Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот openminded » 31 авг 2015 21:15

Дотук прочетох поне 10-15 родни таланти от А група, които трябвало да бъдат повикани.Краев, Костадинов, Пашов и не знам кой още.На тях ли ще разчитаме в Палермо?Те ще напълнят гащите на Барбера.На тях ли ще разчитаме да се борят със здравите норвежци?Дайте по-сериозно, футбола не е само ритане на топката, а колектив, физика, психика и опит.А група не е критерий, Петев обикаля обикаля то кво да гледаш като няма нищо за отбиране.Все пак национала е чест и привилегия, а не сборно място за Сульо, Пульо Атанас и аз да се съберат да отбият номера и да се натаралянкат в някоя чалготека.Факт - лош матреал, както някой написа.Аз съм се примирил отдавна.Това е положението

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот Blagoy » 02 сеп 2015 07:37

BOMBARDIA написа:Хора някой знае ли какво става с Иван Иванов? Не се ли оправи вече от контузията,че доста липсва на националния? Той е надеждата за малко по-добра защита! ;)


Започна тренировки, но още не е възстановен напълно.
[center]Изображение[/center]

BOMBARDIA
Мнения: 13
Регистриран на: 07 фев 2015 11:08
Контакти:

Re: Избраниците на Петев за Норвегия и Италия - мнения

Мнениеот BOMBARDIA » 02 сеп 2015 12:35

Blagoy написа:
BOMBARDIA написа:Хора някой знае ли какво става с Иван Иванов? Не се ли оправи вече от контузията,че доста липсва на националния? Той е надеждата за малко по-добра защита! ;)


Започна тренировки, но още не е възстановен напълно.

Е да се надяваме за мачовете през октомври вече да е във форма и оздравял!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта