Впрочем, някои лекета, които "играха" в срамната контрола с турция, не трябваше повече да стъпват в национала, ама нали и Перуката е същото леке.

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот samobotev » 03 сеп 2015 00:18

Тъкмо щех да пусна подобна тема и гледам някой ме изпреварил :) .

Явно тази седмица господ пак е българин и след като видя подигравката с българския народ реши сам да се заеме със селекцията на отбора и определянето на титулярите за мача с Норвегия.

След тези промени аз определено съм оптимист и дори смятам утре да туря едни 20 лева за победа на нашите бабереци. все пак след тази намеса отгоре определено ни се подсказва , че ще ни бъде даден шанс да измъкнем победата в този мач

Потребителски аватар
ehh
Мнения: 7838
Регистриран на: 20 окт 2008 12:06
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот ehh » 03 сеп 2015 00:37

Божи е ясен, но Михайлов може да "благодари" на мениджъра си за провалената кариера. Всъщност, кой му беше мениджър?
Sisi 1914 написа:Посветих 1 кючек, на футболистите на Левски!

Sisi 1914 написа:Кашчей, не ми лази по-нервичките!

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот Gil-galad » 03 сеп 2015 02:43

Сега, ако може и близнаците Миневи да не играят заедно с Дяков и може и да има надежда...
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

raikonen22
Мнения: 481
Регистриран на: 24 мар 2008 17:14
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот raikonen22 » 03 сеп 2015 08:48

За Божинов съм съгласен, че е ялов и е по-добре, че не играе. Не съм съгласен за Михайлов обаче, Митрев има малко опит в националния човек, но му желая успех и суха мрежа! Бандата твърдо ще е резерва, така че не се притеснявам за червен картон!

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот Кролик » 03 сеп 2015 09:09

samobotev написа:Тъкмо щех да пусна подобна тема и гледам някой ме изпреварил :) .

Явно тази седмица господ пак е българин и след като видя подигравката с българския народ реши сам да се заеме със селекцията на отбора и определянето на титулярите за мача с Норвегия.

След тези промени аз определено съм оптимист и дори смятам утре да туря едни 20 лева за победа на нашите бабереци. все пак след тази намеса отгоре определено ни се подсказва , че ще ни бъде даден шанс да измъкнем победата в този мач


+1
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот samobotev » 03 сеп 2015 09:39

За Божинов съм съгласен, че е ялов и е по-добре, че не играе. Не съм съгласен за Михайлов обаче, Митрев има малко опит в националния човек, но му желая успех и суха мрежа! Бандата твърдо ще е резерва, така че не се притеснявам за червен картон!



Тука няма стар и млади и опитни и такива без опит. Има можещи и не можещи. А господата Божинов, Ники Михайлов, Тонев и Бандаловски в последните мачове се скъсват да доказват, че са от неможещите.
Митрев и Макенджиев са поне две класи над Малката Перука , който според думите на националния селекционер дори е бил гласен за твърд титуляр . какъв твърд титуляр може да е този заради който загубихме мача с Норвегия и беше с голяма вина за двата гола на Италия в София . За божинов пък няма какво да говорим 30 мача 2 гола , голяма класа, голям опит. И онзи смешник вчера наречен национален селекционер чак съжалява, че няма да може да използва тези некадърници.

А за Дяков не съм съгласен, добър играч е но наистина на моменти не си сдържа нервите и съдиите в България доста често му спестяват червените картони в мачовете. Но пък миналата година в мачовете от ШЛ показа, че може да си сдържа нервите и да не прави безумни влизания, след което да се разправя със съдията. И определено ако имаме някаква силна страна в този национален отбор това е халфовата линия, където са ни общо взето най добрите играчи. Които хем са на една добра възраст за един футболист хем имат доста опит и играят що годе редовно в отборите си.

Виж в защита и нападение е пълна скръб едните са пенсионери , другата половина не играят въобще за отборите си


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта