Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13760
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот Red_Neck » 25 авг 2015 10:49

Цецо Чука написа:
Red_Neck написа: С какво Алекс Колев заслужава повече от Божо да е в отбора


Па те тея двамата немат нищо общо като постове на които играят бе...


Няма значение ..... :)
Божо е "бъдещето на БГ футбола" и място в отбора ТРЯБВА да му се намере ...... ако ще и water boy да е 3-4 години :)
После трансфер в Англия и голмайстор на EPL ... :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот matador1 » 25 авг 2015 11:26

siniq_fen написа:
matador1 написа:
siniq_fen написа:Хора като Макенджиев, Георги Костадинов, Ивайло Димитров и Гълъбинов несъмнено имаха място в състава точно в този момент. Недоумявам с какво изброените са по-зле от Михайлов, Митрев, Дяков, Златински, Алекс Колев и Божинов.


Брат, Косъма за националния няма да играе. Познавам го добре. Има умения, но за такъв мач няма да си даде зор.

Предполагам, че Косъма е Ивайло Димитров?! :lol: И защо да не си даде зор?


Да той е. Всички му викат така. Просто е такъв. Сега да позабавят заплатите в Славие и ще го мързи да върви, ще избива топките в тъча без да иска, ще му свършва дъха на центъра... просто е оня тип играчи, дето има ли пари - ритат, няма ли - не ритат. Едва ли такъв човек ще бъде мотивиран от факта, че е с екип на националния. Иначе може да играе много добре като е нахъсан.

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот matador1 » 25 авг 2015 11:28

anihilator написа:Наско Илиев като юноша на Черно море още съм го наблюдавал после и в мъжкият отбор летящ старт после нищо и не е като да не са го пускали напротив . Продължавам да съм скептичен спрямо него :!: За националния ноуу комент особено за БОЖИНКАТА :lol:


Човек, Наско Илиев ако го пускаха повече в Б група предния сезон... вкарваше по 2 гола на мач там. Кък края на сезона избухна с четворка. В "Добруджа" е идол. Обаче стария треньор не го харесваше на лична основа. Виж на кое място е "Добруджа" сега в Б група и колко гола имат. Без него не могат да нацелят вратата. Другият нелош играч в Б беше и все още е Янаки Смирнов, който сега е в Лудогорец II. Предния сеон беше в Локо ГО. Иначе е кадър на Плебеи (Вн.), което не му прави чест, но играе добре за Б група. Та тия двамата - Наско и Янаки са доста добри и вероятно ако продължават така ще се развият като за родното първенство.

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот ivan56 » 25 авг 2015 11:39

Гаджев също имаше място в отбора, като гледам критериите на Петев.Може в Левски да е бил дупка, но в националният е един от най постоянните.Дяков от доста време е пълна дупка, освен да прави безумни фалове и да псува, друга работа не върши.
И все пак пожелавам успех на играчите, едни 4 точки ще ни дойдат екстра.
С малко повече раздаване и желание скиорите ги бием спокойно с 2-0.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот THE G.A.M.E » 25 авг 2015 11:43

Половината от повиканите са "туристи".

Наистина е време да се спре с практиката "Клуба и собственото име са приоритет при повиквателна".
Някои са викнати, само защото "ритат" в чужбина, други, само защото се казват "Еди как си".

Правилният подход е, в Националния да играят играчи, които играят и в Клубовете си.
Без значение, как се казват самите играчи, и на кой клуб са футболисти.
Аз имам чувството, че националните ни селекционери си казват: "Ба, как ще викна играч от Монтана, Хасково, Марек" ( просто примери ) ... А понякога най-важна е игровата практика.

Като пример... Един Балджийски би свършил повече работа, и попадането му в състава би имало повече резон, от който и да било към момента, от повиканите флангови играчи.
В кой мач от началото на сезона е играл слабо ?
Е, верно, футболист е на няква Монтана... Къде ще се сравнява с Тонев, който се води от Астън Вила ?
Нищо, че този даже и на тренировките не го допускат бирмингамци ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
martini_bg
Мнения: 160
Регистриран на: 06 яну 2010 12:06
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот martini_bg » 25 авг 2015 15:18

Абе......не виждам Фики в състава! Петев 100 тей прайшдейба? ?

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22644
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот NOMER14 » 25 авг 2015 21:15

Откакто Лъчо стана мериджери, национален отбор нямаме.

BOMBARDIA
Мнения: 13
Регистриран на: 07 фев 2015 11:08
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот BOMBARDIA » 25 авг 2015 22:49

ti4a70 написа:Петев не постъпва правилно. Б. Краев задължително трябва да е в отбора. Все си мисля, че и Георги Китанов ще е по-добра опция от Митрев на вратата.

Не че знам в момента в каква форма е Митрев, но и с оглед формата на Перуки и Владо, според мен той трябва да е титуляр, на мача с малта показа доста стабилна игра също и в контролата с турция, въпреки головете ,които допусна(не по негова вина) направи някои много добри спасявания. Ама то е ясно кой ще пази, човек само като види татин Ники в състава е ясна картинката ;) 8-)

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот matador1 » 26 авг 2015 10:12

BOMBARDIA написа:
ti4a70 написа:Петев не постъпва правилно. Б. Краев задължително трябва да е в отбора. Все си мисля, че и Георги Китанов ще е по-добра опция от Митрев на вратата.

Не че знам в момента в каква форма е Митрев, но и с оглед формата на Перуки и Владо, според мен той трябва да е титуляр, на мача с малта показа доста стабилна игра също и в контролата с турция, въпреки головете ,които допусна(не по негова вина) направи някои много добри спасявания. Ама то е ясно кой ще пази, човек само като види татин Ники в състава е ясна картинката ;) 8-)


Мен ми хареса Перукчо на мача с Италия. Никога не бях виждал вратар да пази само с крака, да не може да хване топката и да не се хвърля, а да допусне само 2 гола!

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот luxorus » 26 авг 2015 16:29

Абсолютен турлю гювеч.Викат се тия дето си плащат.Кви са тия дето не са помирисвали терен и биват викани в национала.Тонев,Михайлов,Христов,Александров не играят и НЕ ТРЯБВА да са с повиквателни.Вижте Макенджиев какви мачове прави,всеки мач ни вади.Не го вика.Защо не погледне върху тия които играят редовно,при това на доста добро ниво.Г.Костадинов,Наско Зехиров,Балджийски.ОСТАВКА
I'M BLIND!IMPRESS ME!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта