Проблем или лъч надежда ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Romanisti
Мнения: 74
Регистриран на: 10 апр 2012 19:24
Местоположение: Rome,Italy
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот Romanisti » 03 сеп 2015 12:08

Драги съфорумници за Вас имам две "новини" от мен!Една добра и една лоша.Добрата е,че все още има живец в повечето от вас и мислят за националния ни отбор като голям гранд.Може да бием всеки както се казва....Лошата е,че нашето ниво като цяло на поведение,футбол и култура е в трагична зона.Казвам го в смисъла,че някои виждат Норвежците като слабаци-младоци,е в крайна сметка нали и те не са кой знае какво иткъм първенсто и футбол..Но точно там опираме до култура,дисциплина и поведение,те просто ни превъзхождат-нямат "бате аз съм суперстар","в коя чалготека забива снощи"....Така,че за нас ще е добре ако хванем точица,моето мнение е реалистично макар да ми се иска да може и да грабнем победата!
[rimg]http://www.romanisti.it/images/romanisti_logo.jpg[/rimg][rimg]http://image.blingee.com/images18/content/output/000/000/000/6d0/632930575_395060.gif[/rimg][rimg]http://bgsupporters.net/images/smilies/f19.gif[/rimg][rimg]http://yildizliaslanlar.com/haber/data/upimages/acab.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Vincenzo
Мнения: 1113
Регистриран на: 25 сеп 2011 15:20

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот Vincenzo » 03 сеп 2015 12:20

Бодуров и Бандата колко мача имат изиграни за отборите си? (наистина питам) Аз ли се бъркам или няма нов футболист в национала от 5-6 години и докато някой не се откаже от футбола, няма да се викат други? :lol: Малко ми прилича, като работа в държавно дружество... докато някой не умре, нови хора не се наемат.
Изображение

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот samobotev » 03 сеп 2015 12:45

Бодуров и Бандата колко мача имат изиграни за отборите си? (наистина питам) Аз ли се бъркам или няма нов футболист в национала от 5-6 години и докато някой не се откаже от футбола, няма да се викат други? :lol: Малко ми прилича, като работа в държавно дружество... докато някой не умре, нови хора не се наемат.


+1 точно за това става въпрос но явно националния селекционер и част от феновете в България не могат да го разберат за съжаления

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот River Plate » 03 сеп 2015 14:00

Без малкия Перукан и Божи, ще бием 1:0 ;)
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

biso62
Мнения: 318
Регистриран на: 17 юли 2011 12:07
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот biso62 » 03 сеп 2015 14:20

Още преди година писах,че Гришо няма да стане Голям тенисист. Не защото няма качества,а защото е шоумен,а
не боец. Това си му е вроденото,а наша Маша просто ускори процеса. Гришо играе атрактивно,неефективно и несериозно. Но ако на 20 години е било допустимо,на 24 не е . Проблемът не е в треньора, а в манталитета на Григор. Да се радвааме все пак,яе го има,и заради него името на България се чува,макар и не винаги в приятен контекст.

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот fen-fen » 03 сеп 2015 16:46

Много капацитети тука бе.....Всеки разбира от футбол, политика, жени...ама от какво ли не. От всичко разбирате, за всичко съвети давате. Непрекъснато учите другите, само себе си не искате да поучите. И понеже сме на тема национален отбор по футбол пак четем мнения на дузина "специалисти". Добре бе хора....този не ви харесва, онзи не ви харесва, на единия прическата му била смотана, другия кравар бил, третия не знам си какъв, треньора бил не знам си какъв.....изобщо квалификации и епитети по момчетата не липсват. Питам ви....Защо след като сте такива капацитети не станахте футболисти или треньори та да славите България? Защо? Едно 60% от вас сигурно по физическо на са се събличали и коремите им 5 мин преди тях се движат ама иначе сме голямата работа. За съжаление у нас е така - нашенецът предпочита да критикува, отрича и да мрази, а не да уважава и поощрява. И пак ще повторя, че българинът разбира от всичко и най-вече от политика, футбол и жени!
Относно мача довечера аз ще подкрепям отбора, без значение, кой футболист е на терена. Ще подкрепям защото тези момчета имат нужда от това и не мислете, че на тях им е много леко.
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
fakhir
Мнения: 149
Регистриран на: 09 фев 2010 15:57
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот fakhir » 03 сеп 2015 17:10

Чета, кой не трябвало да играе, без кой отборът би бил по-добър, ама ми е любопитно, нека като казваме, че без еди кой си е супер, да добавим и името на този, който според нас би се вписал на негово място по-добре. 8-) Така хем ще сглобим няква представа откъм алтернативи, хем ще видим различни мнения за играчи, а защо не и за такива, които досега не са ги забелязали - умишлено, или случайно. :idea:

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот samobotev » 04 сеп 2015 01:31

Хората си казват друг е въпроса, че никой не иска да чуе.
И между другото някои от най великите селекционери са се задържали на постовете си дълго време точно защото са правели това което исакт 90% от феновете на отбора и в много редки случаи само когато са сигурни в правотата си са избирали различни играчи.Даже давам прост пример Ото Рехагел .

Потребителски аватар
james
Мнения: 2592
Регистриран на: 11 апр 2008 19:23
Контакти:

Re: Проблем или лъч надежда ?

Мнениеот james » 04 сеп 2015 12:09

Докато си плюете защитаха и нападението някой да видя в средата на терена да се подава топката ,не че звезди като Мицански и Тонев стават за нещо повече от В група, ама ....


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта